Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

kath.. a ty pewnie biedna alkoholu pic nie mozesz? skladam ogromne wyrazy wspolczucia :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa...jebane grono pedagogiczne sie zebrało. Taaak. zachamował...Czy to w jakiś sposób wypacza sens wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o czym ja mam z wami wogóle gadać? o ortografii i zasadach pisowni? buhahahahahahahahahahaha...nie zesraj sie idiotko...bo Ci zwieracze od tego śmiechu puszczą w końcu. Gówno mnie obchodzi czy ktoś mnie tu chce czy nie...zadowala mnie fakt, że musicie stąd wypierdalać z mojego powodu. Czyli krótko mówiąc thórzycie. Amen...czy tam ament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nigdzie nie twierdzilam, ze sie na psychologa nadaje :D studiuje to, bo lubie.. a nie z jakiegos powolania :D ty masz naprawde spaczone widzenie swiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spaczone? Co to znaczy? Inne? Złe? Dobre? Chore? A może wszystko naraz? I gdzie ja sie w kwestiach globalnych wypoeiadałem tak wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo myslisz ze studiujac psychologie to sie nie wiadomo czym trzeba odznaczac. no to cie zaskocze.. na psychologie sobie moze isc kazdy nawet ty. wystarczy ta mature napisac na odp poziomie. ja np pisalam z chemii :D a ja jak juz mowilam. studiuje bo lubie.. nigdzie nie jest powiedziane, ze musze byc po tych studiach stricte psychologiem. moge sobie byc sprzataczka, pracowac w urzedzie, w sklepie, w firmie reklamowej, moge pracowac na roli, moge zalozyc firme.... wcale do tego nie musze byc "zajebistym" psychologiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to studiowałam wczesniej chemie i zamierzam isc na prawo.. teraz zrob rozeznanie czy znam się na chemii i czy nadaje sie na prawo..buhahahh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj...nie interesuje mnie co studiowałaś, studiujesz i będziesz studiowała. Nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia. Musze powoli zmykać. Jestem najebany a jutro do pracy. Ale tak sobie policzyłem, że musisz już mieć ok. 30 lat...chyba, że wyjątkowo zdolna jesteś...albo większość wykładowców tpo faceci:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie ma🖐️ akurat wpadłaś jak musze spadać:(. No nic...w sumie to jeszcze zajaram. Jak tam Twój dół? Znaleziono jakieś cenne surowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mół i kamienie? Ile chcesz za te cuda?:) Dobra...poważnie musze lecieć. Doranoc i miłej zabawy. Jutro do pracy. Co mam więcej napisać? Smutno mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:D Kath.....welcome back!!!❤️ czy dali ci lody po operacji?? u mnie tutaj daja....ciekawe co??? zupcia🖐️ Husky.....dalej dajesz sie wciagac w ten belkot o niczym??? :( ignoruj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TT29 czemu mi zwiales z gmaila? mowilam ze ide tylko na chwile!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmicic, czemu ci wesolo??? :D ps: dostalam o 15 wiadomosc od ciebie na gadu. bardzo mi miło z tego powodu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie piwko otwieram :D z okazji rozpoczęcia się wakacji :D :D :D ahhhhh ohhhh :P TT29 zabieram cie na lody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky.....mialem nadzieje ze ci sie spodoba moj mail :P:P a ja popijam szkocka!!! mam nadmiar pracy i jestem happy!!! do tego platoniczna milosc......ehhhhhh....chce sie zyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o ktorej mowisz? bo rozrywany jestes na tej kafe jak nie wiem :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o naszej Husky!!!:P mam nadzieje ze dojdzie do konsupcji :P:P i jest jeszcze Kath.....ale pozostanie platoniczna!!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czyli ta nasza platoniczna nie zostanie? :D fajnie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kmicic. Mówił Ci już ktoś, że jesteś debilem? Widze, że zakochujesz sie bardzo często i równie intensywnie. Siedzisz tam sobie w tej kanadzie popijając szkocką i udajesz jakiegoś uduchowionego myśliciela. Powiedz co naprawde czujesz:P Postawiłbym Ci browara ale Cie nie lubie. Powinieneś ochajtać sie z Husky. Pasujecie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×