Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Czym to zwalczyć?
Z Teny podobają mi się te majtki chłonne - jakby połączenie majtek jednorazowych z wkładką. Nic się nie powinno przesuwać :) Bo tak taka wielka podpaska, to chyba lubi się odkleić, przekręcić ;) Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
myśmy na początku myli nasze dziecko tylko w wodzie (z włosami nie było problemu, bo był łysy) i smarowaliśmy oliwką z oliwek - na początku nie ma co przesadzać z kosmetykami, bo skórę malucha łatwo przesuszyć, a ona sama się przed tym broni, potem jak pojawiła się skaza białkowa to już trzeba się było bardziej nagimnastykować, ale na początku im mniej tym lepiej, a potem jak się da to zbierać próbki i testować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym to zwalczyć?
kijevna, a co na pupcię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dyskusja rozkręciła się na maksa, sporą ilość postów zastałam do przeczytania:) Ja po rozmowach z bardziej doświadczonymi kupiłam te wielkie podkłady z Belli oraz majty poporodowe Hartmann. Jak się sprawdzą to się okaże.. Body do szpitala zakupiłam głównie kopertowe. Może nie są wizualnie urocze, ale synka najwyżej stroić sobie będę już w domu, a w szpitalu różne mazidła do pępka też niejeden ładny ciuszek mogą zniszczyć:( Te natomiast będą chyba wygodniejsze na pierwsze moje starcia z takim małym ciałkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
na pupę z polskich specyfików Linomag - to już na odparzenia, a poza tym Sudocrem - nie wiem, czy u Was to jest, ale na pewno coś podobnego się znajdzie - kiedyś były zasypki, a to taka zasypka w formie pasty, co do chusteczek to przez pierwsze dni też wata z wodą szła, a potem nieperfumowane chusteczki, zresztą chusteczki to najmniejszy problem - nic tak nie podrażnia pupy jak pieluchy i kupy oczywiście.. pępek tutaj też zalecają tylko wodą przegotowaną przemywać i tak robiliśmy - szybko odpadł i nic się nie babrało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
Tej która zwróciła mi uwagę na temat buziek to bardzo dziekuje za porade..szkoda ,ze nia ma tyle odwagi w tobie zeby otwarcie podpisac sie nikiem!!!!!!!!! A co do buziek jakos innym dziewczynom nie przeszkadzaja.... kazda z nas raz uzywa ich wiecej ,a raz mniej... nie wiem czemu TY masz problem z czytaniem,ale to moze nie kwestia BUZIEK tylko tego,ze w podstawówce omineły cie wazne lekcje z jezyka polskiego - W TYM SKŁADANIE LITEREK????? bo na tym własnie polega czytanie!!!!!!!!!!!!!!! Zeby to pojac tzreba sie ROZWIJAC,a nie stac w miejscu:) to moja rada:):):):):):):):) Mam nadzieje ze moje wykrzykniki i kropki ci nie beda przeszkadzały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
agnik80 dziekuje za wsparcie. nie rozumiem co komu przeszkadza... Ale jezeli juz faktycznie za duzo ich wstawiam i was to wkurza to PRZEPRASZAM!!!!, ale nie uznałam,ze to cos złego????:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym to zwalczyć?
