Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

🖐️ Kmicic...to są lokalne perturbacje. Ogólnie chodzi o zachwianie ekosystemu...są nawet teorie, że globalne ocieplenie w konsekwencjii może doprowadzić do kolejnego zlodowacenia:) Więc sam widzisz że skutki naszych działań mogą być różne...Jedno jest pewne: nie będą dla nas przyjemne:classic_cool:...Mintajka masz zamiar coś z tym zrobic?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo....epoka lodowcowa sie powtarza co pare tys lat czy tego chcemy czy nie!!:D Wazne zeby przy sobie miec zawsze cos na rozgrzewke!!:P:P Mintaja.....eeeee....nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak żadnej jedynki na koniec nie mam, to nic nie będe z tym robić :D bo jeszcze coś pogorsze :classic_cool: Lepiej Rambo powiedz jak to u CIebie było? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Kmicicu, że epoka lodowcowa powtarza sie co 10 20 tys lat...ale jest to związane bodajże z tzw precesją osi obrotu ziemi. Jednak są to zmiany cykliczne i daja szanse życiu na przystosowanie sie do zmiany waunków. Tymczasem tak gwałtowne zmiany jakie nastąpią już niedługo na skutek naszej działalności nie dają szans nawet nam:O.....Jak widzisz Mintajko ja miałem same pały:) Szczerze to naet matury ni mom:P...seryjnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie:P...żule po kościołem strasząc wiernych bliskim kataklizmem, który jest karą bożą za ich grzechy;)...Mam długą brode i chodz ena golasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo....Ty nago??? Z tego co tutaj czytalem to ja biegam nago za niedzwiedziami:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo Ty leniu :) Ty żulu :classic_cool: brunet jaki romans niby? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałem sie w Tobie
Żeli papą86 podaj maila :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo.....teraz sie nagle oziebia??/ to czemu kiedys zamarzaly nagle mamuty??? i nie bylo samochodow.....mniej ludzi bylo....mniej pierdzieli....to jakie zmiany??? Mintaja.....ja na Ciebie nie krzycze ,dziecko drogie :D(dobrodusznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Kmicic:) Tylko Ty biegasz nago dla przyjemności a ja bo nie mam sie w co przyodziać:P...sie ma wszystkim:classic_cool:...Mintajka...komplementami nic nie wskórasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałem sie w Tobie
niedobra jesteś :o :( 😭 ranisz moje serduszko ❤️😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic :D dziecko? oj to urocze :P Żeli no nie wiem, kołdor coś się nie spowiada u mnie :classic_cool: Rambo ja Cię pewnie tymi komplementami zawstydzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie brunecie...tocze sie na jajach...chooja używam do sterowania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeli...ze kogo Ty szukasz??? to nie ten topik:D Rambo....dawaj do mnie ,pobiegamy razem....u mnie duzo miejsca,upolujemy pare zwierzatek i indianek tez.....beda nam gotowac i nie tylko,zero kart kredytowych i problemow!!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mintalko...powiedz do mnie: Ty pijany żulu i słodko dodaj Ty brudny menelu..a bede Twój:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koowa Kmicic:) to piękna wizja...ale nie będziemy mieli neta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałem sie w Tobie
Żeli papą86 zgnijesz jako stara dziewica :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×