Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milimetrowa

Szczęśliwe mamusie małych i duzych dzieciaczków !

Polecane posty

Witam w ten słoneczny dzień:) Ja dzisiaj jadę do teściów na urodziny także ewentualnie do jutra lub do poniedziałku wieczorem:).Milimetrowa mam nadzieje że Madzi się poprawiło:) pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja właśnie gotuje obiad i w przerwach piszę :) Mąż z córciami w ogrodzie bo jest naprawdę ślicznie, słońce przygrzewa, Laurusia się bawi a Maja śpi w cieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i urodziny odwołane,ale Magda jakoś się tym nie przęjęła,jak jej powiedziałam,że nie przyjdą bo jest nie grzeczna to tylko chwile popłakała .Gorączka nadal się utrzymujue,leków nie chce przyjmować wszystko siła w nią wlewamy . Wczoraj wieczorem powtórka z poprzedniego dnia,czyli nie będzie się kąpać,leków nie przyjmie no szok normalnie . Teraz mąż wziął Maję na dwór,a ja z Magdą siedzę w domu,cieplutko u nas,ale z gorączka nie będe z nią wychodzic . A jeszcze ma katar i kaszel . Jak mamy ją leczyć,jak ona nie chce przyjmować leków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh.. Maż przyniósł Maję na karmienie zjadła i dalej poszli na spacerek ;) Magda na szczęcie śpi,ale gorączka dalej się utrzymuje,a przecież co 2 godziny nie moge jej dawać tej pyralginy :O. Zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej . Gardło coraz bardziej czerwone i ta gorączka . Mała nic nie chce jeść. Może to jakaś angina,bo mówi,że ją boli i jeść nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zrób jej kaszkę? U mnie Laura ma przerwę na deser a Majunia na huśtawce, na chwilę znowu do ogrodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zrobiłam dzisiaj specjalnie dla niej rosół,to nie chce,nawet niewiele pije,wiedzę,że sprawia jej ból przełykanie czegokolwiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co Ci poradzić, jak tak to wygląda to pojechałabym na izbę przyjęć bo może się jeszcze pogorszyć :( Biedna Madzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szpitala ? Kurcze może rzeczywiście .. Gorączke ma 39,2 czyli dośc wysoka 1,5 h temu dostała 1/2 czopka pyralginy i spadło tylko o 3 kreseczki :( Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mąż będzie gdzieś za godzinę,bo poszedł do swojego brata,prawie na drugi koniec miasta :O. Ale brat go samochodem przywiezie,to pewnie będzie za pół godzinki . Kąpiel tutaj raczej dużo nie zdziała,bo robiłam czesto podczas goraczki i nie pomagał wiele :( . Mam nadzieje,że nie zosatnie w szpitalu. Ale lepiej niech ją zbadają,bo ta gorączka mnie martwi :(. Maż pewnie pojedzie z nią sam,bo ja muszę zostać z Mają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może odwrotnie? nie wiem przy kim Magda jest spokojniejsza ale zazwyczaj to jest mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Magda przy męzu jest bardziej spokojna. Nie robi takich scen jak robi ze mną . Ale może nakarmię Maję odciągne pokarm i zawizeimy ja do mojej siostry a razem pojedziemy,bo ja w domu Mają oszaleje jak oni pojadą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja sama nie wysiedze w domu :(,ale jeszcze zobaczymy,co powie mąż . Magda na szczęście jeszcze śpi,ale jest rozpalona strasznie . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrób jej okład na czoło i połóż, niech śpi dalej, nie rozbudzaj jej, lepiej jak weźmiesz ją śpiącą. Tylko żeby Maja się nie zarazila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okład już jej zrobiłam . Na szczęscie się nie budzi na razie . BoSssze,jeszcze jakby Maja się zaraziła to bym oszalała chyba . Martwi mnie to,że nie chce jeść,mało pije,a do tego ta gorączka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Picie jest najwazniejsze, im więcej pije tym mniejsza gorączka, jak ostatnio Laura była chora to cały czas piła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała wtedy 2,5 roku, miała gorączkę 39.8, byłam z nią w szpitalu i powiedzieli że gdyby nie to ile piła to było by dużo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maż właśnie wrócił nawet się nie rozbierał,od razu Małą wziął w kocyk i do samochodu brat go zawiózł . Mała tak twrado śpi,że nawet sie nie obudziła . Ciekawe,co powiedzą :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakarmiłam Maję,czekam na wiadomości od męża :( . Bo napisał tylko sms-a,że są na izbie przyjęć i że lekarka bada Małą :( . Tak bardzo się martwię :( . Dziewczyny,a co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczkę zdjęłam z hustawki, nakarmiłam i śpi :) Laurusia tańczy przy muzyce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie czekam na jakieś wiadomości :( . Dzisiaj własnie przed chwilką karmiłam Maję bebiko,już nie piersią . Zobaczymy co to będzie . Nie chcę jej też tak od razu na butelkę dlatego ją powoli przyzwyczajam . Tak śmiesznie ten smoczek ciągneła tak "ciumkała",ale zjadła całą porcję. Trochę długo to trwało,ale mam nadzieje,że będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze że małej smakowało :) Najważniejsze żeby kolek nie miała :) a jak wygląda z wagą i wzrostem? Chciałam porównać zarówno Maję jak i Laurę więc podam wagę i wzrost obu córeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wagą i wzrostem Mai to nie wiem jak bo na szczepenie idziemy dopiero za 2 tyg. i wtedy będzie mierzona . Urodziłą się z wagą 3100,a w dniu wypisu ważyła 2870g Magda : ok 100 cm ( mierzona była z 3msc temu ważona też ) Waga ok 15,5 kg a Twoje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura 13 kg i 103 cm :) Maja ma 4,300 a ile mierzy to nie wiem, za tydzień kontrola to się dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Moja Magda w porównaniu do Twojej Laurusi,dość masywna . Ale tak dokłądnie to nie wiem bo to już dośc "stare " pomiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Magda, nie jest gruba,a tak jak patrzę na dzieci mniej-więcej takie jak ona to i za niska też nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×