Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

A z jakiej Kmicic...Kmicic!!! Stawaj w wylocie jaskini żeby Gacek nie odfrunął...ja ją będe próbował chycić!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek":"
wczoraj pisalam i dzis:( ale juz ni bede ide sobie poplakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo :D jak ktos chce odejsc......to i tak odejdzie,no nie??? rozboj 🖐️ Girl I want to make you sweat sweat till you can't sweat no more and if you cry out I'm gonna push it some, more, more girl I want to make you sweat sweat till you can't sweat no more and if you cry out I'm gonna push it Push it, push it some more :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz sie Gacku...Miłość nie istnieje dopóki sie nie pojawi:) I nie ma nic wspólnego z przedłuzaniem gatunku jak twierdzą ewolucjoniści ani z feromonami jak twierdzą biochemicy. Zdefiniowanie czym jest miłość to tak jak zdefiniowanie czym jest życie...nie da sie:P Organizmy też można anlizować pod każdym kątem...ich składu chemicznego itd. ale żadna z tych analiz nie daje odpowiedzi:( Prosze sie nie podszywać bo to głupota jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już lutownice. Mam zamiar wsadzić ją sobie do nosa...najpierw w jedna pote w drugą dziurke...:P A potem schłodze ją w ustach żeby nie spalić mieszkania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh....Rambo.....nie rob tego bo bedziesz mial nos jak nasi starsi bracia z Afryki!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla sympatycznej pani Krysi,ktorej pociag obcial nogi: Do zakochania jeden krok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D...dobre Kmicic...pierwszy raz sie dziś uchahałem[cool}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna mnie smazyc w dekiel.....brak kobiety wychodzi!!:P dla sympatycznej pani Krysi,ktorej kosiarka uciela rece: Caluje twoja dlon madam!! wystarczy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... Miłość wyszła już z mody. Uśmiercili ją poeci. Tyle o niej pisali, że nikt już im nie wierzy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:(....Kmicic dawaj dalej:) czarny chumor jest wskazany. Nawet pasuje do sytuacjii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tobie co znowu Kathi?!...jeżeli wywiera psychiczny i fizyczny wpływ na ludzki organizm to znaczy, że jednak istnieje...lepszego dowodu nie znajdziesz:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo na forum juz nic nie mowie:classic_cool: pozniej jest to wykorzystywane przeciwko mnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszeliście co sie dzieje na południu polski? martwie sie:O Chociaz słyszałem że nie należy sie martwić bo sie zostanie martwiakiem:P....No dobra Kath to jaką metode proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×