Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

To i ja bym się dopisała:D Wczoraj zobaczyłam na teście 2 kreski - jedna słabsza, ale jest:) @ miałam 14 maja, ale cykl dość wydłużony, bo owu prawdopodobnie dopiero w 22dc była... Dziś już 40:D I tabelka:) IMIĘ - - - - - - - - - - - - WIEK - - - - TERMIN PORODU aniaania - - - - - - - - - - - - - 27 - - - - - - - - - 01.02.2011 Ninka86........................24.................01.02.2 011 radosnaJUZmama - - - - - - -26 - - - - - - - - - 02.02.2011 katasha7 - - - - - - - - - - - - 26 - - - - - - - - - -02.02.2011 Kessi_27 - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - -04.02.2011 agnik80....................... 30.................07.02.20 11 portolak - - - - - - - - - - - - -24 - - - - - - - - - -10.02.2011 adziana....................... 35.................10.02.2011 nancy1984 - - - - - - - - - - - 25 - - - - - - - - - -13.02.2011 Ninka 24----------------------24--------------- 14,16.02.2011 agi27 - - - - - - - - - - - - - - -28 - - - - - - - - - -14.02.2011 emka kafe - - - - - - - - - - - 25 - - - - - - - - - -16.02.2011 Oli14 - - - - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - - 16.02.201 1 trezele - - - - - - - - - - - - - -26 - - - - - - - - - - 16.02.2011 maagdaa - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - - -17.02.2011 figunia - - - - - - - - - - - - - -24 - - - - - - - - - - Loonah.........................21...................27.02.2011 Termin obliczyłam sobie wstępnie sama:) niedługo do doktorka i zobaczymy co powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) witam Loonah i obie Ninki....ja dzisiaj mam wolny dzien i ogarniam z grubsza mieszkanie...wymyslam co by tu na obiad....jestem chyba jedyna lutowka bez wiekzych ciezkich objawow poki co....leci mi 7tc:) czasem pobolewa mnie glowa wieczorem jak na kacu :) i piersi normalnie ociezale i bolesne po bokach...i to na tyle:) no ale wymioty i mdlosci nie sa wyznacznikiem zdrowej ciazy czyli kobiety bez tych objawow nie sa jakies dziwne i wybrakowane, ale po prostu maja szczescie....no ale wciaz czekam na usg w nastepnym tygodniu, 29 albo 30 czerwiec jeszcze nei wiem, 29 ide do angielskiego lekarza...na pierwsza wizyte i ciekawa jestem jak to bedzie dalej przebiegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak ten czas szybko leci. Jeszcze niedawno ja zaczynałam na tym forum jako 10- cio tygodniówka. A teraz...bliżej niż dalej. Zobaczycie jak to zleci. Szczególnie że będziecie w ciąży na przełomie roku. Pozdrawiam serdecznie. Mamuśka na sierpień 2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie chciala bym dolaczyc do was :) termin mam na 14 lutego narazie jest ok choc mam mdlosci jak nie wim fajnie jest przechodzic ciaze z forum duzo pomaga wsparcie innych przyszlych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie "stare" i "nowe" 🖐️ Miałam awarie neta, dlatego sie nie odzywałam ale już wszystko nadrobiłam. Widze że pisałyście o imionach :) My ustaliliśmy Anna Gracjana a do chłopca Grzegorz Paweł. Wolałabym dziewczynkę, bo mam dla niej już prawie całą wyprawkę (nie kupowałam, podostawałam i jeszcze duuużo koleżani mają po dziewczynkach swoich) ale i z chłopakiem damy rade :P Co do objawów...hmmm...zero mdłości...zero odrzucania od jakis zapachów np kawy itp...lekko tylko podbrzusze mnie boli, no ale niby to normalne...piersi mnie bolą tylko jak stanik zdejme i sie obcieraja o materiał, a tak to jest ok :D Dziewczyny, a wy mówiłyście w rodzinie już o dziecku? Ja generalnie chciałam powiedziec jak najpozniej zeby nie zapeszac, ale zastanawiam sie czy babci nie powiedziec jak u niej bede...w sumie to juz sedziwa babka (rocznik 24) i wiecie, roznie moze byc (ODPUKAĆ!!!)...wiec chyba jej powiem. Tylko ona sie pewnie wygada, osobie ktorej wogole bym nie chciala mówić (mojej "mamusi")....ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIĘ - - - - - - - - - - - - WIEK - - - - TERMIN PORODU aniaania - - - - - - - - - - - - - 27 - - - - - - - - - 01.02.2011 Ninka86........................24.................01.02.2 011 radosnaJUZmama - - - - - - -26 - - - - - - - - - 02.02.2011 katasha7 - - - - - - - - - - - - 26 - - - - - - - - - -02.02.2011 Kessi_27 - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - -04.02.2011 agnik80....................... 