Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ciągle 2w1, ale mam jeszcze przynajmniej tydzień :) Dizsiaj ide do ginki i dowiem się jak tam szyjka wygląda. Morfologia i cała reszta - jak zwykle lepsza niż przed ciążą. Trezele - chodziłam do szkoły rodzenia prowadzonej przez położną z Lubartowskiej i powiedziała nam, że teraz z powodu remontu przyjmują tylko "swoje" pacjentki tj prowadzone przez pracujacych tam lekarzy. WIęc pewnie PSK4 Cię czeka - ja też mam nadzieję, że tam mnie przyjmą. Zobaczymy jak będzie, bo na początku stycznia rodziła moja znajoma -pojechała na Jaczewskiego i odesłali ją bo było pełno. A żeby było wesoło dali do wyboru Bełżyce i Świdnki. Pojechała do Świdnika i sobie chwali, bo była jedyną rodzącąw ten dzień i wszyscy wkoło niej skakali, a potem miała jednoosobowa salę i pielęgniarki na każde wezwanie :) Jednak mimo tych udogodnien wolałabym w Lublinie, Ty pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yulla dzieki ci serdecznie za te cenne informacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chciałam zeby mnie przyjeli na lubartowskiej ale z tego co widze to nawet na jaczewskiego moge niemiec szans....no u mnie w szkle rodzenia tez se swidnik bardzo prowadząca chwaliła,eech życie zobaczymy co dalej ja ide do lekarza w srode i zobaczymy czy mam rozwarcie bo szyjki brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje świeżo upieczonym mamuśkom!!! :) U mnie bez zmian jak narazie, do wyznaczonego TP 18-19 dni. Troche boli jak na okres, w nocy gorzej. Skurczy brak, przynajmniej nic nie czuje, zeby były jakies , co najwyżej te twardnienie brzucha ale tez niewyczuwalne chyba ze dotkne brzucha to dopiero idzie wyczuć. A właśnie czy przy takich bólach ala "okresowych" aby troche odsapnąć można brać nospe? Chyba nie powinno to jakos zahamowac lub opoznic terminu a po co sie meczyc? Wytrzymać musze, a właścieie moja mała musi tzn. mogłaby :P do niedzieli w brzuchu, bo w nd mam ostatni egzamin w sesji a potem może wychodzić kiedy jej się podoba :) fajnie by było jakby się w walentynki urodziła :) no ale kiedy bedzie to bedzie w końcu co ja tu mam do gadania...37 tydz leci, paciorkowca brak na szczescie, teraz jeszcze chce sie załapać na wizyte o mojego dr zeby podglądnąć co i jak, dopytać i w ogóle z ciekawości, może mi sie też już szyjka skraca a ja żyje w nieświadomości...żeby tak każda znała termin porodu co do dnia dokładnie (pomarzyć hehe) myśle że wszystkie byłybyśmy spokojniejsze, a tak to nie wiadomo nic, kazdy objaw, skurczyk, wprowadzic moze taką panikee że strach. Popołudniu wybieram sie do lidla po te pieluchy, oby jeszczy były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuski:) magdzia-GRATULUJEEEEEE kochane moja mała dzisiaj znowu wyjatkowo grzeczna...chodz okolo poludnia dala mały popis płaczu,ale juz oki:):) dzisiaj tez przespała do 5 rano, potem amu i spała do 8.30:) tak samo teraz smacznie spi:):):) Jest wymagajaca i umie pokazac swoje ja;):):) smaruje własnie brodawki bepanthenem i swoim pokarmem....ale jakos ciezko to idzie.... ale nie poddaje sie dziewczyny i ile idzie maksymalnie karmie piersia,reszte dokarmiam..... przecudownie jest byc mama:):) a jeszcze cudowniej miec rodzine...:) a jak inne mamuski??? jak sobie radzicie... no to teraz nas coraz wiecej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
Gratulacje dla nowej Mamusi! i pierwszego forumowego chłopca:):):) Widzę, że się zaczęło intensywniejsze rozpakowywanie! Radosna - mi na sutki pomagał rewelacyjnie Linomag - maść w tubce z zielonymi napisami... jeszcze można ściągać mleko strzykawką z piersi, ale teraz to już masz chyba tyle pokarmu, że byś nawet nie nadążyła... Czekam na położną i czekam, kurde - mogłam już dawno pozałatwiać sprawy na mieście, a tak dupa, a jutro znowu nie będzie czasu:( No nic lece - starszy płacze o Krecika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigailii
