Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
ale ktorym? tym poyebusiom z lasu? Nic, po prostu chcieli wyglądać grożnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
alle ma fajną laskę / siostrę aleksandrę. Trochę wygląda na zimną i złą okularnicę, ale jest sexxxi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
chyba cierpię na ,,rock metal fettish"- takie zaburzenei metali i metalopodobnych ludzi :) serio- gotki, metalówy, lekkie punkuwy bez nachalnej wulgarności- w charakterze i w stroju) szalllllenie mi się podobają. Czarne (choć niekoniecznie) długie, rozpuszczone włosy, czarne ubrania czarny,makijaż- dys iz it. Chyba ciągnie swój do swego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie zwróciłem uwagi na jej włosy :) Wyczułem tylko to ZIMNO bijące od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
*punkówki, miało być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
super. ave metal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
właśnie piekne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Tomuś idzie na spacerek- trzeźwieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
czytam właśnie temat ,,Wasze toaletowe wpadki" na Kafe. Jest dużo durnot, ale są i perełki, cytat: Kumpela mi opowiadała o swojej pierwszej wizycie u ginekologa. Wykąpała się.. umyła... ogoliła troszke.. ale sie jej wydawało że troszke moze smierdzieć.. że podczas drogi sie spoci.. i zeby jakiegos zlego wrazenia na lekarzu to nie wywarło złapała szybko dezodorant ktory akurat stal na półce.. i psiknela na krocze.. Szybko ubrala i poszla do lekarza... Podczas badania patrzy na tego lekarz a on sie dziwnie usmiecha... i pyta czy to pierwsza wizyta.. a ona kiwa glowa ze tak... a on do pielegniarki mowi..: - a to nam sie pacjentka wystroiła... - i sie dziwnie usmiecha... Jak wrócila do domu to w lusterku oglada swoje krocze... i dopiero wtedy sie zorientowala..ze ten dezodornat to byl brokat w sprayu.. jak dla mnie śmieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Przystojny nawet trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ale się cieszę! na Onecie przeczytałem, że w pociągu pobito jadących na manifestację członków Obozu Narodowo-radykalnego, czyli skinów-neofaszystów. Barwo!!!! dobrze że obili te łyse ryje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
piękne te włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
e, nie za długie :) Chciałbym mieć takie ale mi nie urosną- bo hairy rosną do pewnego momentu i dalej już nie :( Alle sam bym skuł im te łyse mordy, połamał ręce salutująca ,,sieg heil! A focia blackusiowych groźniaczków - milusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Wg mnie facet może mieć obdsesję na punkcie swojej bryki, kobiety, jej ciała, alkoholu, czgoś do palenia, sportu., etc. Jeśli kocha swoje włosy- trochę to jakies niefajne :( Choć lepsze czesanie się całe godziny przed lustrem, zbierania zużytych flaszek po jabolach, rzeźbienie w zgniłych pomidorach, czy inna głupawa pasja-zamiast bycia członkiem ONR czy innej skinowskiej hołoty i umilanie sobie czasu na rozmowach o wyższości rasy białej i salutowaniu ,,heil"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
bo najlepsza pasta na glana, morda skina rozje**bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
znalazłem to dziś w necie spoko zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ale ,,Wielki las "zespołu Saltus mi się podoba no- i Satanic Warmaster- też lubię (w zasadzie nawet bardzo) prócz tego faszystowskich ku*rw nie słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Mój apel do rodaków- bijcie nazioli, plisssss..... Przebijajcie im opony, podpalajcie samochody, rysujcie anarchie i pacyfy, przekreślone swastyki na murach- ludzie- róbcie wszystko by te korwy wiedziały, że są nieanwidzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
mam w domu biały, nieuzywany sprej Aż się prosi o wykorzystanie :) Chyba jak będzie cieplej na jakimś opuszczonym domu pojawi się napis ,,black metal" Czemu nie czarny? Nie wiem, to Matki sprej. Nie będę przecież wydawać kasy na nowy, tylko dla tego, że pasowłby mi czarny., kasa jest potrzebna. na auto i picie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie, to bad ajdija. black metal musi być napisany czarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dobry teledysk wyszedł ,,kredkom"- oglądam już 3 raz dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tome
w poprzednim poście nie wpisałem swojego imienia i nazwiska do końca :D Ale to mi dało do myślenia. Od dzisiejszego wieczoru przestaję się podpiswać imieniem i nazwiskiem (z dołączoną na dodatek gwiazdką). Nudne to i za długie, monotonne przy tym jak cholercia -tyle wklepywania nicku . Zatem mój nick będzie skrócony- do ,,tome"pisane z małej litery- przynajmniej dopóki ktoś mi go nie ,,zaczerni złośliwie". Okej? Zgadzacie się Miłe Panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tome
nieee, wole tak- minimalistycznie, :) hop, hop, hop, hop- kicam radośnie po alkoholowej łączce, zrywam Piwokwiaty- i czasami leżę do góry łapkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×