Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaia mama synka i ...

Poród w Legnicy-kto rodził?

Polecane posty

kaaa witaj!:) A dlaczego masz mieć cc? Piszemy o podkładach poporodowych takich...w majtki ;) Najlepsze sa różowe Bella ;) Takie na łóżko są w szpitalu.Tzn prześcieradło,worek duży foliowy :O i na to prześcieradło.Ty nic takiego nie musisz mieć.No chyba ze sama chcesz sobie wymieniać.Ja całe trzy dni leżałam na pokrwawionych.Wiadomo-jak mnie przywieźli to podplamiłam trochę ;) Potem poprosiłam salową o wymianę prześcieradła to odp że niestety ale nie mogą zmieniać :O Na serio chciała ale nie mogła :O W szpitalu robią głównie zzo.W sumie to nie spotkałam się z ogólnym. Robią kik w kręgosłup i po wszystkim leżysz w sali pooperacyjnej 12 godzin.Jest tam zakaz odwiedzin ale i tak tatusiowie przychodzą na chwilkę.Między 13 a 18 jak przyjdzie to nawet przywiezie ci na chwilkę pokazać dzidzię ;) Ale na ręce Ci nie pozwolą dzidzi wziąść :( Po 12 h dopiero. Będzie dobrze! Pytaj jakby co!Postaram sie zaglądać tu w miare możliwości. Dziś mam zebranie w przedszkolu.Idę.:D A moi chłopcy zostają sami w domu.Ciekawe jak najstarszy sobie poradzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka0103
Kasia Legnica - ostatnio pisałaś, że dokucza Ci zgaga. Mi teraz pod koniec ciąży też daje popalić. Ale ostatnio w aptece kupiłam Maalox w saszetkach i jak wczoraj wieczorem wypiłam jedną, to mi przeszło i mogłam spokojnie zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
ja kupiłam renie i też jak wezmę 1 tabletkę to daję radę zasnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka0103
Moja szwagierka też tym się ratowała jak miała zgagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
ale już bardziej wolę tą zgagę niż codzienne witanie się z kibelkiem. wymioty mnie do 4.5 miesiąca męczyły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka0103
Kasia Legnica - mnie męczyły do 3 miesiąca. Chodziłam jak cień. Ledwie się z łóżka podniosłam to już mnie na wymioty ciągnęło. A tu nie dość, że praca, to jeszcze w weekendy studia. Jak już nie wyrabiałam w pracy, to poszłam na 1 miesiąc na zwolnienie. Stosowałam różne specyfiki, ale nic to nie dawało, wkońcu samo przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
od dziś zostalo mi 12 tygodni:) już nie mogę się doczekać mojego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
a mi zostało jeszcze 11 i pół tyg. do narodzin mojego maluszka:) już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
wysłałam drugi raz bo za pierwszym nie doszło . chyba jakieś opóźnienie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
to prawda. ja jak się kładę do łóżka to muszę mieć dość wysoko pod głową bo inaczej masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
ale my kobietki jesteśmy na wszystko wytrzymałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że jesteśmy!:) Chłopy by w zyciu nie przeżyli porodu!To kobieta potrafi tylko znieść ten ból a potem stwierdzić ze nie było tak źle albo że w ogóle nie pamieta.Ja należę do tych pierwszych ;) Pamietam jak bolało ale DZIEWCZYNY!TO NIE BYŁ BÓL TAKI STRASZNY,NIE DO OPISANIA!Bolało,ale bez przesady :O Dacie radę!Ja największa panikara dałam to Wy tym bardziej!Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka0103
Zgadzam się z Wami. Ja z moim mężem zawsze toczę boje, żeby dał mi syfka wydusić,a on zaraz krzyczy, że go to strasznie boli. Faceci jeden dzień by pochodzili w ciąży, to by chyba umarli, nie mówiąc już o porodzie. To jest moja pierwsza ciąża. Boję się porodu, ale tylko dlatego, żeby wszystko było w porządku. Ból mnie nie przeraża, przeżyję. Nie ja pierwsza i nie ostatnia. Miłej niedzieli kobitki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
