Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milimetrowa

Szczęśliwe mamusie małych i duzych dzieciaczków !

Polecane posty

Czyli mamy podobnie :) My jedziemy nad morze i mam nadzieję że Majunia weźmie przykład z Laury i będzie grzeczna i dobrze zniesie podróż i wakacje :) Jak często Maja budzi się na mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzień tak co 3 godziny a w nocy budzi się tylko dwa razy :) Piszesz Lenka a ma naimię Magda, czemu nie dałaś poprostu Lena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wtedy te imię mi się nie podobało,tak jak podoba się teraz . Ale czy to coś złego ? Jest juz an tyle duża ze reaguje i na Magda i na Lenka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ale i tak w penym momencie np. w przedszkolu czy w szkole będą wołali Magdna a nie Lena ;) Laura miała być Leną ale stwierdziłam że to pierwsze jest ładniejsze :) i pasuje do niej, taka mała czarnulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ale do niej wszyscy w domu mówią Magda,a ja tylko czasem Lenka . Wiem,ze będą mówili na nią Magda,ale ona jest przyzwyczajona do tego imienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja Laura do przedszkola idzie ? Bo my sie zastanawiamy,bo MAGDA :D jest chorowita strasznie i martwimy sie czy jeszcze bardziej nie bedzie chorowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha jak teraz zaznaczyłaś MAGDA :D przperaszam za ta uwagę ale była z ciekawości a nie złośliwości :P Zapisałam małą do przedszkola i ma iśc od września, ma dobry kontakt z dziećmi, jest bardzo żywa i jeden plus że prawie nie choruje i mam nadzieję że nie zmieni się to jak pójdzie do przedszkola. Od września chce ją jeszcze zapisać na jakieś zajęcia dodatkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak u Madzi z samodzielnością? Bo Laura, sama potrafi się załatwić, wytrzeć ale tylko jak siusiu bo ja kupka to nie dokładnie jeszcze się podciera ;) potrafi sama jeść, sama się ubrać, ładnie i płynnie mówi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja się nie gniewam ;) Moja Madzia to wszytsko tak jak Twoja Laurusia,tylko np. jak zakłada rajstopki to ją poprawię,zapnę jeansy, czy tak w ogole ją poprawie . A tak to jest bardzo samodzielna ;) Tylko chorowita niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia też bardzo ładnie mówi,tylko jest bardzo szczera,czasem aż za bardzo ostatnio była u mnie koleżanka a Magda do niej " Ale ma pani brzydkie buty" no aż mnie zatkało było mi tak wstyd,że masakra, na szczeście moja koleżanka potraktowała to też zartobliwie i powiedziała " mi też się nie podobają " ;) Uff.,ale mi było głupio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny widzę, ze temet sie rozwinął hehe. ja dzis najadłam sie troche strachu, bo mój mały uderzył głową o szczebelki, chociaż mam ochraniacze:( zaczyna sam siadać i non stop muszę go pilnować w tym łóżeczku, a że w dzień kładę go w nim spać to masakra, ciagle chce tylko siedzieć, ale to chyba dobrze. a wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie,że dobrze,że już chce siadać,ale trzeba bardzo pilnować :( Kurcze Madzia wróciła ze spaceru, gorączka 38,2 dostała czopek,ale płakała,nie chciała sobie dac zaaplikować,ale jakoś poszło. I teraz poszła spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że tak bez słowa poszłam ale Laura wróciła ze spaceru trochę hałasowała i obudzila Maję, musiałam ją nakarmić i przewinąć. Teraz dałąm Laurce podwieczorek i ładnie wcina :) Uśmiałam się z tymi butami :) szczera dziewczynka :D Szybkiego powrotu do zdrówka dla małej :( najlepsze są zimne okłady i żeby dużo piła, najlepiej wody mineralnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po spacerku:( dopadła nas deszcz i musiałyśmy wracać do domu:( Biedna Laura:( po czopku na pewno jej spadnie.W sumie to dobrze że ma temperature jak coś się dzieje bo widać że organizm się broni.Oby to tylko nie było nic poważnego:( Moja Kinga też bardzo nie chorowała przed przedszkolem ale za to potem to nadrobiła:( nie było prawie miesiąca żebym nie była na zwolnieniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze naprawdę Ci się miesza :P Laura to moja córeczka i jest naszczęście zdrowa, milimetrowej córcia to Madzia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naszczęście z młodszą siedzę w domu wiec w razie choroby nie musiałabym się zwalniać z pracy, ale to jest tragiczne jak dziecko cierpi i nie można mu pomóc, w dodatku możliwość że od starszej maleństwo coś złapie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( muszę zapamiętać że twoja to Laura a milimetrowej Magda i będzie ok:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz mi moją ciekawość ale nie zastanawiałaś się na drugim dzieckiem? skoro Kinga jest już duża i samodzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może okazać się że wszytsko będzie dobrze :) Mojej siostry starszy syn ma 16 lat, o młodszą starali się ponad 3 lata, teraz Kamilka ma już 2 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc mam dwójkę dzieciaków - Damiana (6 lat) i Dominikę (prawie 3 lata) :) Obecnie walczę z choróbskami... Jak jedno wyzdrowieje to drugie coś łapie, to te co już zdrowe weźmie się zarazi i tak w kółko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shandows :( biedne dzieci:( Majówka też mam siostre o 14 lat młodszą:) Zobaczymy jak to bedzie, chociaż jeszcze trochę i będę za stara na drugie dziecko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj młoda jeszcze jesteś masz dużo czasu :) Im mniej o tym myślisz tym szybciej zajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×