Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

mnie to raczej nie zaleje... ale moja mama mieszka na oiedlu nad sama wisla.. :o to dopiero.. naszczescie 2gie piętro. chociaz nie wiem czy szczescie bo od godziny nie mam z nia kontaktu. moze juz ponton dmucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy nie biadolcie o tej powodzi tylko łomy i siekiery w dłonie i marsz szabrować opuszczone domostwa...to wasza życiowa szansa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież tłmaczy, że ta cała powódź to przez pękniecie rury w jej mieście...wszytka woda sie wylała i nie ma sie jak wykąpać...KPW?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka witajcie
co już śpicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plotkarze wstrętni :P Nie panikować mi tu, powódź odwołana :) Miałam sobie spokojnie iść spać, ale tak mnie uszy piekły, że musiałam zajrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOŁ😘...przecierze zpomdorów zalany wrzatkiem i doprawiony co komu w ręke wpadnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Wy Mintajożercy ! :classic_cool: :P pomidorową to może zjem, ale amino :( bo nikt u mnie gotowac nie umie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej...:)...ale tak mie nosi, że chyba pójde szukać guza więc niedługo znów może być gorzej:P...Co tam sie u was na południu dzieje, że tyle wody na nas spuszczacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo - powiedziałabym, że zlewamy, ale tak naprawdę to nie wiem, bo to nie z moich okolic płynie... :). Co jest miłego w szukaniu guza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mintaja...i pamiętaj: Jka chcesz być cesarzową to postaraj sie o wiecej jedyneczek:classic_cool:...Dasz rade, wierze w Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecierku Ty mój słodziutki...szukając guza realizuje swoje niezbywalne męskie instynkty żeby dać komuś po mordzie i po niej oberwać...to zawsze pomaga:) Szczególnie na zawód miłosny słoneczko😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu zostałem sam:O...widocznie taki mój los żeby siedzieć w samotności i gadać do siebie:classic_cool:. A jak wiadomo z greckich dramatów losu sie nie oszuka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zawsze pomagało szydełkowanie, ale jeśli ktoś woli obrywać, jego wola :P W sensie, lecieć i pomóc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no w sensie wypowiedzieć sie kiedy Ciebie to szczęście niewątpiliwe spotka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×