a ja się boję jak cholera ale wiem że dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
hej nie pamiętam czy pytałam więc pytam. jakiej firmy kosmetyki dla dziecka używałyście lub macie zamiar używać? a i jakie uzywają w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka0103
Ja zakupiłam Oilatum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalu używają płynu do kąpieli Mustella.I tyle.Raz oliwki użyły J&J. Dziewczynki polecam maść Bepanthen na brodawki.Ja zaczęłam stosować zaraz jak karmić zaczęłam w szpitalu.I zero otarc,pęknięć i innych.A było źle przy starszym synku-wtedy niczym nie smarowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie obecne i przyszłe mamuśki :) Ja jestem w 34 tc i z ogromną niecierpliwością czekam na córeńkę:) Strasznie się cieszę, że trafiłam na to forum - dobrze znać "bratnie duszyczki", które rodziły w legnickim szpitalu lub mają taki zamiar. Z zaciekawieniem czytałam wszystkie Wasze wypowiedzi... i w miarę możliwości będę służyła radą ( choć pewnie częściej sama będę jej potrzebowała ;)) W każdym razie dziś mam z mężem pierwsze zajęcia ze szkoły rodzenia w naszym szpitalu - jak będę miała jakieś interesujące info to z pewnością będę się nimi dzielić:) Zmartwił mnie okropnie zakaz porodów rodzinnych i sytuacja z pokojami 1-osobowymi... :( ale pożyjemy, zobaczymy - może coś się wyklaruje;) Póki co - zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
Kaia- piszesz o szamponie bambino? a jest jeszcze jakiś prócz tego od 1 roku życia czy po prostu ten używasz? ja zastanawiam się cały czas nad kosmetykami i myślę że BAMBINO nasza Polska firma też nie jest zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
Kaia- ok dzięki za info. coś się dziś źle czuję martwię się wciąż tym wynikiem z glukozy a jeszcze nie mogę dodzwonić się do swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mam informację odnośnie porodów rodzinnych (o ile jeszcze to kogoś interesuje:)) Rzeczywiście są wstrzymane ale głównym powodem jest nawał porodów (w zasadzie od lipca się do tego przymierzano) a bakterie faktycznie wykryli ale w Lubinie i dodatkowo doładowało porodówkę w Legnicy... W każdym razie w tamtym roku było 1600 porodów a w tym roku już osiągamy ten pułap a to dopiero koniec sierpnia:) Generalnie, jeśli w momencie gdy zmniejszy się ilość to porody z tatusiami stopniowo przywrócą. Wtedy będzie do zapłacenia standardowo 100zł i już:) No a remont w pokojach rodzinnych ma potrwa c zupełnie niedługo więc trzeba na bieżąco dopytywać... Pozdrawiam serdecznie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka0103
Fajnie wiedzieć. Ja bym bardzo chciała, żeby mąż był ze mną przy porodzie, ale mam termin na niedzielę. Także pewnie w najbliższym czasie tak straszelnie nie zmniejszy się liczba porodów. Śmiać mi się chce, bo to forum okupują głównie Kaśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka no faktycznie Kaśki górują;) A co do porodu rodzinnego to zawsze warto zapytać jak Cię ukochany przywiezie:) i miejcie dla niego w razie czego obuwie zmienne, jasną koszulkę i spodnie ( no i 100 w kieszeni):) A w ogóle jak się Kasieńka czujesz tak pod koniec...? Ja mam przed sobą jeszcze troszkę i wiadomo z samopoczuciem bywa różnie więc nie wyobrażam sobie, że może być ciężej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
no rzeczywiście zgadza się same Kaśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
No to super:) dowiedziałam się już co do tego mojego wyniku. mam ograniczyć słodkie pić wodę lub soki świeżo wyciśnięte no i uważać na niektóre owoce a szczególnie arbuzy i winogrona( a ja je tak uwielbiam:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×