Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal**
Sorki, że nie złożyłem ci życzeń Świątecznych ale byłoby to z mojej ateisytycznej strony po prostu.... obłudne. Ale wiedz, że życzę Ci Wszystkiego Najlepszego na zawsze, niech Twoje życie będzie cudowne ZAWSZE a nie tylko w chrześcijańskie święta. Niech Ci los sprzyja, niech spełniają się Twoje marzenia, wszystkiego, wszystkiego czego tylko możesz sobie wymarzyć. Na zawsze, bezapelacyjnie i dożywotnio życzę Ci, abyś byłam szczęśliwa i wesoła. Nie tylko w święta, bo te szybko przemijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
również dziękuję. Fragmencik z blogaska ,,szczęśliwej" mamusi: ,,Kochani! Normalnie aż mnie zatkało :D W niedzielę kiedy Robert wrócił z pracy coś tam wspomninał o nowej klawiaturze , oczywiście, ze się zbulwersowałam, bo przecież teraz musimy mysleć o tym, żeby kupić ciuszki, łóżeczko itp.." czytając to mnie też zatkało :( :( :( :( oni ledwie wiążą koniec z końcem!!!!! Nie stać ich na KLAWIATURĘ za 30 peso :( :( :( :( A na jednym ze zdjęć widać, że ściany to chyba malowali za PRL- u... Wolę nie mieć dzieci, być szczęśliwym pijącym piwko dudeistą :D Swoją drogą pewnei większość 22letnich rówieśniczek robiących karierę wyśmiałoby blog i prawie coroczne porody tej laski.... Ale - skoro jest szczęśliwa- niech rodzi dalej :) Nie moja macica, nie moja sprawa :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
http://img143.imageshack.us/img143/9867/img1378w.jpg taka .. przeciętna jest ale mogłaby być jako dziewczyna, nie jest tragiczna gdyby oczywiście nie jej charakter pro-rozpłodowy :( Rozumiem, że ktoś chce mieć dzieci ale TRÓJKĘ W WIEKU 22 LAT?????? PRZESADA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ja nie będę mieć dzieci to pewne byłbym masakrycznym ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
jakoś ...smutne to wszystko za wcześnie, za szybko..ilości hurtowe.. nie podoba mi się to ale- kim ja jestem, by komentować? Jej sprawa. Ale mogłaby urodzić, opróżnić brzusia i przestać przynajmniej na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
piszę z tobą i poprawiam tekst ,,Taksydermia" będzie tytuł jego brzmieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ja również nie ceirpię dzieci, i gdybym jakims cudem ,,wpadł" z dziewczyna- pewnie po jakimś półroczu rzuciłbym ją,nie mogąc znieść ciągłych pretensji o to , jaki jestem ale szybciej ona rzuciłaby mnie- nieodpowiedzialnego piwosza. cóż taki już jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
pani ,,dwudziestodwuletnia fabryka dzieci" URODZIŁA!!!! KONRADKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest nowy wpis na blogu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i oczywiście zdjęcia!!!!!!!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
cośśśśśś Ty........... przecież jestem ,,antypoetą" :D Wal śmiało, jeśli coś wydaje Ci się w nim głupie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
Nie cierpię bachorów a w szczególności jednego, na którego obecność jestem skazana czyżby któreś z Rodzeństwa dało Ci się na tyle we znaki???? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
dostałem na Kobieta.Wiersze bej.pl tylko dwa głosiki :D :D :D :D Zapłaczę się na śmierć :) :) :) albo się potnę jak emo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
Desperadoooooooooooo dziś dowiedziałem się, że Bruno Schleinstein nie żyjeeeeeeeeeeeeeee mój ulubiony, ciężko chory psychicznie aktorrrrrrrrrr......... i to od sierpniaaaaaaaaaaaa http://pl.wikipedia.org/wiki/BrunoS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
podobno oprócz porzucenia przez matkę - prostytutkę i schizofrenii był prawie kompletnie głuchy... myślełem, że po zagraniu w filmach miał godniejsze życie... A TO mi wyglada na zdjęcie zrobione w jakimś szpitalu, gdzie skończył pewnie pozbawiony opieki (zobacz ZĘBY!!!!!!!) http://3.bp.blogspot.com/_RaOrchOImw8/TJ0ZUQwc-fI/AAAAAAAAnbc/WmSXAmRf8CY/s1600/Bruno+Schleinstein,1.jpg ale lubiłem go jako aktora.... biedy koleś R.I.P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
czy chodzi o tę dzisięciolatkę? jak jej tam......Julię?" czy o kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
Biedny niemiecki chory człowiek podobno opóźniał zdjęcia- nie mogli go uspokoić miewał wielogodzinne ataki szału przed wejściem na plan zdjęciowy :D :D :D Właśnie takie ,,smaczki" sprawiły, że polubiłem tę postać człowieka, któremu naprawdę życie dało w kość. Pewnie nie wyszedł z zakładu zamkniętego aż do śmierci :( :( :( na YT są filmiki, jak gra na akordeonie- będąc głuchym, ,,po omacku" jak próbuje tworzyć muzykę nie słysząc jej.. smutny los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
no..... to ciekawe... opowiesz? plisssssss nikomu nie powiem.... będę milczał jak gotycki grób.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
dobra, nie wnikam i nie znikam (jak mówił Byku ,,w mordę jeża nietoperza") ale to starsza siora tak Ci daje popalić???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
ja na niczym , choć słyszę :) biedny koleś straszne jest- nie móc słyszeć śp brat mojego śp dziadka nie słyszał był po 90-tce.. w ostatnich latach nie pomagały nawet najlepsze aparaty słuchowe rozumiał, a w zasadzie DOMYŚLAŁ się tylko z ruchu warg mówił ,,głucho" , dudniąco", bo nie słyszał samego siebie :( :( smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Z okazji Wigilii życzę Ci Desperado miłości i ...urodzenia gromadki wesołych szkrabów, abyś już niegługo była w stanie błogosławionym i przede wszystkim..... nowego brzusia co roku! Niech Bóg zsyła ci każdego roku nową dziecinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
żartowałem, of course :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
mój ulubiony po Wojaczku, Czyczu, Wolfie Kohlerze i Romanie Chowańcu poeta, na Nieszufladzie pod nickiem ,,Radosław Herbu Pietrucha" wrzucił kolejny piękny, zayebisty wiersz. Last Christmas. Antylitania. Do poczytania na Nieszufladzie, jakby kogoś to interesowało. Warto, wg mnie to uzdolniony człowiek i tworzy piękne teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Przy takich teksciarzach jak TEN PAN człowiek czuje własną małość, to, że jest w literackiej dupi.e. Blog Poezji Anormalnej to chu.joza, ale co tam, piszę dopiero od marca na serio facet ma 2 razy więcej lat, niż ja za 24 lata może i ja się nauczę pisać wiersze :D :D :D a to jest prawdziwa sztuka http://2007enter.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
dzięx za życzenia ja nie ubieram rodzica skapitulowali choinki nie będzie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
to ile lat ma ta lektorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ja też jestem jego fankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×