Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal
Cześć- byłaś na koncercie? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, na koncercie jako takim nie byłam. Poszłam sobie rano po piwko na ten zlot, kupiłam 7 piw. Idę na ten zlot a tutaj manifa. Przyłączam się do antyfaszystów i jazda przez stare miasto, krzyczymy LU-BLIN MIASTEM T0-LE-RANCJI! Dochodzimy do bramy a tam ciężko uzbrojona policja a po drugiej stronie skini. Nie dało się w ogóle wyjść pzrez ta policje ale w końcu się jakoś pzredostałyśmy i idziemy na zlot. A tu ZONK! Rzecz działa się w KOSCIELE! Banda katoli, króra wżerała kiełbasy a nie hippisi! Poznałam jednego fajnego kolesia tam - koło 40, stały bywalec. I to jedyny hippis, który tam był, ten zlot to porażka, chcieli mnie na msze wciągnąć to stamtąd wyszłam razem z koleżanką. Poszłyśmy więc powęszyć powęszyć bo miał być koncert T.Love. Miałyśamy jesczze 6 piw i nie widziałyśmy co zrobić z tym fantem. Idziema a ty nasi starzy znajomi desperados - grają sobie i zbierają na wino i inne swiństwa. No to poszliśmy na to piwo, akurat było po jednym na głowę, to znak od Bonzo! :D Śmiesznie było, pogadaliśmy, pograliśmy trochę i wróciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Życzę Ci- smacznego piwa- i walić katoli !!!!!!!!!!!! Współczuję spotkania z dewotami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, już zapomniałam o dewotkach :) Spotkałam zajebistych ludzi i mnie te dzieci światła nie obchodzą. Ja się spodziewałam pokojowej konwersacji przy piwku a nie kościelnego mamlenia i żarcia kiełbasy! Ja myślałam, że się hippiska to ze mnie średnia. Teraz sądzę, że jestem kwiatem jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Wa-lić- re- li- gię! Jako ateista- naprawdę współczuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Działa Ci You Tube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czego - zjadłam im pomarańczę bo mnie poczęstowali a jak ich mszalne zamiary wyszły na jaw to mówię, ze wracam na manifę. To co zobaczylam sprawilo ze stracilam jakiekolwiek nadzieje na poznanie godnego wolnego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Ależ możesz poznać naprawdę wolnych ludzi- ale nie na pielgrzymko-koncercie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
To szoda... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Wyczyść wszystkie pliki z końcówkami .OPR, IDX, TMP, WWW, HTTP,- powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Wejdź w :- Start- Programy- Wyszukaj- ..i wpisz te końcówki. Zaznacz wszystkie pliki o tych końcówkach-- po kolei- i usuń- zobaczysz- ile ci się zwolni miejsca na dysku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się oczyszcza, ciekawe czy to coś pomoże. Nie wiedziałam, ze to będzie koncert-pielgrzymka :( Od początku atmosfera była drętwa i ktolicka, potem przyjechało trochę długowłosych, poprzytulali mnie na powitanie i miałam nadzieję, że jednak nie będzie źle, no ale w środku banda normalsów wcinających kiełbase :( Ale manifa fajna była :) Może będę w TV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
A co- skamerowali Ciebie?? Zajefajnie.. Na którym kanale będziesz ? W TVN? Polsat? TVP? A co do świętoszków, to zorientowałbym się , czy ich nie będzie.. Nie znoszę pielgrzymkowców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam jak, musiałam się przekonać na własne oczy :) A jak już będę w telewizji to pewnie w regionalnej :) Na zdjęciach mnie nie ma, przeglądałam galerię na tej stronie z komandosem. Ale pewnie jeszcze będę bo było mnóstwo tych reporterów, jeszcze będę sławna :classic_cool: :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
To super! Ja byłem raz- tylko z profilu w TV regionalnej- na Juwenaliach- w 2006 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
No to byłaś..piękna i młoda.. :)) A z jakiej okazji- jeśli mogę spytać? :) Ja byłem (o dziwo) trzeźwy, przeniknąłem rażąc swym profilem, ocieracjąc się prawie o kamerę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Zdałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdałam. Witam wszystkich sEEErdeeeeCCCznie! Tutaj waSShhh pokEEEmoooNik! hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
SpyerDallay SerdrChnye. Nye posdravyam, ydiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdałam i byłam w telewizji :D Szukam teraz siebie na relacjach z manifestacji i filmy mi działają, tylko na You Tube nie. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
100%- to niekulturalne było do Pokemona, nie do Ciebie. Czemu siedzimy? Ja się chłodzę, studzę, popracowałem trochę, teraz odpoczywam przed kompem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×