Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co na to kolezanki

Body-Tite

Polecane posty

Gość co na to kolezanki

czy moga sie wypowiedziec dziewczyny ktore sa juz po tym nowym rodzaju liposukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
Podbijam temat;) Ja byłam w artkllinic w Krakowie na konsultacji u dr Mocnego, chciałabym zrobić brzuszek i uda. Chętnie poznałabym opinie dziewczyn, które już coś w tej klinice u dr Mocnego robiły, bo jakoś ciężko mi się zdecydować....a kasy troszkę to kosztuje. Jak ze znieczuleniem w czasie zabiegu? Mnie dr namawiał na znieczulenie ogólne, mówiąc, że to dużo lepszy komfort dla niego i dla mnie niż znieczuleni miejscowe, a narkoza przy takim zabiegu nie jest głęboka i powinnam kilka godzin po wybudzeniu móc iść o własnych siłach do domu. Powiedział, ze jest w stanie ok. 2 litry ściągnąć z brzuszka i po 2 litry z ud, ale polecił nie robić wszystkiego za jednym razem tylko na dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1971
Ja jestem z Krakowa i zdecydowałam się na body jet w Maestrii na ul. Biskupiej. Body tite to nowalijka - nie wiem czy póki co ktokolwiek miał robiony zabieg, natomiast dowiadywałam się, że body jet z sukcesem robiony jest w Polsce od roku, a w świecie od kilku lat. W Stanach to jest hit. Mam znajomą, która robiła body jeta kilka miesięcy temu z przeszczepem tkanki do biustu. Ja nie mam takiej potrzeby, ale mimo to decyduję się właśnie na body jet. Będzie to samo wodne odessanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
Monia, Fajnie, ze się odezwałaś:) A możesz mi napisać jakie oni maja ceny za body-jet i czy Ty już jesteś po zabiegu czy przed? Jak wygląda sprawa skóry po body jet i czy po zabiegu obowiązkowe są masaże? Wiem, że body tite w Polce jest nowościa, ale znalazłam wiele stron anglojęzycznych i z tego co na nich wyczytałam to ta maszyna była testowana w kanadzie i w europie, znalazłam klinike w Nowym Jorku gdzie tą metodą już jakiś czas się posługują, widziałam na filmikach jak wygląda zabieg. Ale jestem pełna obaw pomimo tego co przeczytałam na necie. Dla mnie plusem przy body tite jest to że nie musze już wydawać kasy na masaże i podobno skóra jest po tym bardzo gładka. Pani pielęgniarka z artclinic pokazała mi swój brzuch, który sobie robiła tam właśnie i wyglądał ok. Ja natomiast robiłam smartlipo w Sulęcinie u p. Kasi, robiłam bryczesy i kolana i sytuacja wyglądała tak, ze jeśli chodzi o bryczesy to super, efekt od razu,żadnych stwardnień, nierówności, natomiast jeśli chodzi o kolana to jednak nadają się do poprawy i wiem, że p.Kasia na pewno mi je poprawi gratis, ale z Krakowa do Sulęcina to daleko i koszty paliwa, hotelu i być może znowu masaży to się duża suma znowu uzbiera więc pomyślałam że robiąc body tita od razu bym zrobiła uda wraz z kolanami i wtedy to cenowo wyjdzie praktycznie podobnie jak u P.Kasi, bo mnie masaże po smartlipo dużo kosztowały, a tu by tego nie było no i wszystko na miejscu... Napisz czy wiesz może, czy w Maestrii stosują po body jet laser żeby skóra się ładnie wciągnęła? Boję się tylko o moje uda wewnętrzne po tym zabiegu, żebym nie musiała kombinować kolejnej pożyczki na likwidację skóry po zabiegu.. pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z Krakowa
Etnaa- Body jet to starość, w Niemczech jest już wycofywany ponieważ wstrzykiwany tłuszcz często gnije, zostaje tylko 40 procent tego co zostało podane do biustu a skóra jest brzydka, musisz mieć naprawdę twardą i jędrna skórę żeby mieć dobry efekt po pody jecie, koleżanka własnie w Krakowie robiła body jet i jej uda wyglądają koszmarnie, takie flaki z grudami. Poszła na konsukltacje do Dr Mocnego i będzie miała poprawkę body tite- w USA i w Niemczech body tite to podobno jest najlepsza likposukcja a body jet idzie do lamusa, jak woda bo body jet to wodna liposukcja ma ujędrnić skórę? Ja mam 32 lata i nie mam takiego szczęścia, moja skóra ma cellulit i nie jest jędrna i muszę chodzić na fale radiowe żeby miec ciało w formie. Body tite robi furorę na Świecie i ma świetnie opinie w internecie, sama zaczynam mysleć o zrobieniu tego zabiegu na udach bo chcę się wyszczuplic i pozbyć cellulitu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile ci za to płacą Aniu
Ile ci za to płacą Aniu za wypisywanie takich bzdur. Tobie chyba mózg gnije. Jestem po body jet - i mam piękne nowe uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość body jet to wielka ściema!
