Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusina Dominisia

Od którego miesiąca życia zacząć wprowadzać pokarmy stałe?

Polecane posty

straszny kocur, jakos trudno mi uwierzyc zeby 5msc dawac golonke.. Ja od 4msc dalam synowi ugotowana przetarta marchewke , w 5msc dostal zupke jarzynowa, ziemniak , marchew, pietruszka, 6msc mieso + warzywa ale juz duzo wiecej niz w 5msc. Teraz je to co my. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn 23 wrzesnia skonczy 4 miesiące. Lekarz zalecił nam rozszerzanie diety, ponieważ dziecko się nie najada. Nie mamy żadnych problemów z brzuszkiem ba jest nawet lepiej. Odkąd je stałe pokarmy i pije soczki nie ma juz zaparc. Piekny miekki brzuszek super zuje otwiera buzie polyka. Jest zdrowy i szczesliwy. Uwazam ze kazdy rozsadny rodzic wie kiedy nalezy podac dziecku nowe produkty. Jedne dzieci potrzebuja wiecej czasu drugie mniej. Kiedy ja bylam dzieckiem moja mama karmila mnie jarzynkami po 2 miesiacu i również nic mi nie było. Dlatego surowe podzialy 4/6/9 miesiecy w ogole do mnie nie przemawiaja. Dziecko samo da znac kiedy bedzie gotowe na marchewke jabluszko i skoczek. Moj syn ma teraz przeszlo 7 kg i 76 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu powyzej, a kiedy wprowadzilas kaszki badz kleik? Moj Synek 22 września konczy 3 m-ce, jest na mm i się nie najada, potrafi zjesc 240, gdzie norma dla niego, że 150! Zastanawiam się czy nie podać mu kleiku, badz kaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×