Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co na to kolezanki

Body-Tite

Polecane posty

Gość Niezadowolencja
Ja miałam zalecone robienie zastrrzyków w uda (zastrzyki w brzuch mogłyby jednak być bolesne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam dziękuję. Zatem masaży tak do 10 trzeba liczyć, czy tej endermologii (co to jest?). Czy ultradźwiękami też coś trzeba rozbijać? To znieczulenie, fajna sprawa. Ja chciałabym chyba spać, bo inaczej zanudziłabym się tam na śmierć, albo zeszła z nerwów. Dowiem się, jak to jest praktykowane tam, gdzie chcę robić. A napiszcie mi jeszcze, czy po zabiegu można wrócić do domu tramwajem? Czy raczej nastawiać się na taksówkę? Bo sama samochodem raczej nie zamierzam wracać, a mąż nie ma prawa jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamondo
ja po zabiegu wróciłam sama do domu autem, nie było problemu by prowadzić. Ale byłam 1 noc w klinice, tzn. zabieg miałam po południu, koło g16, spałam w klinice i rano mnie wypuścili do domu. Tramwaju bym unikała, bo jak ktos na Ciebie wpadnie, to bólu zejdziesz. Jak sie nie dotyka brzuch to jest ok, ale poza tym jest bardzo bolesny. Lepiej sama prowadź auto.Ja tak zrobiła i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolencja
Na Twoim miejscu sama bym nie wracała. Po zabiegu możesz mieć nudności i możesz być zmęczona. Radzę taksówkę wziąć. Zresztą mi lekarz odradzał samotną jazdę zarówno samochodem jak i innymi środkami transportu. Po zabiegu należy zdecydowanie uważać na brzuch. Po uderzeniu, czy naciągnięciu może powstać krwiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, to raczej wezmę taksówkę. A wiecie jak jest z podnoszeniem? Po podobno nie wolno przez jakiś czas dźwigać nic ciężkiego. No właśnie, jak długo? Bo ja mam małe dziecko, które waży gdzieś ponad 10 kg. Jest w takim wieku, że trzeba podnieść, żeby wyciągnąć z łóżeczka, czy do zmiany pieluchy... Boję się, że nie dam sobie z tym rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolencja
Mam 2 małych dzieci i ważą 19 oraz 8 kg. Mogłam je podnosić, ale bardzo ostrożnie. Uważać trzeba, aby dziecko przypadkiem, nawet podczas zabawy nie kopnęło Ciebie w brzuch. Mi w pierwszym tygodniu przy starszym dziecku pomagał mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, starsze też mam, waży blisko 60 kg, więc nie porywam się na podnoszenie, hehe. Tydzień może mąż wytrzyma, chociaż jak dziecię widzi mamę w zasięgu wzroku, to klei się do mnie. No trudno, jakoś tę żabę musimy połknąć. O ile oczywiście lekarz zakwalifikuje mnie do zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolencja
Myślę, że nawet bez zabiegu podnosić 60 kg byłoby ciężko:) Najważniejsze to umówić się na wizytę. Ja po 2 ciążach mam sporo skóry zatem nie wszystko się wstąpi. Za kilka miesięcy będę jeszcze usuwała jej nadmiar. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona "zgubiłam" 6cm w biodrach, a ponoć to jeszcze nie koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja też mam mnóstwo skóry. Po schudnięciu brzuch mi dosłownie wisi :(. Jak się usuwa tę skórę? To plastyka brzucha? Może też poszukam informacji na ten temat, ale nie wiem, czy nie pójdę po tym z torbami... Właściwie dlatego zdecydowałam się na Body Tite, a nie inny rodzaj liposukcji, bo według reklam ta metoda powinna pomóc też w naciągnięciu i wyrównaniu skóry (mam rozstępy, no i skóra jest sflaczała...). Czytałam sobie też o tej endermologii. Piszą, że te masaże działają na całe ciało i pozwalają się pozbyć tłuszczyku. Pomyślałam sobie, że zrobię sobie Body Tite