Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal**
mozliwe też, ze te jajca o fansófce rozsyła jakiś program ustawiony przez żartownisia troche szybko to idzie po Kafe :) dziś wieczorem obserwowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie uwiera
Zgadzam się w 100% z przedmówcą. W latach 60ych kiedy zjawisko to nie było jeszcze tak nagłośnione, grupa kanadyjskich studentów z University of Toronto badała wpływ papkowania na przemiany tektoniczne w strefie okołobiegunowej. Podczas jednego z badań nieuważny student wywołał papkowanie w namiocie badawczym, doprowadził do wyjścia fansófki z grzałki metalowej (wielu naukowców sprzeczało się do tej pory, że jest to niemożliwe) i został dźgnięty! To co wydarzyło się później studenci określają mianem 'horroru', 'apokalipsy', 'piekła'. Grzałka metalowa okazała się znakomitym nośnikiem fansófek- wyszło ich z niej aż czterdzieści dwie! Jak udało się studentom zbiec z miejsca i uniknąć katastrofy pozostaje niewyjaśnione. Sami studenci starają się o tym nie mówić.(źród. Magazyn Discoveries)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
o nie! Napewnie nie ja!!!!!!! ja jestem już zdrowy od tygodnia! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Jesus Saves...little children from being anal virgins? normalnie świetne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
już wiem, jak można przeklinać na Kafeterii bez gwiazdek!!!!!!!!!! Dlatego bez ogródek powiem- ten ch­uj który Cię zaraził przeziębieniem powinien spierd­alać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
oj, nie wyszło :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
To cudownie, że wiesz jak dobrzy ludzie na Kafe powiedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
dzięki wielkiej braci kafeteryjnej poznaliśmy takie słowa jak fansófka i papkowanie :) Kafe jest spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Czytam na Pudelku o najchętniej oglądanych klipach w sieci :) 1. Justin Bieber - Baby 2. Shakira ft. Freshlyground - Waka Waka (This Time for Africa) 3. Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna 4. Eminem - Not Afraid 5. Rihanna - Rude Boy 6. Justin Bieber - Never Say Never 7. Justin Bieber - Never Let You Go 8. Lady GaGa Alejandro 9. Justin Bieber ft. Usher- Somebody To Love Remix 10. Lady Gaga ft. Beyonce - Telephone A JA- NIE SŁYSZAŁEM ŻADNEJ Z TYCH PIOSENEK. NIGDY!!!! Moja lista: 1. Satanic Warmaster- My dreams of Hitler (wiem, wiem...ale-uwielbiam te piosenkę) 2.Taake - Over Bjoergvin Graater Himmerik I 3. Stare i nowe Burzum, reszta utworów Taake, parę Profanum 4.Skitliv - Virescit Volnere Virtus 5. Satanic Warmaster- Distant Blazing Eye, Black Funeral -,,My funeral" 6.Depressive Black Metal- wieeeele oj wieeele grup... 7.Mayhem i reszta black metalu- również wieele grup.. 8.Lekka muzyka- melodick black- Illnath, Cradle of filth, Dark Tranquility itp prawie rock :) 9.Wykked Wytch- Desperation , Amon Amarth i jeszcze kilka melodic-deathmetalowych grup 10. Diamanda Galas - Iron Lady/ Let my people go (nie wiem, której częściej, prawdziwy hit, prawdziwe odkrycie 2010 roku ) A JAK WYGLĄDAŁOBY TWOJE ZESTAWIENIE? NAPISZ, PLEASE :) Kurczę, jakoś na moją listę nie załapała się Lady Gagusia, Biberuś i Ryjanka, Dżonaski i Majli Montana Cajrus- biedaczyska :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
życzę zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
