Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

łeł

Debil pod moim łóżkiem mieszka - pomocy!!!

Polecane posty

Witaj ponownie Łeł 🖐️ Zgodnie z umową - jestem ! Ciężko się napracowałam, żeby odnaleźć ten temat. Czy myślałeś może o tym, żeby go przenieść w inne miejsce ? On mi tu szczerze pisząc nie pasuje. :) Może na uczuciowy ? Decyzja należy do Ciebie oczywiście. Cieszę się także, że temat jest zachowany. Ja, ze swej strony chętnie będę tu pisać. Czekam na innych, którzy dołączą z ciekawymi pomysłami. A moderatorom za tę niespodziankę należy się buziak 👄 Łeł, nie zapominaj o swoim topicku 🖐️))))) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim, którzy tu byli podczas mojej nieobecności. 🌼Przepraszam za nią. Bywałem w dalekich krajach. Czas mijał, a topik zachował się. Dzięki i za to wszystkim, którzy przyczynić się mogli do wyrzucenia tego topu w siną dal, a tego nie zrobili. 🌼Powieść utworzona w takim trudzie i znoju ;) nie powinna znikać bo jest częścią tej dobrej (mam takie wrażenie) części ludzkich umysłów, którzy wspólnie chcieli coś tu napisać. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za to. Tak naprawdę chciałoby się kontynuować ten top. Wszystko jednak zależy od tego, czy zechcecie napisać dalszy ciąg w sposób kulturalny i tak, żeby inni piszący nie czuli się pokrzywdzeni. Jeśli tak będzie z chęcią dodam coś i od siebie. Serdecznie pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×