Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ROZPAKOWANE IMIE...................T. PORODU...D.URODZ....PLEC......CM i KG Myszzka_87........14.02.2011...20.01.2011...Corcia .... kijevna ............ 04.02.2011...21.01.2011...Bianka.....54cm/3.63kg radosnaJUZmama....02.02.2011...25.01.2011..Wiktoria..57cm/3,70kg Sylwia_LBN........04.02.2011....27.01.2011...Hania .... CZEKAJĄ IMIĘ .................. WIEK .........TERMIN PORODU.....PŁEĆ I IMIĘ katasha7 ................26 ............26.01.2011 Monika .................. 21.............01.02.2011 aniaania ................ 28 ............ 01.02.2011.....córka Julia Ninka86 ................ 24 ............ 01.02.2011 marcysia21 ............ 21 ............ 01.02.2011 niebieskooka_81 ...... 29 ............01.02.2011 milagros25..............25..............02.02.2011......s yn Jasiu matka,polka ............30.............02.02.2011 Kessi_27 .................30 ............04.02.2011 Anulka84.................26.............05.02.2011 wanilia z cynamonem...33..............06.02.2011....synek Cyprian agnik80 ................. 30 ............07.02.20 11 sansei.....................24 ...........10.02.2011 .........córka Lidia adziana ................. 35 ............10.02.2011 ptyśka .................. 30 ............10.02.2011 ajem7 ................... 24 ............10.02.2011 ......córeczka! suszi85..................................10.02.2011r..... .NIESPODZIANKA Dziewczynka ...........31.............11.02.2011 Truskaweczka_29 .... 29 ............12.02.2011 nemezis278 2........... 27............14.02.2011 Ninka 24 ................ 25 ............14.02.2011......synek!! agi27 .................... 28 ............14.02.2011......córka MARYSIA groszek22.............. 24 .............14.02.2011 emka kafe .............. 25 ............16.02.2011 Oli14 ..................... 30 ............16.02.2011 trezele .................. 26 ............16.02.2011 10 LUTY...................22............17.02.2011....synek... Wiktor :* IZULKA ..................25..............17.02.2011 maagdaa .................30 ............17.02.2011 milusia * ................. 27 ............18.02.2011 conwalya .............. 23 ..............18.02.2011 kasiula86 .............. 24 ..............19.02.2011......córeczka -Ania Milutek ................. 23 ............. 22.02 .2011 emulinek .................27 .............23.02.2011 agatka27 ............... 27 .............25.02.2011 abigailii..................26...............26.02.2011 memo_29................30...............26.02.2001......s ynek Mateuszek stop_klatka............27................26.02.2011 Loonah ................. 21 .............. 27.02.2011 ambrozja196 .......... 24 ..............27.02.2011.............Synek Adaś aGuśka1983.............27...............27.02.2011..... ...... Córeczka TAHITIANA ............. 23 .............. 28.02.2011 ewka4127 ............. 24 ...............28.02.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RadosnaJUZmama MOJE GRATULACJE!!!! :) Ciesze sie ze juz w domku jestescie :) Duzooo zdrowka zycze i szybkiego powrotu do kondycji( zeby cie juz nie bolalo nic:) ) A tak nawiasem mowiac to wiedze ze nasze swiezo upieczone mamusie to styczniowki a nie lutowki hihi :) Ciekawa jestem ktora zacznie od lutego :) Ale to nic sciaskam was mocno i jeszcze raz gratulacje:) a dla reszty duzoo cierpliwosci bo na kazda z nas przyjedzie czas rozwiazania :) Buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! melduję tylko, że u mnie nadal nic.......za to dziś dowiedziałam się,że kuzynka jest w ciąży:) poza tym dzień spędziąłm u rodziców, najadłam się szarych klusek, które uwielbiam, byliśmy w kinie (ale Mała świrowała! i dopiero niedawno wróciłam do domu. radosna - gratuluję!!!!!i po cichu zazdroszczę, że jesteś już po;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna gratulacje dla was:) I gratuluję też wszystkim innym Mamom z naszego forum:) Pokażcie nam te wasze maluszki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