30.................07.02.20 11 portolak - - - - - - - - - - - - -24 - - - - - - - - - -10.02.2011 adziana....................... 35.................10.02.2011 Ninka 24----------------------24--------------- 14,16.02.2011 agi27 - - - - - - - - - - - - - - -28 - - - - - - - - - -14.02.2011 emka kafe - - - - - - - - - - - 25 - - - - - - - - - -16.02.2011 Oli14 - - - - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - - 16.02.201 1 trezele - - - - - - - - - - - - - -26 - - - - - - - - - - 16.02.2011 maagdaa - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - - -17.02.2011 figunia - - - - - - - - - - - - - -24 - - - - - - - - - - Loonah.........................21...................27.02 .2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wam dziewczyny zazdroszczę, że nie macie objawów. bo ja juz mam pomału naprawdę dosyć:P wiem że na kolejne dziecko sobie poczekam. Ja niestety jestem taka delikatna i zawsze mnie wszystko dopada a porodem to jestem wręcz przerażona;( Ale jakos będzie trzeba to znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasha jasne, ze dasz rade, a do porodu mamy mase czasu:) dojrzejemy:) a ja mam tak jak Ty Kasiula...dokladnie jak Ty, piersi czuje najbardziej, kiedy zdejmuje stanik...ije tez kawe i nie odrzuca mnie od jedzenia....myslalam, ze bedzie to inaczej wszystko wygladalo:) upieke jakies proste ciasto z truskawkami...i gotuje kaspusniaczek..melgo dnia wszytskim zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIĘ - - - - - - - - - - - - WIEK - - - - TERMIN PORODU aniaania - - - - - - - - - - - - - 27 - - - - - - - - - 01.02.2011 Ninka86........................24.................01.02.2 011 radosnaJUZmama - - - - - - -26 - - - - - - - - - 02.02.2011 katasha7 - - - - - - - - - - - - 26 - - - - - - - - - -02.02.2011 Kessi_27 - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - -04.02.2011 agnik80....................... 30.................07.02.20 11 portolak - - - - - - - - - - - - -24 - - - - - - - - - -10.02.2011 adziana....................... 35.................10.02.2011 nemezis2782.................27..................14.02.2011 Ninka 24----------------------24--------------- 14,16.02.2011 agi27 - - - - - - - - - - - - - - -28 - - - - - - - - - -14.02.2011 emka kafe - - - - - - - - - - - 25 - - - - - - - - - -16.02.2011 Oli14 - - - - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - - 16.02.201 1 trezele - - - - - - - - - - - - - -26 - - - - - - - - - - 16.02.2011 maagdaa - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - - -17.02.2011 figunia - - - - - - - - - - - - - -24 - - - - - - - - - - Loonah.........................21...................27.02 .2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie stare i nowe lutowe mamusie:) Figunia, z tego co piszesz to mamy taki sam termin bo ja ost @ też miałam 26,04, czyli termin na 1luty:) któraś z Was pytała o mój rocznik - 82, jeszcze nie miałam urodzin, więc w tabelce mam mniej lat;) co do opalania również interesuje mnie ta kwestia, jako że czekają mnie wakacje w Chorwacji, oczywiście nie będę leżeć plackiem, ale myślę, że wszystko z umiarem. o farbowaniu są różne mity, teraz są już naprawdę delikatne farby, a jak nie chcecie ryzykowac to warto zaczekać do drugiego trymestru, ja mam kolor farby bardzo zbliżony do naturalnego, więc zaczekam;) u mnie codzienne męczące nudności.....lekko nie jest...poza tym ok. W czwartek ide do lekarza i zobaczę mojego skarbeczka:) i jeszcze o imionach - u nas Julia, ew. Julianna, a chłopiec? może Mateusz, może Bartek, Marcin? nie wiem:) miłego dnia dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej katasha7 Ja chce ci powiedziec ze z tam drugim dzieckiem to nie jest tak zle u mnie w pierwszej ciazy to byla katastrofa wymoty ,zero grila (czyli zapachu nie moglam zniesc) itp..... ale za to mialam porod expresowy :) dostalam boli i poszlam urodzic wiec moze trwalo to z jakies 30min a pozniej chcialam wstac i wyjsc z dzieckiem bo nie zdayzylam sie zmeczyc wiec superancko poszlo siostry przychodzily mi gratulowac ze pierwsze dziecko i tak szybko i to by bylo na tyle zobaczymy jak pojdzie tym razem ale nie denerwuje sie ja mam nastawienie jak bedzie to bedzie damy rade :) A teraz w drugiej ciazy nic mi nie dolega zero stresow tylko piersi pobolewaja ale daje rade czekam az wszysko minie :) A jak u was bylo w pierwszej ciazy jest jakas roznica ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portolak