A mi się wydaje, że im więcej uśmiechniętych buziek na lutowym forum, tym lepiej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigailii
nam na szkole rodzenia położna dawała próbki oilatum i balneum ale nie polecała konkretnie żadnego bo mówiła ze to wszystko zależy od konkretnego dziecka( plusem oilatum jest to ze służy jako płyn do kąpieli, oliwka itd, nic więcej nie trzeba używać).. mówiła tylko żeby kupować wszystkie jednego rodzaju bo wtedy będzie można łatwo zidentyfikować na kosmetyki jakiej firmy jest dziecko uczulone, niż ja się kupi każdy kosmetyk innego rodzaju.. u Was w szpitalach trzeba w szpitalu dla dzidziusia mieć ubranka przygotowane? w naszym szpitalu dzieci leża otulone pieluszką lub czymś w tym stylu(dziś idę zwiedzać porodówkę, to może zobaczę dokładnie jak to wygląda) i do tego w szpitalnym rożku... położne nie zabraniają przynoszenia swoich ubranek, ale w sumie po co? sama położna mówiła ze w szpitalach niestety nie jest sterylnie, potem te ubranka przynosi się do domu a na ubrankach szpitalne bakterie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dziewczyny:) Juz coraz blizej i bedziemy tulic nasze malenstwa:)❤️ Zycze Wam powodzenia i szybkiego rozwiazania....3majcie sie cieplo:) Ja mam term.na 9 luty:)ale juz pisalam o tym kiedys;) Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie:) Milego dnia zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigailii
co do różowych ubranek to ja mam problem, bo wszystko co mi wpada w ręce jest różowe.. a ja chciałabym kupić jak najwięcej neutralnych kolorków( po pierwsze, a jak jednak urodzi się chłopczyk? :) a po drugie to moje pierwsze dzieciątko a zamierzam mieć więcej niż 1 dziecko w przyszłości, ubranka schowam na przyszłość).. nie wiem czemu jest taki boom na ten róż.. chcąc nie chcąc uzbierało mi się typowo dziewczęcych ciuszków. Natomiast co do pościeli czy wózka to na pewno kupie cos w neutralnym kolorze.. co do osoby, która ma odwagę krytykować innych ale tylko pod ukrytym nickiem to.. najlepiej ją zignorować. Nie wspominając o tym co przeszkadzają komuś buźki umieszczane na końcu zdania.. przecież wszystko jest czytelne, ja nawet nie zwróciłam na to nigdy uwagi.. buziaki dla Was kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA:)
Dziewczyny ale się rozpisałyście od wczoraj:) W piątek wybieram się z mężem po resztę wyprawki dla malutkiej tj po kosmetyki i pościele itp. :) Objadłam się pierogami z truskawkami własnej roboty:) Pycha:) W nocy spać nie mogłam od godz.3 :/ Poza tym brzuch mnie ciągnie w dół jak chodzę, więc trochę się boję:( w ogóle mam wrażenie jakbym się hmmm otwierała tzn jakby się kości tam rozchodziły:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła mamcia
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D - to dla tej laski co ją wkurwiają buźki :) pozdrawiam serdecznie :) Radosna... - mam nadzieję że nie zrezygnujesz z nich tylko dlatego że lakaś sfrustrowana dziewczyna coś tam nagryzmoliła. Liczy sie treść - a buźki odzwierciedlają w jakim jesteśmy właśnie humorze i mi osobiście uśmiech sam się na twarz ciśnie jak widze takie roześmiane ryło :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
wesoła mamcia jestes BOSKA:):):):):):):):):):) Jasne ze nie zrezygnuje!!!!!!!!!!!!! bo niby czemu??????? macie racje...ja uwielbiam sie dzielic usmiechem, fakt ze bede mama wywoluje u mnie najwiecej radosci:0 i to jak was czytam tak samo...bo cudnie jest wiedziec ze i wy jestscie szczesliwe;):):):) A nie słyszałam jeszcze zeby komus przeszkadzal usmiech???? Z reszta odpuscmy sobie ten temat:) nie warto nawet o tym pisac:) trzymjamy sie swego topiku i swoich usmieszków;):) kochane podsyłam wam link jaki rożek zamówiłam dzisiaj mojej małej: http://www.mebledladziecka.pl/Rozek_dla_niemowlaka_Zolte_Misie-2016.html sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 luty