na brzuch (cały - górę i dół), a boczki potraktuję sobie przy okazji endermologią. W zasadzie większość tłuszczu mam na brzuchu. Marzyłam o wcięciu w talii, ale ja z zasady mam taką budowę, że z boku wyglądam szczupło, ale z przodu jestem całkiem jak prostokąt. Na początku rozważałam BT na brzuch i talię, ale może sam brzuch wystarczy? Chodzi mi o ograniczenie kosztów, bo za talię zapłacę drugie tyle, a nie wiem, czy jest sens, skoro tak dużo tam nie mam, a na to co mam może wystarczy endermologia. Szukam sobie też gabinetu najbliżej mnie, żebym na te masaże nie musiała latać na drugi koniec miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja też mam mnóstwo skóry. Po schudnięciu brzuch mi dosłownie wisi :(. Jak się usuwa tę skórę? To plastyka brzucha? Może też poszukam informacji na ten temat, ale nie wiem, czy nie pójdę po tym z torbami... Właściwie dlatego zdecydowałam się na Body Tite, a nie inny rodzaj liposukcji, bo według reklam ta metoda powinna pomóc też w naciągnięciu i wyrównaniu skóry (mam rozstępy, no i skóra jest sflaczała...). Czytałam sobie też o tej endermologii. Piszą, że te masaże działają na całe ciało i pozwalają się pozbyć tłuszczyku. Pomyślałam sobie, że zrobię sobie Body Tite na brzuch (cały - górę i dół), a boczki potraktuję sobie przy okazji endermologią. W zasadzie większość tłuszczu mam na brzuchu. Marzyłam o wcięciu w talii, ale ja z zasady mam taką budowę, że z boku wyglądam szczupło, ale z przodu jestem całkiem jak prostokąt. Na początku rozważałam BT na brzuch i talię, ale może sam brzuch wystarczy? Chodzi mi o ograniczenie kosztów, bo za talię zapłacę drugie tyle, a nie wiem, czy jest sens, skoro tak dużo tam nie mam, a na to co mam może wystarczy endermologia. Szukam sobie też gabinetu najbliżej mnie, żebym na te masaże nie musiała latać na drugi koniec miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja też mam mnóstwo skóry. Po schudnięciu brzuch mi dosłownie wisi :(. Jak się usuwa tę skórę? To plastyka brzucha? Może też poszukam informacji na ten temat, ale nie wiem, czy nie pójdę po tym z torbami... Właściwie dlatego zdecydowałam się na Body Tite, a nie inny rodzaj liposukcji, bo według reklam ta metoda powinna pomóc też w naciągnięciu i wyrównaniu skóry (mam rozstępy, no i skóra jest sflaczała...). Czytałam sobie też o tej endermologii. Piszą, że te masaże działają na całe ciało i pozwalają się pozbyć tłuszczyku. Pomyślałam sobie, że zrobię sobie Body Tite na brzuch (cały - górę i dół), a boczki potraktuję sobie przy okazji endermologią. W zasadzie większość tłuszczu mam na brzuchu. Marzyłam o wcięciu w talii, ale ja z zasady mam taką budowę, że z boku wyglądam szczupło, ale z przodu jestem całkiem jak prostokąt. Na początku rozważałam BT na brzuch i talię, ale może sam brzuch wystarczy? Chodzi mi o ograniczenie kosztów, bo za talię zapłacę drugie tyle, a nie wiem, czy jest sens, skoro tak dużo tam nie mam, a na to co mam może wystarczy endermologia. Szukam sobie też gabinetu najbliżej mnie, żebym na te masaże nie musiała latać na drugi koniec miasta. wzrost: 162 cm 1.11.2011 waga - około 95 kg 1.12.2011 waga 91.35 - początek pierwszej tury DC; 22.12.2011 waga 85.65 - koniec pierwszej tury DC 17.01.2012 waga 83.45 - początek drugiej tury DC; 07.02.2011 waga 78.90 - koniec drugiej tury DC 06.03.2012 waga 76.70 - początek trzeciej tury DC; 27.03.2012 waga 72.25 - koniec trzeciej tury DC 13.04.2012 ostatni pomiar - waga 71.75, ketoza: - Cel I - waga poniżej 80 kg (zaczynam lekkie ćwiczenia) - osiągnięty! Cel II - waga 72 kg (zaczynam intensywne ćwiczenia) - osiągnięty! Cel III - waga 65 kg Cel IV (ostateczny) - waga 60-64 kg USTABILIZOWANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za 3-krotne powielenie postu, coś mi się strona wieszała i nie wiedziałam, że tyle razy się skopiuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolencja
Lekarz przy usuwaniu tłuszczu z brzucha sięgną kaniulą tak daleko jak się dało. Zatem wszystko wygląda proporcjonalnie. Tym bym się nie martwiła. Lekarz wie co robi tylko należy powiedzieć mu czego się oczekuje. Co do obwisłej skóry może zapytaj czy nie lepiej będzie ją usunąć? Ja obwisłą skórę mam dopiero teraz. Wcześniej była kuleczka z tłuszczu;) Zdecydowanie polecam wizytę u doktora, to powinno wszystko Ci wyjaśnić. Powiedz lepiej co zrobiłaś, że tak schudłaś? Ja po BT mam zakaz od męża na słodycze :( i wcinam jogurty + sucharki. Czasem uda mi się zjaść jakiś obiadek. W najbliższym czasie mogę zacząć ćwiczyć wobec tego jak tylko dzieci pozwolą, będę mogła dołożyć coś od siebie dla poprawy wyglądu i samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po skończeniu karmienia piersią zrobiłam sobie 3 tury diety Cambridge z przerwami (około miesięcznymi) na podkręcenie metabolizmu. Na słodycze nie mam zupełnie ochoty, jak zjem rodzynka, to już jestem zamulona. Właściwie po skończeniu diety mam mały apetyt, co jest dobrym sygnałem, bo nie rokuje jo-jo. Nie wiem, czy lekarz, ktory ma mi robić Body Tite (o ile się podejmie) wykonuje zabiegi usuwania skóry. I czy to nie byłoby zbyt poważnym przedsięwzięciem. Wszystko okaże się w poniedziałek na konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolencja
Miałabym do Ciebie kilka pytań odnośnie tej diety, ale uważam, że na forum o BT mogą tego nie znieść. Mogłabym sięz Tobą skontaktować telefonicznie? Jeżeli zabieg chcesz robić u dr Mocnego to zapewniam Cię, że także wykonuje zabieg usuwania skóry. Wejdź na jego stronę, tam znajdziesz informacje dotyczące zakresu Jego działań. Możesz także wejść na stronę znany lekarz tam będą opinie na Jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwie sie
ze chcesz body tite robic jak i tak bedziesz musiala nadmiar skory usunac.ja tez tym sie interesowalam,ale ta liposukcja jest bardzo droga a pozniej i tak masaze musisz robic,a to dodatkowy koszt.zajzyj na strone klinik,ktore maja tansze liposukcje a i na masaze ci zostanie.ja zrobilam tansza metoda,zostalo mi na masaze i jeszcze na volume i jestem ...przeszczesliwa.ty zrobisz jak uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezadowolencja, podaj jakiś namiar na siebie (e-mail?), to chętnie się z Tobą skontaktuję. Zdecydowałam się na Body Tite, po przeczytałam w sieci chyba wszystko na temat różnych technik liposukcji i ta wydała mi się po pierwsze najbardziej skuteczna, a po drugie najbezpieczniejsza, no i po trzecie przekonało mnie jej działanie na skórę. Na endermologię już się psychicznie nastawiłam i doszłam do wniosku, że wykupię od razu 10-15 zabiegów, co mi dodatkowo podziała na talię, w dodatku salon, który jest najbliżej mnie daje w promocji zabieg lipolizy ultradźwiękowej na wybrany obszar ciała. Tak więc zobaczę, jeśli będę miała jakieś nierówności, to poproszę o ten zabieg na te miejsca, a jeśli nie, to zajmę się talią (której raczej nie zdecyduję się odessać - boję się rozległości zabiegu, bólu w leżeniu na boku, a przede wszystkim ceny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwie sie