Gratulacje Radosna:)):) wypoczywaj teraz jak się da! Jak na razie same dziewuchy! czekamy na chłopca hehe Powiem Wam, że na razie - z obserwacji moich dwóch maluchów - wynika, że temperament jaki przejawiały w brzuchu taki mają jako noworodki:) I dalej nie napiszę, żeby nie zapeszać... Przypomniałam sobie dopiero, że jest parę rzeczy, które mogę znów włączyć diety i ze smakiem zjadłam camembera, a jutro chyba skuszę się na sushi:)... znaczy w zasadzie już dziś! Dobrejnocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna-Gratulacje!!!!!!!!! :):):):) Ja wczoraj byłam na pogotowiu i dostałam antybiotyk na ten mój kaszel i gorączkę:( Dzisiaj mi troszkę lepiej:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać!!! Izulka - dobrze, że poszłaś do tego lekarza. kijevna - oby Twoje obserwacje u mnie się nie sprawdził- synkej huragan w brzuchu i do teraz baaardzo żywy, a Mała też nieźle daje popalić i mimo połowy ciąży na relanium dawała radę nieźle pokopać mamę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigailii
Radosna i ja się dołączam z gratulacjami !! super, że poród już za Tobą, choć jak pisałaś o tych 18godzinach porodu to.. uff kochane ten schodzący czop śluzowy jest zawsze zabarwiony? bo ja znów zauważyłam u siebie wzmożoną ilość śluzu ale jest przezroczysty. A u mnie dopiero 36tydzień. Mam jeszcze pytanie odnośnie becikowego. Koleżanka w styczniu urodziła i w gminie się dowiedziała, że ma jak najszybciej dokumenty złożyć bo nie wiadomo czy jeszcze zdąży się załapać bo znoszą. Nie wiem czy to wszędzie tak czy to zależy obecnie od gminy. W razie czego zamiast w gminie męża, bo tam należy też właśnie koleżanka będę próbować w swojej... w końcu 1000zł drogą nie chodzi. A u Was jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane;) Serdecznie z Wiktoria dziekujemy za tyle miłych słów;) Tak poród- nie lada trudna rzecz, ale jakze piekna;):):) Wiem co mowie.... nie ma porodu bez bólu, stresu, wyrzeczen...ale za to potem sa same piekne chwile...... Tym bardziej ze powiem wam dziewczyny ze akurat w szpitalu dzien po mnie urodzila moja dobra kolezanka co ze mna studiowała - syneczka i po 4 godzinach sie okazało ze ma bardzo chore serduszko, natychmiast go przewiezli do Katowic -ochojca, jak wczoraj wychodzilam ze szpitala lezal pod respiratorem....nie mogłam patrzec na ta moja kolezanke-serce mi pekło w jednym momencie;(:(:( małego czek aoperacaj -powazna.... ma dwie głowne zyły zrosniete w sercu co odpowiadaja za prawidlowy przepływ krwi z tlenem i prace serduszka:(:( To sa dopiero problemy, ale na szczescie dzieki bardzo szybkij reakcji lekarzy z mojego szpitala - mały nadal zyje;) i wierze ze zyc bedzie...:) to tak z mojego pobytu w szpitalu..... a co do mojej pociechy to powiem wam ze pierwsza noc w domku przespała ksiazkowo:) jak ja nakarmila ok. 20 obudzila sie dopiero o 5.20....pojadla i ok. 7 usnela.... potem przed 10 znowu sie obudzila , pojadla i zasnela i spi do teraz..... tez nie chce zapeszac bo moze sie to zmienic,ale oby nie;) jedynym moim problem jest karmienie piersia:(:( raz ze okropnie mnie bola, dwa nie mam az nadto tyle jeszcze pokarmu, przez oslonki nasutki mała nie chce pic....odciagac nie idzie,bo zaraz mi krew leci... wiec dokarmiam ja mlekiem z flachy.... nie wiem moze jakos sobie z tymi cyckami poradze!!!!!! ale denerwuje mnie to..... Oki..... ide szykowac jakis obiadek:):)sciskam was moco;):) i odezwe sie potem.... CALUJE:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja się zamelduję-dziękować Bogu jeszcze z syneczkiem w brzuszku. RADOSNA---bardzo Ci gratuluję.No i Twojej maluśkiej Wiktorii, bo była bardzo wytrwała rodząc się tak długo :) Oby zdrówko Wam dopisywało. No i wracaj do formy jak najszybciej. Jak znajdziesz