Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hej :) aniaania dzieki za odpowiedz juz myslalam ze tylko ja mialam takie przejscia :( Ale nam nadzieje ze tym razem bedzie lepiej bo chcialabym karmic przynajmniej sprobowac na poczatku a pozniej przejsc na butelke.:) A tak wogole to u nas zimno ale nie tak jak w polsce z tego co slyszalam,ale fajnie jest da sie wytrzymac na podworku na spacerze,malego balwanka zrobic hihi:) Oczywiscie zakupilam sobie juz buty z lekkim traperem w podeszwie zeby mi bylo wygodniej chodzic na spacery w sniegu a nie martwic sie czy zaraz nie znajde sie na ziemi :) Kozaki na obcasie odstawilam na nastepny rok :) Pozdrawiam i milego popoludnia zyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
Odebrałam moje drogie mamuski wyniki i wszystko OKI- po anemii niema śladu....hemoglobina w normie, płytki tez....:) Mocz- oki:):):) No i najwazniejsze badanie na przeciwciała (odczyn Coombsa) - których nie stwierdzono:):):):):):):):) Takze dzisiaj to uczczę z mezusiem sokiem pomarańczowym-hihihihi:):):):):) Naprawde jestem szczesliwa,ze jest OK:):):):) oby tak dalej, czego zycze sobie i WAM:):):):):) Teraz czekam na wizyte poniedziałkową;):):):):):) wiec wtedy zobacze co tam u Mojej Wiktorii:):):):):) Caluje was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 luty
Witajcie kochane :* Dzisiaj jakoś spokojniej tu niż wczoraj ;););0 A u nie nuuuuuuda :( Do tego chyba hormony wariują, bo mam strasznego doła :(:(:( Ech, aż płakać się chce :( Najgorzej, że nie mam żadnej przyjaciółki, z którą mogłabym pogadać, wyskoczyć na zakupy, czy coś w tym stylu :( Mieszkam tu 9-ty miesiąc, ale nie było kkazji żeby z kimś się zaprzyjaźnić...... No cóż, może kiedyś..... Do niedawna mogłam liczyć na siostrę, ale kiedy wróciła do byłego męża, mamy nikły (żeby nie powiedzieć ŻADEN) kontakt.... Bardzo się zmieniła. Ten palant jest dla niej najważniejszy. Aaaale....., nie będę Was kochane zanudzać tym tematem... :) Mam nadzieję, że u Was mamusie wszystko ok :):):) Dziś kupiłam w aptece krem zapobiegający rozstępom. Podobno zmniejsza też te "paskudy", które już się pojawiły ;) Zobaczymy :):) Noooooo...i oczywiście były ciastka z kremem :):):) BOSSSSKIE!!!! :) Synek szczęśliwy, że mamusia w końcu zjadła takie smakołyki :) A wczoraj po kolacji, w trakcie oglądania finału programu Top Model zjadłam duuuużą paczkę chipsów ;) Wiem, niezdrowo, ale Wiktorek bardzo mocno się ich domagał :) Kochany łakomczuszek mój :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
10 luty- czasem mozna sobie pozwolic na takie smakołyki...a co dzidzia tez czasem ma na cos ochote;):):):) i jak jej tu odmowic???:):):):) no najgorzej jest jak sie mieszka gdzies nie dawno.....ale nie martw sie 10 luty- masz NAS:):):):) zawsze mozesz sie tu wygadac, pozalic i jak trzeba wypłakac:):):):):) Ja jakos na nuude nie narzekam, zawsze sobie jakies zajecie znajde, a czasem totalnie poleniuchuje-a co...w koncu mi wolno:D Jak nie grzebie po internecie , to sprzatam,gotuje, przestawiam, porzadkuje, rozrysowuje pokoj dla małej, układam po raz setny ciuszki:):):) , ogladam je juz milion razy......takze zawsze cos;):):) No i oczywiscie pisze z wami :):):):):) Czasami juz tego TV nie chce mi sie ogladac, to ide na spacerek...zawsze mi pomaga przed snem....chwilka na mroziku a potem az sie lepiej spi:):) no i teraz dodało mi energii to ze z wynikami wsio OKI:):):) chyba nie ma lepszej wiadomosci dla mnie:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
*) .* (. * ..\/ ...\/ ....\/ .....\/ ......\/. .......|| .......|| .......|| ..../****\... A tu sie dziele z wami moim pysznym koktajlem z kiwi i bananów....mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
Upsss chyba cos nie wyszło- miał byc taki piekny kieliszek:(:( ehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym to zwalczyć?