Hej dziewczyny, jestem po zabiegu tej wodnej liposukcji body jet w krakowie-niby nowa dobra klinika???!!! mam nierówności i grudki na całych udach, wydałam juz kupe kasy na endermologię żeby to wyrównać i dalej nie ma żadnego efektu a chirurg plastyk na konsultacji powiedzial mi że to się nadaje do porawki ale teraz muszę czekać aż pół roku, wyjeżdzam na wakacje i nie mam szans na bikini! Jestem wściekła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelProust
Ile ci za to płaci konkurencja kliniki, którą obsmarowujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelProust
Właśnie znalazłem info, że ten doktor Mocny posiada body tite w Krakowie , więc wszystko jasne ... pozdrowienia dla pracowników kliniki dr Mocnego ;-) , szkoda tylko , że wypisują bzdury na forach zamiast zająć się pacjentami... chyba, że ich tam nie ma i w ten sposób muszą szukać pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Lisiecka W-wa
Tyle teraz jest tych urządzeń i laserów na rynku że tak naprawdę nie wiadomo co wybrać, ja czytałam o vibro lipo i ma dobre opinie ale ja również słyszałam że body jet jest wycowywany w Niemczech od ponad roku ale dlaczego to nie wiem, ja się zastanawiam nad liposukcją ale nie bedę jej robić w Polsce tylko pewnie w Niemczech bo tam pracuję i mieszkam ale raczej nie body jetem, raczej tą vibro lipo , poczytam o tym body tite bo w \niemczech dużo klinik wykonyhe ten zg. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociekliwa Marianna
Trochę mnie te informacje zaniepokoiły, bo pod koniec tygodnia mam umówiony zabieg body jet. Dlatego szybciutko posprawdzałam. Nikt nigdzie body jet nie wycofuje - to jakieś bujdy wypisywane przez konkurencję. Sprawdziłam i w Niemczech i w Polsce. Poprosiłam kuzynkę w Stanach, żeby tam wykonała kilka telefonów. I wiem, że są to żałosne próby podważenia zabiegu, który ma doskonałe opinie i Stanach i w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co, wybrać to zależy ....
trzeba wybrać urządzenie dopasowane do danego problemu, pewnie oba te urządzenia są dobre. jeśli masz mały cyc i nie chcesz implantów albo macrolane to zrob sobie body jeta a jeśli cyc masz a skóre masz z rozstępami i zwiotczałą to zrób sobie body tite a jesli ktoś się nie odważy to same falem radiowe na jędrną skóre albo endermologię na cellulit i dietę i sport i wychodzi najtaniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
no właśnie zastanawia mnie fakt, dlaczego lekarz kazał mi porządnie ujędrnić skórę przed zabiegiem boty tite, skoro ten zabieg robi się właśnie żeby ujędrnić skórę po odsysaniu???? Coś mi tu nie gra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociekliwa Marianna
Jestem już po zabiegu body jet i jestem bardzo zadowolona. Doskonała opieka w klinice, bez bólu ... po zabiegu wróciłam taksówką do domu, poszłam spać. Oczywiście mam siniaczki i jestem lekko opuchnięta w miejscach skąd wypłukano mi tłuszcz, ale widząc po zabiegu ile tłuszczu zniknęło mi z mojego ciała - wiem , że było warto. Za kilka tygodni napiszę coś więcej. Teraz jeszcze będę musiała chodzić w ubrnku uciskowym, a zaczęło się ciepło. Liczyłam, że ten miesiąc po zabiegu będzie chłodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociekliwa Marianna
aaaa .... i body jet nie jest starocią - miałam z doktorem przeszło dwie godziny na dyskusję na tem temat. Dobrze, że nie dałam się przestraszyć osobom, które za wszelką cenę chcą podważyć zabieg. Chyba im żal, że nie mają tak dobrego rozwiązania, albo, że nie mają tylu chętnych na ilu liczyli. W wypadku body jet na zabieg trzeba czekać - bo dając doskonałe efekty - jest wiele i wielu chętnych. W dobrych miejscach , u dobrych lekarzy nie da się tego zabiegu zrobić z dnia na dzień .... chyba, że ktoś wypadnie z kolejki - bo np. ma złe badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekonana do body tite
Ja jestem szczęśliwie zakwalifikowana na liposukcję body tite w klinice w Krakowie i tam niestety też jest kolejka, termin mam dopiero na 2gą połowę sierpnia chyba że coś się zwolni w przypadku kiedy zakwalifikowna pacjentka dostanie okres albo zachoruje. Ja jestem zdecydowana zwłaszacza po tym jak widziłam efekty po takiej liposukcji, body jet jest popularny i pewnie ta woda jest dobra ale ja chcę mieś jędrną skórę i nie mogę ryzykować złym efektem, zobaczymy jak będzie, napiszę jak już będę po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po angielsku
