Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Gość bywa
rambo co ty pieprzysz? ja uwielbiam smak normalnego piwska, do tego orzeszek albo czipsik mniam :D albo whisky czy teqila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz juz nie ale gustowałem w takim który odnosił pożądany efekt:P...Kilka razy był to nawet płyn po goleniu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywa...ja mówie co ja lubiłem. Po piwie mi sie lać chciało i spać...czasem jednocześnie. Kiedyś nawet niezdążyłem zrobić tego pierwszego bo drugie już było w trakcie. Zresztą o czym gadamy...Macie pojęcie co znaczy słowo pijak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy jakim? Nie..nikogo nie maltretowałem oprócz siebie...Pozatym wydawało mi sie, że jak sie codziennie nadżumimy z kumplami a jeszcze najlepiej poprawimy czymś cięższym to nic złego;) Dziś też krążą takie ekipy...na pewno widziałaś: kolesie w podartych spodniach z łańcuchami, co któryś w irokezie albo innym dziadostwie na głowie, z flaszkami w rękach i wydzierająy mordy na całe miasto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem :( znam nawet :classic_cool: w sumie jeżeli dla kogoś to sposób na życie i jest szczęśliwy to nic do tego nie mam, jeżeli oczywiście nie krzywdzi tym innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja nie mam nic do tych z zeszytami w tornistrach:D...pod tym samym wszakże warunkiem:P...ale to sie okazuje dopiero po latach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No a ja nie mam nic do tych z zeszytami w tornistrach" ufff a ja mam torbę :classic_cool: czyli mówisz, ze to się okazuje dopiero po latach czyli że czarno widzisz mą przyszłośc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znaczy chodziło mi o tych tzw "ambitnych":P...Różnie to z nimi bywa jak widać w telewizjii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:)...ale sie zamęt zrobił:P...No to dobrze trafiłaś:) Mintaja...bo na mnie trzeba do kina iść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa
wystarczylo do sklepu na chwile skonczyc i już zem 2óch badągów poznala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze, że to Ty Husky:P Ano na dużym ekranie...Nie mów, że nie śłyszałaś nigdy o Rambo?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa
jak nie ja jak ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przymierzałaś ich już do swojej ścióły? Pasował który? A może dwa naraz pasowały:classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa
nie sprawdzalam:( ale dobrze wyszlo... moze wkoncu poprzerywam te pajęczyny w sciolce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NINJA?!:O...Boooże drogi...dziecko...jak można klasyki nie znać? Współczuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajeczyny robią tajemniczy nastrój...moze zwabisz tym jakiegoś poszukiwacza skarbów bądź innych nieokreślonych blizej tajemnic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie wiecie ale pierwsza część filmu powstała na podstawie całkiem niezłej ksiązki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×