Witajcie:) widzę,że imiona idą:) można by je dodać do tabelki :) IMIĘ - - - - - - - - - - - - WIEK - - - - TERMIN PORODU........imię dziecka k/m aniaania - - - - - - - - - - - - - 27 - - - - - - - - - 01.02.2011 Ninka86........................24.................01.02.2 011 radosnaJUZmama - - - - - - -26 - - - - - - - - - 02.02.2011 katasha7 - - - - - - - - - - - - 26 - - - - - - - - - -02.02.2011 Kessi_27 - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - -04.02.2011 agnik80....................... 30.................07.02.20 11 portolak - - - - - - - - - - - - -24 - - - - - - - - - -10.02.2011.....Łucja/?? adziana....................... 35.................10.02.2011 Ninka 24----------------------24--------------- 14,16.02.2011 agi27 - - - - - - - - - - - - - - -28 - - - - - - - - - -14.02.2011 emka kafe - - - - - - - - - - - 25 - - - - - - - - - -16.02.2011 Oli14 - - - - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - - 16.02.201 1 trezele - - - - - - - - - - - - - -26 - - - - - - - - - - 16.02.2011 maagdaa - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - - -17.02.2011 figunia - - - - - - - - - - - - - -24 - - - - - - - - - - Loonah.........................21...................27.02 .2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tez mam w lutym,ale jeszcze nie wyliczone.To moj 6 tydzien ciazy wiec jestem ostrozna w wyliczankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM. Jestem tutaj nowa ;D mam termin 17.02.2011 - dzisiaj potwierdziłam ciąże u lekarza miałam 2 X testy pozytywne , brak okresu, bóle brzucha, nabrzmiałe piersi, senność i mam większy apetyt ;D OGÓLNIE TO NIE PLANOWAŁAM Bobaska i strasznie sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka dzięki trochę mnie pocieszyłaś. Ja to jestem taka że mdleje nawet na zapachy szpitalne i na widok krwi więc poród mnie przeraża strasznie. A i używacie już coś na rozstępy czy jeszcze na to za wcześnie. Ja mam straszną tendencję do rozstępów juz teraz mam ich duzo na udach a nigdy ani nie przytyłam ani nie schudłam, zawsze odkąd pamiętam warze tyle samo ok 55 kg. a więc wiem że zapewne po ciązy moje ciało będzie straszne grr. Ale czego nie robi się dla dziecka :) I wiecie co zauważyłam oprócz tych uporczywych objawów ze bardzo łatwo sie wzruszam jak widze dzieci np w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia i Justysia witamy:) ciąża nawet jak nieplanowana zobaczysz przyniesie Ci dużo radości :) a jak na to twój partner zareagował ucieszył się ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was bardzo wazne pytanie: za tydzien w poniedzialek moja corcia zaczyna kolonie- sama musze ja na te kolonie zawiesc nad morze- maz upiera sie ze pojedzie sam- a ja nie potrafie sobie tego nawet wyobrazic ze nie odwioze mojej coreczki i odrazu chce mi sie plakac.... bede jeszcze dzwonic do mojej lekarki zeby sie dowiedziec czy sa jakies przeciwskazania, ale poki co naczytalam sie na jakims starym forum ze taki wyjazd moze spowodowac poronienie.... generalnie ciaza rozwija mi sie prawidlowo, mam okropne mdlosci, metal w ustach ect jak myslicie moge jechac?? nadmienie ze mieszkam w wlkp wiec nad morze mm ok 300 km. prosze jesli wiecie cos na ten temat lub macie jakies doswiadczenie to podzielcie sie nim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do jazdy ja odwoze z mezem corcie na kolonie lekarz mi pozwolil :) mimo ze pierwsze ciaze 2 poroniłam jedna w12 druga w 26 tygodniu a 3 przeleżałam cala i to z krążkiem teraz tez juz przyjmuje dufastum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziana - jak dla mnie to żadna odległość - też jestem z wlkp i w pierwszej ciąży jeździłam nad morze często, także w pierwszym trymestrze. Dodam, ze czułam się dobrze i dobrze znosiłam podróż autem. Oczywiście proponuję częste postoje. Ja w sierpniu jadę do Chorwacji, pytałam już lekarza, nie widzi przeszkód (mamy nocleg po drodze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc;u mnie myslalam ze lepiej, bylam u lekarza i niestety-mam plamienie dostaam zwolnienie i ten duphaston i mam lezec nawet niezamiatac;;;;;dziewczyny masakra...:((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koriko