To się nazywa wishfulL thinking .... To propos kolejki chętnych na tego tide coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie się odessać
Hej dziewczyny, jestem zdecydowana na zabieg body tite u Dr Gumkowskiego, czy możecie mi coś powiedziec na temat Doktora czy któraś już robiła u niego liposukcję? wiem że jest świetny Doktor w Krakowie który wykonuje zabieg body tite ale dla mnie to za daleko. Czekam na jakieś info...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gdzie się odessać
nie wiem nic na temat Doktora Gumkowskiego ale mogę ci wysłac klinike w Czechach która robi dużo liposukcji metoda body tite. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka MOooooooooooonia
a słyszałyście coś o Mocnym z Krakowa? za 3 tygodnie mam termin na body tite i chce się czegoś o Doktorze dowiedzieć, ma nadzieję że będzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
A byłaś u niego na konsultacji? Ja byłam i niestety "nie złapałam z nim kontaktu", po tej wizycie byłam jeszcze w innym miejscu, i stwierdzam, że facet nie ma wyobraźni jeśli chodzi o efekty po zabiegu albo nie umie z pacjentka rozmawiać....szkoda, bo byłam zdecydowana na zabieg u nich. Najbardziej wkurzało mnie to, że na żadne moje pytanie nie dostałam konkretnej odpowiedzi. Daj znaka jak to było czy będzie u Ciebie, wiesz już ile zapłacisz i co będziesz robiła? pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....do gdzie się odessać
a podasz ten kontakt w Czechach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina z Krakowa
Witam - do Pana MarcelProust i Dociekliwej Marianny! To jest przykre, że oskarżacie Państwo innych o autoreklamę a forum aż krzyczy od Waszej reklamy. Zrobiłam sobie w kwietniu Body Jet i moje uda wyglądają tak fatalnie, że codziennie płaczę przed lustrem. Jak ktoś ma wątpliwości to wyślę mu swoje zdjęcia na maila - bo jestem autentyczną klientką! Zrosty mam takie, że jak biorę udo w rękę to łapię kulki o wielkości 3 cm. Nierówności, niesymetryczne i wisząca skóra a mam 32 lata i jędrne mięśnie bo zawsze uprawiałam sport. Prawdą jest również, że Body Jet to pomyłka konstrukcyjna i już nikt go nie kupuje. Bardzo proszę internautki, które miały robiony np Body Tite albo tą nową liposukcję zimnymi ultradzwiękami o prawdziwe opinie na temat efektów? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pauliny z Krakowa
Hej, ja jestem 7 tydzień po liposukcji brzucha metodą Body Tite, zabieg robiłam w Krakowie w Artclinique i jak na razie jestem zadowolona, nie mam zadnych grudek miałam po zabiegu lekki obrzęk ale po kilkuy dniach ustąpił, ślady po nacięciu są 3 niewidoczne tak że jak się włoży bikini to nic nie widać na jakieś 5 mm. W sumie Dr odessał mi 4 litry z brzucha. Zaraz po zabiegu widać ogromną różnicę ale nie wierzyłam dopuki nie ściągnęli mi ubrania elastycznego. Skóra po zabiegu jest jędrna ale przedewszystkim super delikatna w dotyku. Myslę że Doktor z Krakowa jest bardzo dobrym chirurgiem bo jedno to urządzenie a 2 gie to osoba która wykonuje liposukcję.m Ja jestem zadowolona, nie wiem jak jest po innych liposukcjach bo to moja pierwsza ale już zastanawiam się nad udami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do Pauliny z Krakowa
Hi! Piszesz ze skora ci sie ujedrnila po tym zabiegu. Duzy mialas brzuch i zwis ? Ja schudlam w ciagu 2 lat 50 kg i niestety mam zwisy :( skora mi troche wisi i zastanawiam sie czy ten zabieg by jej nie podniosl bo na plastyke brzucha znowu zwis mam za maly :P I chyba najwazniejsze pytanie. Jaka byla cena za brzuch ? Tak wogole jestem facetem ... :P I oprocz brzucha przydaloby sie jeszcze ujedrnic skore na piersiach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do Pauliny z Krakowa
schudlem* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amusette
śmieszą mnie te podbijane reklamy metody i gabinetu. Takie nie profesjonalne to, takie byle jakie. Współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarve
A ile za ten zabieg w Krakowie zapłaciłaś? Bo ja coraz bardziej nad tym myślę.... Miałam robione fale ale brzuch powrócił do swojego dawnego wyglądu. Ja mam ok 10 kg nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwagi się nie pozbędziesz
ale miejscowej otyłości owszem - np. brzuch uda... tyle, że ja bardziej polecam body jet. Jestem pół roku po zabiegu. Garderoba nie rozmiar 42, a 38 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×