Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal**
ja też nawet, jak kudłatymi główkami tak zabawnie kręcą :D jak nie mężczyzna? On ma tyle męskich pasji- to ministrant, koscielny, lektor, poeta, akwarysta, onanista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
całuski, moja ty Tap Madl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
o- tylko włączyłem komputer i już się spotykamy tak, pewny :D A nazwisko to chyba nie Twoje w tym profilku :D czy naprawdę masz takie jak Koleś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
tak myslałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
jesteś Tap Madl, jesteś, nie żartuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
pewnie mnie nie zatrzymali często piję w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
nie ma za co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
W jednym z wierszy Amora padało ,,jesteś dla mnie jak słodka poczucia" WTF??? on zna język polski w stopniu chcoiażby komunikatywnym? Co to do cholerci znaczy? Chyba to nie z gwary sląskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ja założę zespół satanistyczny blackmetalowy i na scenie po występie wyjmę z kieszeni krucyfiks i odgryzę głowę dla Jezusa wiem, wiem, będę mieć sprawę karną o znieważenie uczuć rel. ale ta sława... priceless :D :D :D no dobra, nie zrobię tego ale to byłoby lepsze, niż Nergal i biblia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Może chciał napisać wiadro... :D :D świetne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
PRZECIEŻ TAK SIĘ MOWI dla kogo? Dla Jezusa albo komu? Jezusowi obie formy sa poprawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
jak to po co? To Mokra Poducha Miłości Amora Nagości :D alle fakt- głupolek z niego i pier*doli farmazony- ale przynajmniej niektóre śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
czemu? Nie chciałabyś pobrykać w jego zaspermionym łóżeczku?? :D :D być jego słodką poczucią, jego ruchałką? przecież to takie urocze- normalnie sama słodycz :D :D :D :D a ta poważnie- ludzie! co za debil!!!! normalnie - zabrać mu komputer! Leczyć! dawać środki na obniżenie popędu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Amor jest mistrzem subtelnej poezji erotycznej :D Ten kunszt, ta delikatność, to wyczucie w doborze słów... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
nie... nie zgwałci raczej- chyba, że samego siebie samogwałt, jak pisze uprawia często :D jest wierzący, pewnie bałby się grzechu smiertelnego, choć cholercia wie, jakie mu myśli kołaczą się po tej pustawej łepetynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
a może my nie mamy racji? Może w poezyjach Amora drzemie głęboka filozofia? :D może zaspermione łóżeczko jest alegorią naszego świata, pełnego wyuzdania, przypadkowego seksu.. a wiadro ratunkowe oznacza złudną nadzieję- niby ktoś rzuca ci coś na ratunek, ale jest to wiadro, przedmiot beżuzyteczny... dobra, żartuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
całuseczki na dróżkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Blaszany Bębenek wrzucił dziś na Nieszufladę słaby, patetyczny tekst :( cóż, ale przynajmniej poprzednim byłem oczarowany jak cholercia. :D Moje wszystkie są słabe, większości nie lubię. Ale pocieszam się że mam czas, jeszcze mam czas NA NAPISANIE CZEGOŚ DOBREGO. Choć, przy Amorze czy Depechmaniacu- to każdy jest POETĄ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
kurde przed chwilą słuchałem ich coveru Proud Mary czemu się wcześniej nie chwaliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
też chciałbym być na Nich ... :( u mnie ,,posucha" 2 dzień trzeźwości :( ale- staram się wytrzymać jeszcze z kilka a później, na święta................ M E G A P I J A Ń S T W O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
aha- zapomniałbym!!! na tym zdjęciu masz na sobie sexi bluzeczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encepence3tte
a tak przy okazji...macie może 5 sekund wolnego i chcecie to wykorzystać na spełnienie dobrego uczynku? zagłosujcie, bardzo Was proszę. =============== > http://pokazywarka.pl/99no85/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
nie pisałem tego ironicznie, tylko szczerze. I fajnie, że Black/death metal lubisz :D (a co do malarzy- tak się składa, że tych dwóch panów są jednocześnie moimi ulubionymi malarzami :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
dashiki? Dla mnie to właśnie jakaś indyjska bluzeczka- ale nie znam się na tym kompletnie.. :) To dobrze, ze nie ubierasz się jak ,,znająca się na modzie" panna ze ,,Small world of fashion", która chodzi ubrana ŹLE, PO PROSTU ŹLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Pierwszy raz widziałem słowo ,,dashiki", serio nie znam się na modzie tak, Wąsacz, jak go określił Chowaniec i Beksiński- to są moi ulubieni malarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
współczuję straty :( ja moją ulubioną koszulkę mam od 2004 roku tą z Leninem taką miał Maniac z Mayhem :D i powiedziałem sobie, że będę w niej chodzić zawsze to taka pamiątka- niczym kamizelka z naszywkami dla weterana z Wietnamu :) dziury? sprana? To co- będę w niej łazić zawsze. do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ja wkładam jaą tylko dlatego, iż jest jajcarska z Hitlerem na koszulce też bym łaził, pod warunkiem, iz byłaby to jakaś śmieszna karykatura, np Hitler na sedesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×