Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

No tak ale teraz nie mam ani tylka ani tzytzkow:-o A kiedys mialam sie czym pochwalic... Nie mowie, ze wygladam jak ta z reklamy na kafe ale skoro juz sie sobie nie podobam i schudne kolejne 5kg to juz w ogole bede plaska jak deska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja idealna waga to 54kg, bede happy jak mi sie uda ja osiagnac. Brunet a Ty moze lekarzem jestes czy jak:-p???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie lubię jak ma uda :P dupkę :P fajne ramiona, ręce :P ;) anorektyczki które mają kości powleczone skora :o odpadają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala sluzba zdrowia to patafiany :o (opróćz mojego przystojnego lekarza❤️) bylam tydzien temu na pogotowiu z wbitym szkłem w łydke na 5cm, krew sie leje... a babka w rejestracji sie do mnie pluje, ze w dowodzie mam ulice ktora jest na innej dzielnicy i czemu tam do szpitala nie pojechałam :o cwierćmozg jest tak ograniczony, ze niemozliwoscia było wpasc na pomysł, ze do wypadku doszlo gdzie indziej, a nie w miejscu mojego zameldowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharssis No tak ale teraz nie mam ani tylka ani tzytzkow brakuje CI tylko 5 kg to mało a ile masz kg? w stopce na zdjęciu :P ;) nie usuwaj :o nigdy nie miałem anginy :) troszkę popraw stan zdrowia :) migdałki są potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, że w miejscu, gdzie powinna być udzielona natychmiastowa pomoc robią takie cyrki. to chyba jeden z objawów tzw. znieczulicy zawodowej...współczuję :( btw. nie przewitałam się: CZEŚĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirewa Czasami korzystałem ze służby zdrowia ale na szczęście bez większych przejść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W stopce mam mniej wiecej 54 czyli tyle ile powinnam. Wiem, ze do nadrobienia mam niewiele ale znajomi, rodzina i chlopak ciagle sie dopieprzają, ze za chuda jestem. Jakos bardzo po mnie widac:-o Ehhh... kij im w oko. Ciekawe co powiedza jak bede wazyc 45. Wiem, ze migdalki sa potrzebne ale do cholery chyba nie bez powodu kaza mi je usuwac. Juz sama nie wiem:( Jednak skoro lekarze tak zalecili... to chyba musze im zaufac:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzie, ze jakas pomarancza jest glodna :D krew mi leciała, zwijam się z bólu.. a oni musieli najpierw wydrukowac dla mnie oswiadczenie do podpisania.. ze jestem ubepieczona, a jak nie jestem to pokryje koszty. jeszcze jakis problem z drukarka mieli oczywiscie bez tego mnie przyjac nie mogli.. wkoncu im sie udalo, ale dobre pol godziny stalam w rejestracji i krwia posadzki moczyłam :o zalosne to jest !!! niedlugo w karetkach beda kasy fiskalne wozic i obliczac koszta i dawac do podpisania nieprzytomnym ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kath, ale zawsze tez mozesz to isc skonsultowac z innymi lekarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharssis najłatwiej to jest usunąć :o wyciąć :o jestem przeciwny :o ale to Twoje zdrowie :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:15 [zgłoś do usunięcia]Husky kath, ale zawsze tez mozesz to isc skonsultowac z innymi lekarzami to durnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kosultowalam sie z kilkoma lekarzami. Jak mnie nie bedzie za tydzien na kafe tzn. ze nie obudzilam sie po narkozie albo zadlawilam wlasna krwią i nie zyję😭 Ale mam nadzieje, ze pamiec po mnie w postaci tego oto topiku pozostanie:D Ide spac niedlugo bo jutro do pracy. I przedstawienie przede mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy na
gadu jak masz telefon, nie namierzy mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkowo
trafiłam na słuchawkę zieloną, nie chciałam dzwonić, pytał się dlaczego wyłączyłam głos, czy mój numer nie namierzy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numer gg czy namierzy? no jak zadzwonilas to numer gg bedzie znal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję,
to nie samo co telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bedzie mial sam numer, ale nie bedzie wiedzial kim jestes. chyba, ze uzupelnilas sobie katalog publiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uzupełniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć Husky
dziękuję za rozmowę w nocy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć Husky
Dziękuje również za dokładne i kompleksowe wylizanie mi badąga w nocy. Jesteś super fajna i w dodatku bardzo uczynna. Masz tu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×