no proszę , jaki dzidziuś aniani punktualny, chyba jednak woli styczeń od lutego :) tak jak pisała aniaania.. ja od wczoraj ewidentnie mam dość dużo śluzu przezroczystego.. to pewnie jednak ten czop, mam nadzieję jednak że będzie tak jak piszesz suszi85, że do porodu może być jeszcze dużo czasu... bo choć chciałabym mieć swoją kruszynkę już przy sobie to jednak termin mam na koniec lutego.. lepiej niech jeszcze podrośnie i urodzi się zdrowiutka. TP: 26 luty 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania urodziła Juleńkę :) mała waży 3870g i wszystko w porządku:) Ania pisała ze ma zaraz będzie Julię przystawiać do piersi i że wszystko jest w porządku, że nie była nacinana :) jak będę mieć więcej info to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania--cudownie, że wszystko tak fajnie poszło :):) No i tradycyjnie gratuluję :) cieszę się każdym nowym dzidziusiem na forum :) Aj, cudnie :) Oby u mnie było dobrze. Mamusie już rozpakowane-a jak z kąpaniem? Macie jakieś ustalone godziny? Budzicie dzieciaczki do kąpania jak śpią?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kapania to codziennie mniej wiecej o tej samej porze. A w dodatku kapiemy go od poczatku tylko we dwoje z mezem. Pierwszy raz był najgorszy. Upoceni ale jak sie okazalo niepotrzebnie bo malutki lubi sie chyba pluskac.:) Jutro wybieram sie na zdjecie szwów. Mam nadzieje ze nie beda juz tak ciagnac jak do tej pory. Gratuluje kolejnej mamusi i trzymam kciuki za następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynka:)
Czesc!my wciaz w dwupaku! Gratulacje dla Magdziuli i dla Ani!!!!!!!!! No,Ania Twoja Juleczka idealnie sie wpasowala z data!BRAWO!!! u nas nic ciekawego,skurcze mam caly czas,brzuch momentami pobolewa,ale moze za duzo chodze?Mala kreci sie i wierci,albo ma czkawke:)czekamy nadal,jeszcze kilka dni mamy do terminu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny sie rozpakowują - gratulacje!!!!ach jak ja też bym chciała być juz po:)właśnie przeglądam gazetki z reala,leclerca i carrefoura ale są tylko ciuszki i chusteczki w promocji tzn.będą TP 16 LUTY NIESPODZIANKA:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gratuluje kolejnym mamusia:):):) U nas po staremu nadal nic ,czekamy cierpliwie choc chyba juz nie tak cierpliwie jak pare dni temu bo chcialabym juz byc PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulka, wody mogą się sączyć powoli. Jeśli podejrzewasz, że wypływają się wody podjedź na pogotowie tam sprawdzą bibułką czy to wody czy śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania pisała że Julia jest piękna i ma czarne włoski :) i że sama czuje sie dobrze, była pod prysznicem i wszystko jest ok :) Izulka wody mogą sie sączyć bardzo powoli, możesz kupić w aptece takie paski którymi można sprawdzić czy to wody czy śluz. Truskaweczko gratulacje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZPAKOWANE IMIE...................T. PORODU...D.URODZ....PLEC......CM i KG Myszzka_87........14.02.2011...20.01.2011...Corcia .... kijevna ............ 04.02.2011...21.01.2011...Bianka.....54cm/3.63kg radosnaJUZmama....02.02.2011...25.01.2011..Wiktoria..57cm /3,70kg magdziulka......... .....25.01.2011....Michalek Sylwia_LBN...........04.02.2011....27.01.2011.....Hania .... Truskaweczka_29....02.02.2011...29.01.2011.....Hubert...56/3,25kg aniaania........31.01-01.02.2011.....31.01.2011....Julia ...../3,87kg CZEKAJĄ IMIĘ .................. WIEK .........TERMIN PORODU.....PŁEĆ I IMIĘ katasha7 ................26 ............26.01.2011 Monika .................. 21.............01.02.2011 aniaania ................ 28 ............ 01.02.2011.....córka Julia Ninka86 ................ 24 ............ 01.02.2011 marcysia21 ............ 21 ............ 01.02.2011 niebieskooka_81 ...... 29 ............01.02.2011 milagros25..............25..............02.02.2011......s yn Jasiu matka,polka ............30.............02.02.2011 Kessi_27 .................30 ............04.02.2011 Anulka84.................26.............05.02.2011 wanilia z cynamonem...33..............06.02.2011....synek Cyprian agnik80 ................. 30 ............07.02.20 11 sansei.....................24 ...........10.02.2011 .........córka Lidia adziana ................. 35 ............10.02.2011 ptyśka .................. 30 ............10.02.2011 ajem7 ................... 