Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lucy23393404

Apogeum frustracji przez inne kobiety.

Polecane posty

Gość Lucy23393404

Witam Forumowiczów. Kilka(nascie) juz razy przechodząc ulicą, bądź na uczelni usłyszałam za sobą 'plastik-fantastic", platyna, solara itp. Więc tak - jestem jaka jestem, mam naturalne blond wlosy - rozjasnione, ale zdrowe i zadbane, oprawę twarzy takze jasną, taka skandynawska uroda, jestem LEKKO opalona, mam zawsze makijaż DELIKATNY i lubie się ładnie ubrać, a dodam, ze nie jestem szczuplutka, figure mogę przyrównac do Beyonce czy Kim Kardashian co kiedyś stanowiło dla mnie kompleks - dziś już nie, polubiłam siebie. I teraz sedno, idę piechotką i stoją dwie dziewczyny na przystanku, a zatrzymałam się zeby sprawdzić na jutro autobus, i mialam na uszach mp3 i yslały, ze nie usłyszę wymiany zdań: ALE PLASTIK, CIEKAWE CZY UMIE CZYTAĆ... Spojrzałam na nie i odchodząc usmiechnelam sie i pokręciłam głową (młode otyłe dziewczyny, boczki się wylewają, pala pbrzydliwe fajki i jeszcze smią mnie krytykowac!!!! Słyszałam to juz sporo razy i przeważnie były to kobiety (bez urazy) przy tuszy, zaniedbane itd. Jak tak można w ogóle kogoś obgadywać jawnie i krytykować?! Czy ja im bronię wyglądać jak chcą bądź bardziej o siebie zadbac? Z racji tego, ze nie jestem osoba konfliktową nie odezwałam się, ale miałam ochotę wdac się w ostry dialog. Skąd takie stereotypy w ogóle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×