wiem ze niektorzy zalecaja endermologie,ale przy duzym nadmiarze skory endermologia moze ja jeszczcze bardziej rozciagnac.nigdy nie robilam ale czytalam wypowiedzi dziewczyn,ktore w temacie o cellulicie mialy jeszcze gorsza kondycje skory.wejdz tam i poczytaj.niczego nie odradzam ale radze byc ostrozna.ja robilam masaze limfatyczne a potem klasyczne.pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolencja
ggeisha czekam na kontakt. Mam parępytań dostyczących diety, o które pisałaś. Jeżeli możesz napisz. Co do masaży... nie jestem pewna czy nie taniej będzie zamiast masaży po pewnym czasie usunąć nadmiar skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolencja
kl04367@forweb.pl to mój e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie taniej, ale bardziej niebezpiecznie... Nie wiem, czy usuwanie skóry to to samo, co plastyka brzucha? Bo o tym drugim czytałam i wygląda na bardzo poważny zabieg. Myślę, że im mniej inwazyjna metoda tym lepsza. Ale zapytam o wszystko lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane! Ja mam umowione spotkanie na 30tego maja,na rozmowe u Mocnegow sprawie body tite -chodzi o nogi i brzuch.Dziewczyny ktore juz mialy z nim kontakt moga sie wypowiedziec w sprawie nog ?Zaczynam sie bac,a bardzo licze na jakis pozyytywny rezultat, mam masywne uda i sie nienawidze od pasa w dol!Czy ktoras jeszcze moze sie wypowiedziec w tej spraawie.Dodam,ze mieszkam za granica, czy po zabiegu jest wszystko takie skamplikowane tzn wymaga masazu i drenazu!Bede wdzieczna, bo moge tylko przyjechac do Polski na pare dni,tzn operacje.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, Czy ktoras z Was robila w Artclinique badania w kiierunku alergii pokarmowych,mam spore problemy z waga i zdecyadowalam sie je zrobic.Moze macie jakies doswiadczenia, ktoras z Was juz probowala, jakies rezultaty? Pozdrawiam najserdeczniej!Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dr Mocny powiedział, że nie jest specjalistą od ud tylko brzucha. Zdaje się, że w artclinique inny lekarz zajmuje się udami. Ja mam natomiast pytanie z innej beczki: gdzie w Krakowie przeprowadza się zabiegi? W samej klinice na Krakowskiej, czy tam są tylko gabinety? Bo zgłupiałam i nie wiem, jak zapewnić sobie transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na krakowskiej
na pewno nie.zabiegi przeprowadzaja w innej klinice,w ktorej to wypozyczaja sale do tych zabiegow.miejscowosc pod krakowem ale nie pamietam nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, Ja jeszcze z in nej beczki,wiem, ze przez boby tite nie pozbede sie nadwagi, mam z tym pewien klopot.Traz chce zrobic badania na alergie pokarmowa w artclinique tak wiec chcialabym sie Was zapytac,czy ktoras je robila i jakie sa wyniki.U mnie problem jest taki,ze czasami cos zjem i puchne,musi byc sporo tych produktow mnie uczulajacych bo rzadko sie zdarza,zeby bylo ok.Teraz mam pytanie,macie jakies doswiadczenia z tymi testami.Bo ja licze na to,ze uda mi sie zrzucic jakies 20kg z brzucha i nog,wykluczajac pozniej te produkty z mego jadlospisu. A co do wizyty, na razie ide do Mocnego na rozmowe,nie zostalam jak na razie poinformowana w sprawie nog,ze moglby je robic ktos inny. Pozdrawiam JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rukia
