Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość motyleek 321

gdzie warto pojechac na wakacje za granice ?

Polecane posty

Gość Oliwka poleca
Zdecydowanie polecam Hiszpanie ;-) Byłam a jak pojedziesz to nie pożałujesz ceny nie są aż tak wysokie 2100 zł na 10 dni dla 1 osoby w niektórych hotelach. Naprawdę polecam! W tym roku jadę ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosicka
Teneryfę, Turcję i Chorwację polecam bardzo! Najlepiej z Itaką wyczaić last minute i można za niską cenę polecieć w ciepłe kraje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mimo wszystko, jadąc za granicę masz pewną pogodę, raz byłam w Wilnie w weekend majowy i temperatura nie przekraczała 14 stopni ;) Ogólnie ja wole jeździć z biurem podróży, ostatnio wakacje tylko z Net Holiday, ceny niskie, a oferty sprawdzone - byłam już w Egipcie i Tunezji i wypoczęłam jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wild Strawberry
W ostatnich latach ogromną popularnością cieszy się Grecja. Polacy coraz chętnie wybierają wyspy greckie jako miejsca letniego wypoczynku. Do najczęściej wybieranych przez turystów zabytków należą między innymi Akropol i Pałac Minosa na Krecie. Niestety dla wielu odwiedzających klimat starożytnych zabytków może wydać się mało atrakcyjny. Coraz więcej osób fascynuje nowoczesność. Rzeczą, która może nam się nie spodobać w państwie może okazać się obojętny stosunek Greków do zwiedzających, którzy są świadomi, że nie muszą zbytnio się wysilać, bo turyści tak czy inaczej będą odwiedzali ich kraj. Osobiście polecałabym więc na rodzinne wakacje Turcję, która oferuje jedną z najbardziej atrakcyjnych infrastruktur hotelowych na świecie. Kurorty hotelowe są bardzo nowoczesne i zapewniają mnóstwo dodatkowych atrakcji dla dzieciaków. Riwiera Turecka słynie z doskonałych, piaszczystych plaż oraz wygodnych zejść z wybrzeża, które są dość istotne podczas wakacji z dziećmi. Jeśli chodzi o ilość ofert wakacji w Turcji, to naprawdę jest w czym przebierać. Ceny również utrzymują się w granicach zdrowego rozsądku. Tak więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bardzo goraco polecam Sardynie , piekna wyspa , zielona wrecz soczysta i piekne plaze powiedzialabym ze magiczne jak z filmu niebieska laguna , piekne miejsce tam chce sie wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wakacje z dziecmi to wiadomo, ze nie odpoczniesz tylko jedziesz, zeby... dzieci przezyly cos innego. Mallorca zawsze jest ciekawa, gdyz jest mala i nawet jak bedziecie sie nudzic to mozna wypozyczyc Auto i cala wyspe wzdluz i szerz zobaczyc. Ostatnio bylam w Puerto de Pollenca, mala miescina nad morzem. Nie ma spendow nie mieckich turystow, wiekszoc rodziny z dziecmi albo starsze malzenstwa. Bardzo ladnie. Teneryfa: zalezy gdzie,poczytaj. W polnocnej czesci jest troche chlodnie ( lepiej dla dzieci), nie ma takich prazacych upalow, za to plaze sa czarne. ( czarny piasek wulkaniczny- kwestia gustu), mi nie przeszkadzalal. Egipt: latem odpada dla dzieci, usmazycie sie. Po sezonie bajka, jest wiele pieknych hoteli z atrakcjami dla dzieci. Marsa alam, Hurgada i obrzeza, Port Ghalib. Dzieci 5 i 8 lat sa juz tak duze, ze mozna z nimi snorkeln isc, widoki podwodne niezapomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja wbrew pozorom na wakacjach z dziećmi wypoczywam:) Zazwyczaj są grzeczne i do rany przyłóż:) W zeszłym roku byliśmy w Grecji i było naprawdę super, nie sądziłam, że za granicą może być tak pięknie. Teraz powoli szykujemy się do wrześniowych wakacji w Chorwacji. Znaleźliśmy tanie bilety lotnicze na http://www.lataj.pl/ i 10 września wylatujemy:) Musimy jeszcze upewnić się, że nocleg jest zaklepany ale jestem dobrej myśli:) Jeździcie z biurem czy sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byałam w wielu miejscach, ale najpiękniej jest na Dominikanie. Dlatego kiedy tylko mogę to tam wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vacation