trezle a bolało Cię coś? mijały Ci objawy? opisz wszystko dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis2782 i aniaania dziewczyny dziekuje za informacje :)) trezele jak sie czujesz?? masz mdlosci? jestes slaba? jakiego koloru sa plamienia?- pytam bo przerabialam to juz w zeszlym roku- zaczelam plamic w 5 tc trafilam do szpitala ale to maly szpital a lekarze jak sie okazalo pozniej z duzymi kieszeniami.... ja tego nie wiedzialam i ciaze stracilam... natomiast wiem ze jesli plamienia sa brunatne to jeszcze nic strasznego... a tak poza tym to najwazniejsze jest jedno!!! cokolwiek sie nie dzieje najwazniejsze zeby nauczyc sie zachowac spokoj!!! wiem ze to trudne ale spotkalam w swoim zyciu juz tyle cudow posrod ciezarnych ze wiem napewno ze dopoki dziecko jest w brzuchu trzeba WIERZYC!!!!!! buziaki i trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele trzymam kciuki i wierzę że będzie dobrze ❤️ Ania o tyyyy...ja rocznikowo mam 29 ..hehe..:D dopiero w listopadzie trzydziecha ;) co do podrózy to ja w lipcu jadę nad morze a potem w sierpniu planujemy na Węgry, w poprzedniej ciąży też jeżdziłam i samolotem latałam w 4 miesiącu, także jak nie ma ciązy zagrożonej to można normalnie funkcjonować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolezanki! te nowe które do nas tak licznie dolanczaja tez witam serdecznie milo ze jestescie z nami lutówkami:):):) U mnie dzisiaj troszeczke lepiej jesli chodzi o objawy ,jak zwykle rano mdlosci i zjadlam suchego tosta(wlasciwie to jadlam go w drodze do pracy bo tak ciezko bylo mi cokolwiek przelknac rano),juz sama nie wiem co mam rano jesc bo o czymkolwiek pomysle to zaraz mam ochote leciec do wc:P Na cale szczescie przepracowalam w miare spokojnie w przeciwienstwie do dna wczorajszego gdzie meczylam sie caly dzien ale jak tak musi byc to jestem sklonna przetrwac wszystko dla mojego SKARBA:) Trezele Kochana nie zamartwiaj sie na zapas ja tez plamilam i z dzidzia jest wszystko dobrze a pozytywne nastawienie jest najwazniejsze i nie mozna myslec o najgorszym.Trzymam mocno kciuki za Was i wierze ze bedzie dobrze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trezele ja też trzymam kciuki ja plamiłam mocno i do tego krwią a teraz i tak czasem mi się zdarza tylko już tak na lekko brązowo. Najważniejsze że z dzieckiem ok plamienia nie zawsze oznaczają coś złego. Ja cały czas przyjmuje duphaston i cyclonamine . Ale już jestem spokojna. Pozdrawiam i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczyny nawet nieiwecie ile to dla mnie znaczy!no mam zwolnienie biore ten duphaston mam brac do odwołania i nic nie robic brzuch troche pobolew wiec mysle ze moja niunia walczy;;;o życie jakie to smutne zza tydz pierwsze usg i bede wiedziec czy przezyje i serce;;plamienia takie brązowe ale ja mysle ze to nerwy i to przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do plamienia w ostatniej ciazy milalm mieszaczki slabsze 3nawet nie wiedzialam ze jestem w ciazy dopiero jak brzyszek zobaczylam ze mi rosnie to test zrobilam i jakos urodzilam zdrowa corcie chociaz potem lezalam juz do konca ne trzeba sie martwic tak bardzo bo to szkodzi trzeba byc dobrej mysli wiem ze jasno rozowe plamienie to nie wrozy nic dobroge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze tez juz trochę plamiłam 2 dni lekarz kazal lerzec i sie oszczedzac nie latwe to jak roczniak obok bryka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele - trzymam mocno kciuki!! a Ty leż spokojnie i odpoczywaj!!! Maagdaa - kiedyś sobie dodawałyśmy, to teraz trzeba odejmować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×