Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Babinicz - co ty znowu za głupoty wypisujesz :P WeWo - a czym się różni mięta od mienty? Stuknięty - urocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic. Czas się zbierać do życia. I przenieść się na "dzienny" topki :) Dobranoc lub dzień dobry. Co kto uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz na starym sie malo dzialo,wiem ze Kath teraz pracuje ale zarowno w dzien jak i na weekend nic sie nie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic co sie martwisz co sie smucisz:)😘 Czekalismy na Ciebie! Zaczynamy od nowa liczyc posty, co za roznica czy tu czy tam...? jeden kij. Przeciez ludzie beda Ci sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicicu🖐️...a co sie ma dziać na forum niby? Wszystko odbywa sie zakulisowo...maile, GG, gołębie pocztowe Możemy traktować tego topa jako baze wypadową na inne topiki:)...Ktoś sie gdzieś z kimś kłuci to podaje namiary tutaj a reszta ekipy wpada na zadane współrzędne i robimy porządek z oponentami....bez względu na osobiste przekonania:P Współpraca jest ważniejsza niż indywidualne widzi mi sie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha...zapomniałem sie pochwalić: mam nowy motyw graficzny na pulpicie:)...klimaty kulinarne:P...kurcze!...jest piękny!!...ten motyw:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo😘 A co to za motyw, ze taki zaeybysty? Nie wiem co sie ze mna dzieje ale co przyjde z pracy to ide spac:-o Moze to przez pogode...? Doopa nie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek"
Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gacek😘 jak leci? Ja niedlugo mykam pocwiczyc bo nudze sie... wyspalam sie po pracy i nie mam co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek"
Kath 👄 , gorzej być nie może ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim...sorki...podczytywałem innego topa starego:( Kathi ja też chodze jakbym przywalił od rana we framue... Co jest Gaciu?:( Wtaki deszcz nie polatasz zbytnio pewnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek"
no, właściwie, to możesz mi pomóc, dobijając mnie.. Cześć Rambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy jakis dzis przywalony:-o gacku nie dobije Cie bo kto wtedy bedzie nas nawiedzal? moze walnij seeee piwo! ja ide troche odreagowac. sport to dobra sprawa🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak Kathi...mam nadzieje, że nie zostaniesz w przyszłości terapeutą uzależnień:P...Sama odreagowujesz sportem a Gacka na piwo namawiasz:( Pewnie...walnij se piwo Gacku...co tam piwo! Walnij flaszke to Ci sie całkiem poprawi:) Nie no żartuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam sie sie chyba pójde nałoić:P...Baby myślą, że mają monopol na cierpienie:O...nara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standing across the room i saw you smile a u mnie pieknie i cieplo.....a jutro znowu deszcz!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Odezwę się o świtaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic. Mógłbyś wyjawić durnemu polaczkowi bez matury co oznacza ten dwuwiersz w tajemniczym języku, który znajduje sie przed prognozą pogody?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra:P...sam se przetłumacze: " Stoje w kolejce po room która ma prawie mile".....:P Dlaczego na tym topiku unika sie trudnych tematów?! Jak tak zaczniemy to będzie lipa...Hej Gacku jesteś? Powiesz czemu tak źle dziś z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek"
Tak zamarudzam, zeby wasza uwage na sobie skupic, mozecie mi dom kupic? wystarczy dwa pokoje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakich trudnych??? niech Kath Ci przetlumaczy,ona jest w tym dobra :P said I want to talk to you-oo-oo for a little while

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge Ci mieszkanie najwyżej oddać...i tak mi już niepotrzebne jest:O...Udaje sie na tułaczke po klasztorach i św. miejscach różnych wyznań żeby znaleźć odpowiedź na pytanie jak sie wyleczyć z miłości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kath postawiła szlaban na słoneczku w gg co oznacza, że jest jakiś remont i nie ma wstępu:D...Kmicic:D...to jakieś cytaty z piosnek różnych?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo....zanim sie wyleczysz to moze warto skonsumowac te milosc?? But before i make my move My emotions start running wild my tongue gets tied and that's no lie looking in your eyes looking in your big brown eyes ooh yeah and i've got this to say to you Hey!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek":
biore, obiecuje nie sprzatac ale co noc imrezowac, zeby sasiedzi sie zbytnio nie nudzili kontemplowac chcesz? zaszyj sie w jakiiejs jaskini, powies do gorymi nogami , moze jak krew do mozgu( jaki mozg) doplynie to zobaczysz, doznasz olsnienia ze milosci nie ma, ona nie istniej milego klikania:( nie mam dzis humoru, nawet, dokuczac mi sie nie chce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne to określenie...skonsumować miłość:)...Jakiś strasznie cyniczny był ten poeta co to pierwszy powiedział:( No ale przyjęło sie to i jest powszechnie uzywane jako określenie stosunku sexualnego pomiędzy dwojgiem kochających sie ludzi...no cóż...do konsumpcjii jeszcze daleka droga...jesli wogóle prowadzi tam jakaś droga to ja jej nie znam niestety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×