USA Key West polecam! Piekne widoki i jest co zwiedzac pogoda zawsze udana na wakacje z plazy widac Kube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarnogóra, góry i morze, popatrz na grafiki np Kotor - piękne miejsce, a duuuuuuuuuuużp tańsza niż Chorwacja, niewiele dalej jedziesz. Jedzenie tańsze niż w Polsce, bo w Chorwacji pogłupieli i zdzierają tak, ze jedynie hotel z wyżywieniem. A w Czarnogórze wystarczy fajny nocleg w apartamencie z tarasem, a jeść możesz ile wlezie wszędzie i nie zbankrutujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chorwacja wlochy hiszpania egipt afryka tajlandia nowa zelandia karaiby australia zalezy na co kogo stac swiat jest cudny i kazdy powinien miec kase na to aby zobaczyc piekno naszego swiata niestety ...nie jest to mozliwe dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lutym byliśmy w Brazylii i było super :) O wiele lepisze wakacje niż np Tunezja, Egipt, albo Turcja. Napewno znowu tam pojedziemy, tylko teraz w inne miejsce, ale to za dwa albo trzy lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość136
USA jak najbardziej polecam bylam rowniez w niemczech czechach Praga bardzo ladne miasto anglia Majorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co za granicę? Ja pojechałam do Sandomierza, zatrzymałam się w hotelu Bakamus i świetnie się bawiłam za nieduże pieniądze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam USA, ale niestety to trochę kosztuje, co prawda teraz można znaleźć jakieś fajne promocje na przeloty, no, ale już podróżowanie po Stanach raczej tanie nie będzie. http://www.czasnagre.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za granicę to cypr + jakiś hotel all inclusive :) polska zaś bieszczady, hotel carpatia... no zostaje jeszcze morze i mazury ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba każdy kraj ma w sobie coś unikalnego,klimat kulturę itp. u nas w domu co roku wybieramy się w inne miejsce. czekamy tylko sygnał z naszego sprawdzonego biura http://www.inttravel.pl że pojawiła się dogodna oferta i zaczynamy pakować walizki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest od groma pieknych miejsc , ja osobiscie zakochalam sie w Sardynii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muriusz
Ja się boję jeździć za granicę. O wiele bezpieczniej jest podróżować po kraju, zwłaszcza jeśli wybierze się taką ofertę http://excellence.travel.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gob33
Ja się w ostatnie wakacje wybrałem na wycieczkę wraz ze zwiedzaniem do Portugalii z biurem Wycieczki z nami i ich mogę polecać z całego serca. Mieliśmy rewelacyjneg pilota, który o wszystko dbał. Zwiedziliśmy wiele magicznych miejsc, Lizbonę, Porto przede wszystkim. Na stronie www.wycieczkiznami.pl masz ich aktualną ofertę. Najlepiej napisać lub zadzwonić wypytać o szczegóły konkretnych pakietów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treku
Ja proponuje Hiszpanie a dokladniej Orihuela Costa- wybrzeze Costa Blanca. Pogoda gwarantowana , czyste powietrze i sporo do zwiedzania. Prywatne zakwaterowanie na www.hiszpania.aaal.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim marzeniem sa indie, turcja, maroko, ale w tym roku z przyjaciolmi lecimy do wloch, w zeszle wakacje bylismy w norwrgii i szwecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Pięknie mają urządzony domek w Falsztynie pod wynajem. Cena taka sama jak za apartament praktycznie w Zakopanem, czy Białce, a nawet pewnie niższa od niektórych ofert. Cały cennik jest na stronie www.naogrodach.com.pl . Najlepiej zadzwonić i wypytać o konkretny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azja... to moje marzenie. Teraz w Warszawie będzie fajny festiwal związany z kulturą azjatycką - Fest Asia (25 i 26 kwietnia, galeria Żoliborz) warto się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Bez wątpienia http://www.przymorzu.pl/pobierowo . Śliczna miejscowość, położona w samym centrum lasu. Dla miłośników przyrody – miejsce w raz na wypoczynek. Jeśli chodzi o plażę również nie można mieć żadnych zastrzeżeń: piaszczysta, szeroka i przede wszystkim czyściutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×