Odradzam wszstkim !!! a na pewno nie w artclinique ! robiłam tam body-tite u dr.Mocnego, na wiosnę,aby na wakacje wyglądać znośnie.Uda z przodu, "wałki" nad kolanami. Zapowiedzi doktora były bardzo zachęcające, zdecydowałam się , choć nie było to tanie! zabieg zrobiono w szpitaliku w Skawinie pod Krakowem, z noclegiem.Doktor pojawił sie tylko na czas zabiegu, wieczorem i rano zupełnie obc lekarz, z tego szpitalika, oglądną moje nogi, ale za bardzo nie wiwedział o co chodzi i na co patrzeć. Niestety , wałki nad kolanami zostały zupełnie identyczne jak były !! I to po mimo odczekania cierpliwie o.6-8 tygodni po zabiegu. Sama mierzyłam obwód centymetrem (w "klinice" nikt nie wpadł na ten pomysł) przed i 8 tyg. po zabiegu. NIC!!!! naprawdę, pan doktor, dalej profesjonalnie miły - ale jak sam stwierdził tak sie może zdarzyć ! szkoda,że zanim zapłaciłam 7,5 tys nikt nie uprzedził mnie, że "tak sie może zdarzyć"!. Co z tego, że lekarz jest uprzejmy, jak zabieg nic nie zmienił.Sami to stwierdzili i tyle. Tak więc odradzam ! mało skuteczne - na moi przykładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydra sommer
RUKIA-jestem takiego samego zdania jesli chodzi o artclinique.Pisalam o tym juz przed rokiem,szkoda ze nie czytalas moich wpisow,pisalam szczera prawde i przeszczegalam przed tym zabiegim.Jestem rok i piec miesiecy po body tite,robilam uda wewnetrzne,walki nad i pod kolanami,bardzo male bryczesy.Zabieg byl rowniez w Skawinie,termin zabiegu o16 godz.Dr Mocny zjawil sie pozniej i zabieg zaczal sie okolo 18-stej.Cala noc bardzo krwawilam,przescieradlo i posciel przerazalo czerwonym od krwi kolorem.Rano jakis lekarz i pielegniarka zmienili mi opatrunki,ale musialam zostac w zakrwawionym ubranku uciskowym poniewaz szpital takich ubranek uciskowych nie posiadal.Po chwili zjawilo sie jeszcze dwoch innych lekarzy(nie wim po co)ktorzy nie potrafili odpowiedziec na zadne z moich pytan.Uslyszalam tylko,ze o to musze pytac dr.Mocnego,ktory niestety w tym szpitalu sie nie pojawil.Nie pojawil sie rowniez w artclinique,poniewaz tam obolala musialam sie udac na wizyte kontrolna,obejrzala mnie doktora asystentka.Po tym moglam wrocic do domu.Poniewaz mieszkam w Niemczech,na ten okres zatrzymalam sie u rodziny,ale nie w Krakowie.Nastepna noc byla koszmarem,nikt nie uprzedzil, ze moge miec takie bole,a do tego czulam palenie/zar w nogach.Nastepnego dniawrocilam samolotem do domu i czekalam z niecierpliwoscia na zejscie opuchlizny,obrzekow i siniakow,a trwalo to bardzo dlugo.Chodzlam na masaze limfatyczne(10)a pozniej klasyczne(10)i efekt jest taki,ze zaden lekarz w Niemczech nie chcial tego poprawic.Bylam w kilku Klinikach i wszedzie slyszalam-za duze ryzyko,moze byc jeszcze gorzej itd.W koncu trafilam na lekarz,ktory jest rowniez lekarzem bieglym,to on powiedzial mi,ze metoda body tite nie nadaje sie na nogi i tak naprawde sprawdza sie tylko na brzuchach.W Niemczech ta metoda prawie nikt nie robi,poniewaz sa inne lepsze metody,ktore rowniez poprawiaja kondycje skory.Podczas pierwszej wizyty odmowil "naprawienia"tego co tak beznadziejnie wykonal dr Mocny,ale probowalam ponownie,no i sie zgodzil.Czekaja mnie kolejne operacje z przeszczepami tluszczu i duzymi wydatkami.Podczas ostatniej wizyty u drMocnego,dr Mocny nie byl juz mily i stwierdzi,ze moje nogi wygladaja lepiej niz przed zabiegiem,a lekarze w Niemczech ocenili na katastrofalny.Zostaly nierownosci,dziury,duze,czerwone blizny po kaniulach,kolana o 2 cm grubsze niz przed zabiegiem,popekana naczynka i ciagle ograniczony ruch kolan.Czy takiego lekarza i taka Klinike mozna polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydra sommer
sorry mialo byc przestrzegalam a nie przeszczegalam.Chcialamjeszcze dodac ze ja zaplacilam 18 000tys.zl. I jeszcze jedno,jesli idziecie na konsultacje,to wezcie z soba swiadka albo zadajcie kopie tego co podpisujecie.Radze tak od serca.Moze napisze o tym kiedys wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×