Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Rudaaaaaaaa Gothic....
ja uwielbiam facetów w długich herach, kurde no! :D Nawet w tłustych hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperado nie węsz tak bo nosek ci odpadnie ;P pewnie ze bylby nie w porzadku bo to znaczylo by ze nie dba o swa higiene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi. ja jestem rewolucją tego tematu! kocham wszystkich, jolkę i tomka też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaaaaaaaa Gothic....
CZYLI TY TOMEK TAK SERIO ŻE JA ZGŁOSIŁAM :( :( :( Kurde ja nie wiem nawet jak sie zgłasza takie coś???? :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Meliska widze ze tylko my dwie tutaj wiemy co sie dzieje:P TOmeczek pozdrawiam cię i sle buziaczki :*:* tez mam dlugie wlosy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie węszyć i nie mam nic do ludzi, którzy nie myją włosków codziennie i nie układają je w jedwabne loczki :) Idź na woodstock się przekonać co to znaczy brudny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaaaaaaaa Gothic....
Ja widzę i melisę i kurczaki ale ciągle mi źle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam przez was zajawkę na tą piosenkę 'a ty noś, noś noś długie włooosy! yeaaah :D Kurczak, jestem wegetarianką ale Ciebie już polubiłam słodziaku ty mój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na woodstock tam ludzie są ubłoceni ale nie chodza z tłustymi łbami bo myją się w kałużach!. Hm. Ludzię którzy nie myją włosów są ohydni! A fe, nie ładnie! fe, paskuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale bylam na woodstocku w tamtym roku i wiem co to znaczy! kiedy gral jelonek stalam w kolejce po wode wiec poprosze tutaj o przedwejscie do elity. Spoleczenstwo sie spali w koncu AVE!! meliska :* lov u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale wydaje mi sie ze trafilam na polskie a nie angielskie forum moze tak piszmy wszyscy po naszym rodowitym jezyku polskim????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Dwie niezorientowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Jak tak to izwieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj. ty desperado, to nie zły bajerant jesteś ! Ta piosenka to leciała 'who let the dogs out' nie myśl że mnie tak łatwo zmylisz! jestem podstępna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaaaaaaaa Gothic....
ja już odpadam i juz tu nie wpadam baju baju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Ruda- ale co o Tobie? Że pomyślałem sobie, że sama zgłosiłaś swój post do usunięcia? Co w tym złego? To nie skarżenie kogoś- mógł ci sie po napisaniu wydać zbyt głupi/zbyt osobisty etc. Tu ludzie z czarnymi nickami jak odchodzą to mogą chyba poprosić o skasowanie WSZYSTKICH SWOICH POSTÓW. Więc nie posądziłem coś złego. Po prostu nie sądziłem, że ktoś prócz nas to czyta i moderuje poprzez usuwanie czegokolwiek. A piosenka Nirvany świetna, teledysk- mój ulubiony tej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łohohohoho! rudzia ale rym zapodałaś! Beznadziejny, ale przynajmniej się starałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×