też lubię Imagine i Lullaby jejciu! nawet AMON AMARTH SIĘ ZNALEŹLI! i Kredki! super! ja ustrzegłem się słuchania pop-u - nie mam radia w Passacie (znaczy mam, ale nie działa, więc tak jakbym nie miał) nie słucham radia i rodzice też nie nie oglądam 4fun tv i Vivy- rodzice oczywiście tez nie nie mam rodzeństwa , szczególnie młodszego które narażałoby mnie na kontakt z twórczością panny Germanotty- czy jak tam sie ta GaGa nazywa - nie mam Białogłowy, ktora np przekonywałaby, aby najnowsza piosenka Jonasków była moją ulubioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ale wiesz- biorąc pod uwagę zasadę mniejszego zła- pop wcale nie jest taki najgorszy dla mnie naprawdę nieznoszę słuchać RAPU I HIP-HOPU- normalnie jak słysze to się cały ,,jeżę"a włosy stają mi dęba :D jak dla mnie to muzyka dla tępych karków, dresów, tak tępy bełkot- melorecytacja spod celi nie znosze już z dwojga złego wolalbym za darmo charytatywnie MYĆ SCENĘ PRZED WYSTĘPEM GAGI niż być na koncercie takiego dresiarza jak np Peja wśród jemu podobnych ogolonych na łyso pakerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Allle bym chętnie zobaczył taki akt z Tobą :D Serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
na szczęście gdy ide do sklepu po mle... znaczy- po piwo- nie slyszę Gagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ja nie odważyłbym się zapozować do aktu zwłaszcza takiego na ktory m widać WSZYSTKO Mój Wacuś jest wstydliwy :D :D Cieszę się, że udało ci się kupić - pomimo tych wszystkich debilnych akcji- ,,stop sprzedaży nieletnim" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ja w ogóle jestem wstydliwy nawet wstydzę / boje się wrzucić fotke do netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Swięta idą... czujesz tę świąteczną atmosferę? Ten klimat przyszłej gwiazdki, opłatka, dwunastu dań z dwunastu Apostołów, Jezusicka, który co rok się rodzi (cholerrnie uparty koleś- jeszcze mu się nie znudziło??), Mikołaja którego gruba du­pa przeciskuuje się niestrudzenie przez miliony kominów, czujesz ten Merychrystmasowy klimat?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
bo ja jakoś...nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Sąd Rodzinny w Nowym Sączu ogłosił wyrok w szokującej sprawie. 14-letni chłopiec dopuścił się "czynów seksualnych" wobec 6-letniej dziewczynki. Dzieci znają się bardzo dobrze. Ich domy w jednej z podsądeckich miejscowości sąsiadują z sobą. Rodziny były ze sobą w dobrych stosunkach. Bywało, że tato dziewczynki zabierał pociechy sąsiadów na wspólne wycieczki. W sierpniu tego roku wydarzył się dramat. Mama 6-latki przyłapała syna sąsiadów w sytuacji absolutnie niedwuznacznej. Najoględniej określając, był on wówczas z jej 6-letnią córeczką. Spłoszony, umknął. Tato dziewczynki ruszył za nim w pościg. Dziś mężczyzna mówi, że chyba dobrze się stało, iż wówczas nie doścignął chutliwego małolata. WIEM, SPRAWA TRAGICZNA, ZEZWIERZECENIE I TYLE, ALE JAKOŚ... OKRESLENIE ,,CHUTLIWY MAŁOLAT" MNIE ROZŚMIESZYŁO I TO BARDZO. Dobra nazwa dla zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
A mnie na Angielskim tego nauczono.. Last christmas i gave you my hearth, but the very next day you gave it away This year To save me from tears I'll give it to someone special NAWET UMIEM TO ZAŚPIEWAĆ!!!!!!!! (ale nie śpiewałem, ani nie słyszałem tego od czasów liceum- ze zrozumiałych wzgledów :D :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
To brzmi jak CHILDREN OF BODOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ZNACZY...wokal kolesia śpiewającego zwrotki, a nie refren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
refren- nie do przyjęcia zwrotki- no... czuję klimat Children gof Bodom ale.. nie wiem jak śpiewają Jonaski i może jestem ograniczony na nowe grupy, ale .. nie chce wiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Children gof Bodom :D :D Fajna literówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
to będą pierwsze święta, gdy nie będę ubierać choinki nie bo nie! ogłaszam Protest Ateistyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Skoro ubrany na czarno długowłosy młody facet w koszulce z czachami ubierający choinkę wyglada śmiesznie TO SZKODA, ŻE NIE WIDZIAŁAŚ, JAK ZMYWAM, CZY ODKURZAM! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
tak, jest lepszy od innych :D a do kąpieli lubię ,,Mleko i miód dwuskładnikowy płyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×