Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Rambo! Ty bezwstydny menelu, przecież wiem, że ostatnie drobne(zarobione pod kościołem) wydajesz na wino, Ty żulu! :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo....sam miod normalnie!!!Ale uwazaj na prokuratora:P:P Zeli....maja sie bardzo dobrze!!! :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mintajko...rozgrzewasz mnie mocniej niz litr denaturatu i skrzynak mózgojebów😘...choć poiskamy sie w miejscach intymnych słodziutka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czlowiek jest najwiekszym wrogiem nazej kochanej matki Ziemi... Ej w moim pokoju jeszcze sucho:classic_cool: Ale zainwestuje chyba w kalosze boooo kto wie co jutro bedzie!!! Ogolnie to lypa z tą powodzią:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Rambo, cóż ja za propozycje dostaje :D no Rambo, Rambo :classic_cool: Żulu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kathi😘...nic sie nie łam...u mnie wolna hawira a bzura nie wylała więc zapraszam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim miasteczku również :P a mogliby mi szkołę zamknąć 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja też żałuje, że u was spokój...otworzyłbym schronisko dla bezdomnych lasek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim miescie zapowiedzieli, ze przez min. 3dni nie bedzie wody bo cos tam robią. No wiec kazdy nabral w rozne baniaki, butle i wanne ile sie tylko da. Ja tez:classic_cool: A tu doopa, woda jak byla tak jest. Zaraz spuszcze ja z wanny bo zimna, naleje nowej i pojde sie wykapac. Ale znając moje szczescie jak ją spuszcze to wtedy pewnie zamkną doplyw i ani sie nie wykapie ani nie bede miec w wannie:classic_cool: I tak sie zastanawiam... spuscic... nie spuscic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jeszcze nie spuszczał...ostatecznie wode po kąpieli też da sie wypić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi...to jak masz zimną wode to weź w trakcie kąpieli wrzuć do wanny jakieś urządzenie elktryczne...moment sie ugotuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo to ja moge bo do szkoły nie chcę iść :P Kath tak :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rozbójniczko...jak tam? Jak to zdraczam Z. Żeby kogoś zdradzać trzeba najpierw być z tą osobą związanym w jakikolwiek sposób:(..Pozatym po czym wnosisz...? Tylko nie mów, że po schodach:Ph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kath a ty ktora czesc warszawy? lewobrzeżna czy prawo??? bo ja niestety prawo.. i to blisko wisly :o a moja mama na pradze to juz w ogole przy samej wisle.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dobra...spuszczam:classic_cool: jak bede brudna i bez wody przez 3 dni to zwale na Was!!! u mnie ogolnie dzis lepiej, zaraz otworze drugiego desperadosa:D aha, zmieniam prace od czerwca ale branża ta sama. R. jak tam humor...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla mnie drażliwy temat więc być może nie zauważyłem żartobliwego tonu:P Joł Husky😘...zapraszam do mojego schroniska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo ty nas wszystkich to tam juz chyba nie pomiescisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tam, jak pruszkow jest miastem mafii to ja jestem dziewica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już wasz problem...mnie interesuje tylko zapłata za udzielenie schronienia...a raczej forma tej zapłaty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky to informuj nas na bieżąco czy Cie zalalo czy jeszcze nie. Ehh.... mam nadzieje, ze jednak tak nie bedzie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×