chwilkę, to napisz coś więcej o swoim porodzie, jak się zaczęło itp. Mój synuś jest od wczoraj tak aktywny, że aż się boję... Cały czas hasa, robi sobie przerwy jedynie na 20-30 minut. I od nowa. W nocy z piątku na sobotę prawie w ogóle nie spał. I wczoraj prawie cały dzień również. Dziś w nocy spał, więc jestem spokojniejsza. A teraz znów hasa, rozciąga się. Robi sobie krótkie przerwy i znów daje popalić. Troszkę się obawiam, czy to dobrze..... Jeszcze tydzień mój okruszek musi wytrzymać ze mną, w moim brzuszku :) A potem jakoś to będzie. Trzymajcie kciuki, żeby był grzeczny. Kochane, życzę Wam spokojnej niedzieli :) I niech któraś z Was już się rozpakuje :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - po karmieniu smaruj brodawkę mlekiem, dobry jest też bepanthen - maść, gdyby było cieplej radziłabym też wietrzyć, nie dopuść do zastoju pokarmu! wiem, że boli, mam nadzieję, że sobie z tym poradzisz. A nocka faktycznie imponująca, wow!! gdzie takie grzeczne dzieci są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;;ja też jestem;;niech mi któraś z was doświadczonych napisze czy moge udać sie do szpitala na badanie ktg aby sprawdzić czy juz czas na poród i czy moje lekkie bóle w podbrzuszu to jest to? bo wyczytałam w necie że robi sie takie cośśśś napiszcie bo ja już chyab świruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mówię Wam, te dzieciaczki są udane :) Mój synuś od wczoraj był brrrrrr, megaaktywny. Już miałam zamiar dzwonić do lekarza lub jechać do szpitala na ktg. Ale zachciało mi się budyniu waniliowego. No i zjadłam taki cieplutki, prosto z garnuszka (drugą porcję zostawiłam, żeby na zimno zjeść, bo miałam ochotę na ciepły i zimny), no i mój maluszek spał po tym jak susełek :D Półtorej godziny sobie drzemał :D Czasem tylko poruszył delikatnie nóżką lub rączką :D Teraz zjadamy sobie budyń na zimno :) Och ten mój aniołeczek kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Już długo nie pisałam bo wiele się działo. Ale juz teraz i ja mogę się pochwalić. Mam swojego synka juz w domu.:) Urodził się 25.01 o 11.10. Niestety łatwo nie było ale już o tym zapomniałam. Musiałam mieć cesarke ponieważ wody odchodziły mi 14 godzin a dzidzia tyle ważyła że ja dość małych rozmiarów prawdopodobnie bym go sama nie urodziłą. Michałek jest zdrowy i duzy. A ja dochodzę do siebie. Chociaż z ta cesarka też nie było łatwo bo najpierw znieczulenie które dostałam w kręgosłup nie zadziałało więc musieli mnie uśpić a potem jakby tego było mało dostałam silnego krwotoku i nie obyło się bez przetoczenia krwi. Ale to już minęło i teraz mogę tylko powspominać. Najważniejsze że moje maleństwo jest zdrowe i silne. Pozdrawiam i gratuluję tym które maja swoje pociechy juz na świecie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już zacznę meldunek jako pierwsza dotrzymałam do terminu - bo wypada dokładnie na dziś:) pierwszy lekarz jak mi wyliczył to wychodziło 1 luty i tak wpisałam, ale potem okazało się, że właściwy jest na 31st i to dziś;) ciekawe czy moja córcia chce być ze stycznia - ma coraz mniej czasu czy jednak zaczeka na luty...jutro taka ładna data....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętacie, że od dziś w lidlu są pampersy w promocji? jumbo pack za 39,90 - dobra cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigailii
Gratulacje dla kolejnej mamusi!! jeszcze się luty nie zaczął a my już mamy na forum 4 nowe dzieciaczki :) i wszystkie zdrowie, SUPER!! byle tak do końca. Właśnie wróciłam z badania krwi.. mam nadzieje, że wyniki wyjdą dobre i że to już ostatni raz (nie licząc badań w szpitalu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele - jeśli masz bóle w podbrzuszu i jesteś niepewna co sie tam dzieje to jedź. Ja też miałam takie bóle i bałam się ze będą się czepiać i mi nie zrobią tego ktg ale nie było problemu z tym ze u mnie w szpitalu pierwsze ktg jest płatne ale tylko 25 zł . potem przebada Cie lekarz i pewnie powie jak wygląda szyjka i czy masz jakieś rozwarcie. abigailii- ja też miałam właśnie taki czop przezroczysty bez żadnego śladu krwi rano był z białymi pasmami a to dlatego ze wymieszał się z upławami. Też nie byłam pewna że to właśnie to bo myślałam ze powienien być podbarwiony krwią , ale zazwyczaj jeśli czop odchodzi przezroczysty to znaczy że jeszcze masz troszke czasu nawet 4 tyg mi odszedł prawie 2 tyg temu i nic. magdziulka - serdeczne gratulacje !!!!!!!!!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooooo ja też jestem;; gratulacje magdziulka dzieciaczka, ja też synka zamierzam chyba nazwać michałek:)) oj spałam dziś źle bo obudził mnie potworny ból głowy a oprócz tego przy wstawaniu nocnym i teraz chodzeniu strasznie boli mnie w kroku i jest strasznie zwiększona wydzielina z pochwy taka żółta aż mi chwilami mokro;;; prosze odpowiedzcie czy można na to ktg jechać czy raczej sie zawraca głowe szpitalowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🖐️ Trezele oczywiście że możesz pojechać...w którym szpitalu będziesz rodzić, moze pisałaś ale przepraszam bo nie pamiętam.powiedz ze mniej czujesz ruchy dzidziusia i jestes zaniepokojona to na pewno zrobią ci ktg.A czy twój lekarz nie kazał ci sie zgłosić na to badanie? Magdziulka gratuluję synka 🌻 a imię faktycznie wybrałaś super :D:D:D nażarłam sie pistacji i jakoś mi niedobrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maagda>chyba raczej na lubartowskiej jakbys mi mogła napisac jak tam jest jak siłami natury sie rodzi bo mam same kolezanki po cesarce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trezele nie mam pojecia bo ja mialam cc i moja siostra też.ale z tego co wiem to personel jest bardzo pomocny i bardzo miły, dużo kobiet chwali własnie połozne i lekarzy tam pracujących :) a twój lekarz jest z tego szpitala?tam jest też szkoła rodzenia, może powinnaś pochodzić na takie zajęcia, ja w pierwszej ciąży chodziłam i było bardzo przyjemnie, położne oprowadzały po szpitalu, pokazały porodówkę, potem oddział położnictwa, dużo tłumaczyły itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mój lekarz jest z jaczewskiego;;a do szkoły chodze ale nie żadnej szpitalnej;;no właśnie moja koleżanka też miała w październiku cesarke no ale chwaliła sobie no i w koncu ja też tam przyszłam na świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzisz do szkoły rodzenia to na pewno będziesz sie lepiej czuła bo co nieco już będziesz wiedzieć o porodzie, oddychaniu itp ja nie rodziłam sn więc nie wiem jak to wygląda, już tam na porodówce.. a na Jaczewskiego nie chcesz rodzić? moze Sylwia dzisiaj wyjdzie to opowie swoje wrażenia, choć ona też po cc...ale zawsze to jakaś nowa opinia, bo ja mam tam mamę lekarza to też trochę inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziulka--baaaardzo serdecznie gratuluję, jestem happy, że już po, że już masz swoje szczęście, zdrowe i silne :) Życzę wytrwałości i duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo miłości :) Hmmm, tak się zastanawiam, wiecie coś może na temat wywoływanego porodu?? Czy trzeba być na czczo w takiej sytuacji? Bo ja mam być na czczo, wiele osób mi mówi, że skoro tak, to pewnie cesarkę będę miała... Nie wiem kompletnie co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meldujemy się i my:) Ja się czuję już lepiej:) Od antybiotyków chyba trochę mnie czyści:( I brzuch cały czas boli jak na okres:( Gratulacje dla kolejnej mamusi:):):)!!! 10 luty do wywołania musisz być na czczo i nie musisz wcale miec cesarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaania jedzie do szpitala, pisała że chyba się zaczęło więc trzymajmy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo czekamy na wieśćiiiii kurcze niemoże mi sie ta stopka zrobić....echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×