Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milimetrowa

Szczęśliwe mamusie małych i duzych dzieciaczków !

Polecane posty

Maja wykąpana, nakarmiona i właśnie zasnęła :) Laura obudziła się dopiero pół godziny temu... czyli bezsenna nocna się szykuje. Zrobiłam kolację, teraz Laura męczy Nadie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bd jej wykorzystywać w końcu przyjechała na wakacje do nas :D Ale Ona sama ciągle chce coś robić przy dziewczynkach :) Laurę to mogę puścić na spacer ale Mai nie, mam obawy i są uzasadnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nawet jak zajmie się Laurą to już ci będzie lżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zajmuje się Laurą to ja zastanawiam się co robić :P Maja to aniołek ale Laura bywa absorbująca. Ciekawe o której teraz księżniczka pójdzie spać, po takiej później dżemce. Pytałaś o babeczki, masz zamiar spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam teraz urlop to może zrobie:) Na razie znikam bo Kinga zjadła i muszę ją wykąpać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Moja księżniczka Magda dopiero wstała . Noc tak jak u Ciebie Majówka będzie bezsenna . Chciałam Magdę posadzić na ubikację to płakała,że nie chce . Powiedziałam,że to jej brzuszek i to ją bedzie bolał :( . A tak na prawdę martwię się o nią :(. Maż zostaje u swojej matki na noc :O. Zachowuje się jak rozkapryszony chłopiec i ma wszystko w nosie . U mnie Maja juz wykąpana,najedzona,śpi :) A Magda siedzi i mi marudzi :O. Ehh, pewnie spać pójdzie po 24 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamusie,jestem Mamą rocznej dziewczynki,Oleńki,podczytuję ten topik i pozdrawiam was wszsytkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Gdańska,jestem samotną ale bardzo szczesliwą mamą moja Olenka juz spi,zasypia ladnie ok 20,21,i spi 12 godzin tak wiec mam spokoj,za to w dzien nie chce spac,moze pospi pol godzinki i się budzi,czasem dłuzej tak wiec mam mexyk przez cały dzien a potem jak zasnie to ogarniam wszystko i na komp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że masz dzisiaj problem z Madzią:( Ja przedwczoraj siedziałam z Kingą do 1 w nocy a wczoraj do 12:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dada mam rodzine w Gdańsku:) na Przeróbce i na Zaspie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa noo tak :) . Madzia ogląda bajkę i co chwilke przychodzi i mółwi,ze boli brzuszek,a ja mówie to chodz zrobimi kupkę to od razu do pokoju ucieka z płaczem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjjj no to super.Przeerobka ma trochę złą słąwę. a ty skad jestes?(bocałego topiku jeszcze nie przeczytalam tylko "przelecialam tak pobieżnie") milimetrowa ojjeku a co Twojej malutkiej jest? moze zrob jej herbatkę z kopru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny mi sie chce już spać,a Magda ani myśli . :O Dzisiaj dziewczynki strasznie mi w kośc dały jestem padnięta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×