:D cześć :D drogie :D mamusie :D Co :D tam :D u :D Was :D słychać?? :):):) Ja :) planuję :) dzisiaj :) w końcu :) zamówić :) pościel :) dla :) mojego :) skarba :) Za :) chwilkę :) włączam :) allegro :) Oj :) jestem :) taka :) zadowolona :) dzisiaj :) Mimo :) że :) ten :) dzień :) pochmurny :) :) :) :) :) :) Mój drogi mężczyzna w pracy :) Ale i tak go kocham :):):):) I czekam na niego :):):) W sobotę jadę do Żyrardowa po kosmetyki dla Wiktusia :):):):) i może kilka innych rzeczy dokupię, bo to na prawdę mało czasu jest :):):):) :) :) Och, jestem strrrrasznie roztrzepana :D:D:D:D:D:D:D:D:D Mój syneczek pływa w mamusinym brzuszku bardzo delikatnie dzisiaj :) :):):) Troszkę tylko żebra bolą, ale to miłe uczucie :):):) :):) :) Kochane, uśmiechamy się, uśmiechamy :) Jeśli pustakom nie podoba się, że ktoś jest szczęśliwy, to niech sobie założy oddzielne forum, a nie tu NASZE prywatne rzeczy czyta :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
10 luty brawo:):):):):):)P:):):P):):)P)P:):):) wyobraz sobie ze pomimo tego ,ze dałas tyle usmiechów jakos umiałam cie przeczytac...no popatrz...:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
Tu wam przesyłam dziewczynki kwiatuska;):):) ___________ ________________ ___________ ___________ _______________ ____________ ________ ____________ ___________________ ______________ ______________ _____________________ ____________________________ _____________ ________ __ ___ ____ ____ -___ ___ ____ ______ ________ __________ ____________ ____________ _____________ _______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
Oj kwiatussssek nie wyszedl- uciekł:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 luty
a ja widzę tego kwiatuszka :):):):):) Każda z nas widzi pewnie swojego ulubionego :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA:)
Kurcze nudno mi bez synka:( Mąż przywiezie go dopiero o 17 :( Malutka tak fajnie przewraca się w brzusiu:):):) Zajadam mandarynki:) W poniedziałek mam badania i jestem ciekawa jak tam moje podwyższone leukocyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
IZULKA :) na pewno bedzie dobrze:) z tymi leukocytami, ja tez ie martwilam moja hemoglobina i płytkami i co???jest OK:):):):):):) Trzeba tylko miec pozytywne nastawienie:) ja tez dziewczyny siedze sama w domu, dobrze,ze mam psa:):):):):):):) Maz bedzie moze ok. 21-22:( dobrze ze mam was i allegro i wszystkie te strony ......i ze mamy co kupowac:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA:)
Ja myślę sobie o zbliżających się świętach i doszłam do wniosku,że zakupy zrobimy z mężem też w piątek ,a w sobotę upiekę pierniczki i ciastka(synek uwielbia) :) Mieszkam u teściów ,więc na święta tłumy ludzi(rodzeństwo mężulka wraz z rodzinkami) jak co roku kupa roboty:) ZAstanawiam się nad prezentem dla mężusia.... podpowiedzcie cosik dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobitki moje drogie ja juz poprasowalam ciuszki i pieluszki popakowalam je pieknie aby sie na nowo nie zakurzyly i równiez zajadam sie mandarynkami hehe ostatnio to moje nowe hobby wcinam mandarynki tonami:) RadosnJuzmama ja tam lubie usmiechniete kobietki ,przeciez mamy powody do radosci a nie do placzu:):):):):):):) Dzisiaj uswiadomilam sobie ze zostalo mi równe dwa miesiace bo termin mam na 8 luty i jestem w szoku bo pamietam jak w 5 tygodniu robilam test ciazowy a tu prosze przygotowania na swiat Wiktorka ida pelna para:) Bóle na plecach ustapily jak narazie i oby predko nie wracaly bo od wczoraj daly mi popalic. Ja nie mam jeszcze lózeczka i ciagle buszuje po necie,nie moge sie zdecydowac a Wy jakie wybralyscie dla waszych pociech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
agnik80- masz racje, bo smiech to???? ZDROWIE... a szczesliwa mamusia, to zdrowe i szczesliwe dziecko:):):) a co:):):):):):):):) kochane ale zmieniajac temat co myslicie o majtkach poporodowych z siateczki?????? macie juz jakies kupione/????i wkładki??????? bo kurde tyle tego jest ,ze nie wiem ktore beda dobre...???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 luty
ja też z teściami mieszkam :) ale jakoś nie widzę tych świąt :( Mało tu tradycji, do tego teść pijaczysko :( Chciałam do mamy jechać, ale te badania wszystkie..... A w wigilię nie mam czym jechać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA:)
10 LUTY- u moich teściów też jakoś tak mało świątecznie,nawet choinki prawdziwej nie ma.W tym roku wigilia pierwszy raz bez barszczu ukraińskiego mojego taty:( W październiku niespodziewanie zmarł:( Moja mama w pracy za granicą ( tak postanowiła żeby w święta jej nie było) i ogólnie smutno będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA:)
RadosnaJuzMama -ja kupiłam majtki jednorazowe z siateczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×