10 luty - a co to za krem? Ja się pytałam położnej ze szkoły rodzenia, czy można się smarować czymś jak już rozstępy powstały (u mnie na piersiach), a ona mi na to, że można ale dopiero po rozwiązaniu i po karmieniu piersią. Miałam taki krem z Dax Cosmetics Perfecta Mama czy coś w tym stylu, ale to guzik pomogło. Oczywiście stosowałam zanim te paskudztwa wyszły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 luty
RadosnaJużMama > Ale co Ty opowiadasz, wyszło Ci idealnie :):) Ja bardzo dokładnie widzę tu kieliszek, a cooooo ;) No i już spróbowałam, pycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 luty
Czym to zwalczyć? > Na opakowaniu tego, który mam jest napisane, że można go stosować przez całą ciążę i nawet karmiąc piersią, tylko przed każdym karmieniem należy umyć sutki :) Pełna nazwa kremu to "FOLIACTI" z firmy PHARMACERIS (krem zapobiegający rozstępom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka; ja wcz tak jak pisałam byłam na szkole rodzenia - w sumie pierwsze zajęćia ale spoko było; pierwszy wykład było o kroczu i wiecie co położne naprawde zalecają masowanie krocza oliwą z oliwek taką zwykła; niewiem ja jakos do tego sceptycznie podchodze w s ensie czy cos to da?? radosna ja wcz byłam na kuciu i jutro odbieram wyniki mam nadzieje że też będą ok;niecierpie pobierania krwi brrrr czy was też bolą tak plecy?? ja na rozstępy mam ten krem z daxa ale nieiwem czy te kremy to cos dają...ech mam dziś dość wszystkiego....niekipie dziś optymizmem musze sie wyżlic MAM DOŚĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 luty
trezele> witaj w dołku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym to zwalczyć?
10 luty - to to wyjaśnia wiele. Czyli to nie jest likwidujące, a zapobiagające ;) aj si

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heee 10luty dobrze że to forum mamy, mam bo normalnie zwariuje;;ja mam 2najlepsze przyjaciółkimoge na nich polegac ale ilez mozna je ciążą zanudzać?zwłaszcza ze jedna jest mężatką od ponad 2 lat starsza ode mnie 4lata i niema dziecka cos tu mi niegra i rzadko sie teraz widujemy;;echhh co robicie?? mi sie tak pić chce non stop jak na kacu jakimś i jeszcze ta pogodaaaaaaaaaaaaa nigdzie nierusze nawet na zakupki a imieninki tuż tuż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
trezele- sloneczko,nie dołujemy sie, nie dołujemy:):):):) kochana:) Chodz powiem Wam moje kochane,ze rozumiem Was doskonale....mysle ze kazda z nas , kazda rozumie i wspiera:):):) Mnie tez ciagle suszy jak mopsa....hehehehehe ostatnio az nawet sobie powtórzyłam cukier bo myslałam,ze moze za wysoki,ze tak mnie suszy....ale wszystko ok:):):), wiec hcyba to jakis kolejny dziwny etap ciazy:):):) trezele-na pewno twoje wyniki beda OK..... ja w to wierzylam i moje sa.... a tak sie martwilam...juz nawet nie ta morfologia co tym odczynem Coombsa na przeciwciała..... ale jak je odebrałam kamien z serca...normalnie;):):) Hehe jak ja sie spotykam z moimi psiapiołami to ciagle mowimy o mojej ciazy, dolegliwosciach i humorkach:):):), tez je podziwiam ze chca tego sluchac:):) co do rozstepów, ja na szczescie nigdzie ich nie mam....jak na razie...:)zaznaczam:):):) Ale tak jak piszecie strasznie bola mnie plecy i nogi, i moja kondycja to ostatnio jest ze mna na bakier...:) Mi w wczesnym stadium ciazy kolezanka doradziła by od poczatku wcierac oliwke z aloesem w skóre brzucha i ud...i ze wtedy jest ona elastyczna i nie pojawiaja sie rozstepy...mowila ze wtedy ona nakupila mase kremow,preparatów,masci,aerozolów na rozstepy od tanszych po mega drogie i nie pomogło.... dopiero jak zaczela masowac skóre oliwka to rozstepy sie zmniejszyły, ale to juz było za pozno;):) Ja sie smaruje codziennie od 3 miesiaca ciazy..... czyli regularnie 5 miesiecy.... i nie ma nic.... :):):):):) Tak sobie mysle, co by tuwymyslec na poprawienie nam humorków...moze ktos zna jakis dobry kawał?????:P:P:P:P:P:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście mam przyjaciółkę, która urodziła 3 miesiące temu, więc ciąża i dzieci to temat rzeka :D tylko ta pogoda mnie nieco uziemia, bo boję się, aby czegoś nie wykombinować i siedzę w tych 4 ścianach:( Bycie na zwolnieniu jakoś niespecjalnie mi służy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 luty