24 ............10.02.2011 ......córeczka! suszi85..................................10.02.2011r..... .NIESPODZIANKA Dziewczynka ...........31.............11.02.2011 Truskaweczka_29 .... 29 ............12.02.2011 nemezis278 2........... 27............14.02.2011 Ninka 24 ................ 25 ............14.02.2011......synek!! agi27 .................... 28 ............14.02.2011......córka MARYSIA groszek22.............. 24 .............14.02.2011 emka kafe .............. 25 ............16.02.2011 Oli14 ..................... 30 ............16.02.2011 trezele .................. 26 ............16.02.2011 10 LUTY...................22............17.02.2011....synek... Wiktor :* IZULKA ..................25..............17.02.2011 maagdaa .................30 ............17.02.2011 milusia * ................. 27 ............18.02.2011 conwalya .............. 23 ..............18.02.2011 kasiula86 .............. 24 ..............19.02.2011......córeczka -Ania Milutek ................. 23 ............. 22.02 .2011 emulinek .................27 .............23.02.2011 agatka27 ............... 27 .............25.02.2011 abigailii..................26...............26.02.2011 memo_29................30...............26.02.2001......s ynek Mateuszek stop_klatka............27................26.02.2011 Loonah ................. 21 .............. 27.02.2011 ambrozja196 .......... 24 ..............27.02.2011.............Synek Adaś aGuśka1983.............27...............27.02.2011..... ...... Córeczka TAHITIANA ............. 23 .............. 28.02.2011 ewka4127 ............. 24 ...............28.02.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Moje Gratulacje :) Staram sie wpisywac wszytkie swiezo upieczone mamusie mam nadzieje ze zadnej nie pominelam :) Jak byscie mogly uzupelnic dane ktorych braku :) U mnie nic sie nie dzieje 07.02 ide do kontroli to moze bede wiedziala cos nowego jak tam synus sie czuje :) Pozdrawiam buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
Gratulacje wielkie:):):) 10 luty - myśmy małą kąpali pierwszy raz dopiero po tygodniu - na razie robimy to co 2,3 dni kiedy możemy, bo chłop pracuje przeważnie wieczorami - zresztą na razie nie widzę jeszcze, żeby jej się jakiś rytm regulował, więc kąpiemy jak jest obudzona. Jutro przylatuje teściowa, sama nie wiem, czy będzie mnie więcej, czy mniej;) Ale trzymam kciuki za następne szczęśliwe porody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla wszystkich mam mających już dzidziusie przy sobie, a oczekującym życzę szybkiego i bezbolesnego porodu. Zapraszam do obejrzenia ubranek dla dziewczynki od 0 do 6 mies. Wszystko kupione w sklepach, nie lumpeksach, używane tylko przez moją córeczkę: http://allegro.pl/zestaw-dla-dziewczynki-56-62-68-0-6-mies-36-szt-i1428070721.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla ANIAANIA I TRUSKAWECZKA!!!!!:):):) No i koniec porodów styczniowych teraz kolej na lutówki:):):) ciekawe która następna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki gratulujeee;;;skończył sie styczeń czas na lutówki:):)która pierwsza???????? u mnie nic oprócz bólu rozpierającego krocza;;; piszcie!!! TP: 16 LUTY NIESPODZIANKA*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja dwno tu nie pisalam:) pisze na rownologlym temacie wiecej...Gratuluje nowym mamom:) Radosna gratuluje corci:) Kijevna Tobie tez:) i wszystkim pozostalym....ja mam niby jeszcze 13 dni...ale jeszcze chca zrobic mi usg i sparwdzic wage i w ogole...przy cukrzycy ciazowej sa inne procedury porodu tu w Uk..jestem pod stala kontrola...ale mam cykora:) moze w iatek stwierdza, ze wywyolaja mi porod w 39....zobacze... dam Wam znac:) ale poki co ja w dwupaku i sokojnie mam czekac na rozwoj wydarzen:) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja nadal 2 w 1:) Widze ze juz rozpakowuja sie dziewczyny na calego ,gratuluje kolejnym mamusia i zycze zdróweczka i pociechy z maluszków:) Pozostalo mi jeszcze 8 dni i teraz juz jestem pewna ze Wiktorek bedzie z lutego bo dzisiaj jest pierwszy:) W czwartek mam kolejne juz ostatnie USG wiec zobaczymy co mi powiedza:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×