Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość xfcxfcxsfcxsfcxsfcxs

marzę o laniu od męża

Polecane posty

Uwielbiam dostawać lanie od męża. Najpierw mocne lanie a potem seks analny. On jest moim Panem a ja jego uległą suczką. Spełniam wszystkie jego marzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Ja88 napisał:

Uwielbiam dostawać lanie od męża. Najpierw mocne lanie a potem seks analny. On jest moim Panem a ja jego uległą suczką. Spełniam wszystkie jego marzenia. 

Chwalisz się? Czy zalisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 11:30, rowerka napisał:

ja tam się przyznaje bez bicia że to lubię ,bardzo mnie jara jak w trakcie On mnie poczęstuje klapsem w tyłeczek ,tak żeby zapiekło bardzo mnie to kręci (jego chyba też)a jak przy tym jest taki stanowczy i powie coś ostrzejszego ..miodzio ,mmmm;-)

ciekawe 🙂 ja bym Ci zerwał rajstopyu i nimi moge przydusic 🙂 buziaki

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kronchcejej50 napisał:

ciekawe 🙂 ja bym Ci zerwał rajstopyu i nimi moge przydusic 🙂 buziaki

 

 

Autorka wpisu na który odpowiadasz po takim czasie, obecnie prawdopodobnie jest na emeryturze i bawi wnuki...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym nic dziwnego. 

Wydaje mi się że sporo jest kobiet które lubią trochę agresji i dominacje w łóżku. 

Nikt nie mówi tu o Napier******* a o zwykłych klapsach, mocnym złapaniu za tyłek czy za biodra.. 

Dużo kobiet czuje się przez to pożądana a nie ma się co oszukiwać poczucie tego że się podoba zwłaszcza ukochanej osobie jest wspaniałe. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Moroni napisał:

Autorka wpisu na który odpowiadasz po takim czasie, obecnie prawdopodobnie jest na emeryturze i bawi wnuki...

Być może ale być może że ktoś też ma teraz taki problem i sobie poczyta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Aduśka91 napisał:

Nie ma w tym nic dziwnego. 

Wydaje mi się że sporo jest kobiet które lubią trochę agresji i dominacje w łóżku. 

Nikt nie mówi tu o Napier******* a o zwykłych klapsach, mocnym złapaniu za tyłek czy za biodra.. 

Dużo kobiet czuje się przez to pożądana a nie ma się co oszukiwać poczucie tego że się podoba zwłaszcza ukochanej osobie jest wspaniałe. 

 

Wydaje mi się że też zależy to od "typu" faceta. Ja jestem dość drobnym, niskim facetem, więc podejrzewam że "lanie" w moim wykonaniu wywołałoby falę co najwyżej śmiechu aniżeli pożądania. Co innego pewnie w przypadku większych gości, których lanie faktycznie by spowodowało pożądanie u kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×