NUDAAAA!!!!!!!!!!! :(:( Mąż w pracy, a wieczór taki długi :( Do tego nic mi się nie chce, jestem ociężała i mam zaparcia :( Raz biegunka, raz zaparcia :( Co za przemiana materii :( Nie mogę się doczekać LUTEGO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co rozstępów tez nie obserwuję. Fakt za dużo nie przytyłam i odkąd wiem, że jestem w ciąży to skórę czymś smaruję. Najpierw oliwką, potem juz preparatami przeciw rozstępom :D tyle, że brzucha za dużego też nie mam, więc to tez pewnie ma wpływ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 luty
Drogie moje, kupujecie kołderki do wózków waszych dzidzi???? Bo ja nie wiem, może kocyk większy wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie wiem co to dzisiaj sie dzieje ale ja tez mam nie najlepszy dzien:( Na pocieszenie 10 luty ja tez nie mam tutaj nikogo zadnej baby wokolo siebie nic a nic od 3 lat!!!!!! :( Mieszkam na wsi i tutaj nawet nie ma jak kogo poznac i tez mam czasami tego dosc.Póki pracowalam to bylo inaczej mialam energie i czas zapchany ,dzien tak lecial ze czasami go brakowalo a teraz siedze w tych czterech scianach i szlag mnie trafia delikatnie rzecz ujmujac.Maz robi wszystko zeby jakos mi zajac dzien ale on pracuje i nie jest w stanie ciagle sie mna zajmowac jak jajkiem. Ale mam dzisiaj dzien szkoda gadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
agnik 80- ja widze,ze dzisiaj to potrzebne bedzie pogotowie radosci:):):):) Ja tez juz na zwolnieniu jestem i tez czasami piere mi do dekla z nuudów.... i jak piszesz agnik80 moj mezus tez sie stara, nie raz jak widze jego bezradnosc w stosunku do mnie to az mi go zal.... bo raz sie smieje Bóg wie z czego, a potem zaraz mam doły i rzewny płacz a do tego jeszcze naskakuje od meza,ze to on winny bo za mało mi uczuc okazuje- a tu chłop sie stara jak moze....alez ja jestem szmyrnieta czasamI:):):):) te nasze hormonki dadza nam popalic::) a najgorsze jest to,ze im blizej konca tym mniej cierpliwosci w nas i nie wiem jak WY ,ale ja JUZ bym chciala...a nie moge!!!!!!!!!!!!!!! i masz ci babo placek!!!!!!:):):):):) Szkoda ze mieszkamy tak daleko od siebie...jedna od drugiej....kurka...:( szkoda,ze kafeteria nie ma mozliwosci jakies wizji lokalnej albo telekonferencji za pomoca skaypa.... to by bylo juz cos.....dobrze ze mozemy skrobac do siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 luty
agnik80 > To widzę, że też masz przykrą sytuację ze znajomymi w okolicy :( Masakra :( Lepiej jest jak się ma kogoś, jakąś koleżankę, przyjaciółkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
dziewczynki a miałam was pytac o butelki- chodzi mi o zestaw startowy na poczatek dla maluszka..... macie juz jakies kupione/??i ile???i w ogole jakie maja byc???poradzccie cos??:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 luty
Ooooo tak, fajnie by było się spotkać :) Ja mogłabym upiec jakieś ciasto :) Z kremem ma się rozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 luty
co do butelek, ja mam tylko jedną :):) Do picia dla maluszka. Mamusia mi zakupiła :) Mała butelka ze smoczkiem o numerze 0 (zero). Na herbatki i takie tam, jakby koleczka była, albo jakby synek był spragniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
no własnie 10 luty bo ja postanowiłam ze na poprawienie humoru zamówie sobie na allegro własnie butelki.... tylko,ze sa rózne firmy i co firma to ma inny zestaw startowy,inna ilość, rodzaj..??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 luty
Polecam butelki i smoczki firmy AVENT. Są świetne. Pracowałam niedawno w sklepie z artykułami takiego typu i mamy sobie chwaliły. Zresztą ta firma ma dobrą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
Truskaweczka_29- no rozmiar 0 to na pewno:):):) mi kolezanki polecały firme Avent.... i zeby miec tez w zestawie butelke kolkowa:):) , tylko jest pytanie ile tak naparwde tych butelek i jakich rozmiarów maja one byc...???????? 1. tu jest jakas firma tomy tippie- w ogole jej nie znam http://allegro.pl/zestaw-0-bpa-tommee-tippee-butelki-12-czesci-i1330429165.html 2. tu jest firma AVENT http://allegro.pl/zestaw-startowy-avent-antykolkowy-smoczki-butelki-i1334022600.html nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
a laktator kupujecie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×