Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co na to kolezanki

Body-Tite

Polecane posty

Gość ojeje
ja bym sobie nie zrobiła za nic w świecie body jeta, skóra zwisa jak u mopsa, a smart lipo jest nieskuteczne,to już wiadomo od dawna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PalomaSendejska
To dziwne co piszesz, bo na tym zdjeciu po Body Jecie ze smartem skóra nie wisi. Ja co prawda zrobiłam inny zabieg, ale az takiego efektu nie mam, chociaz jestem zadowolona, ale spadło mi połowa z brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z ojejej
efekt po body jecie widac dopiero po ok 3 miesiącach najwcześniej, ja najpierw myślałam że jest ok bo byłam potwornie opuchnieta, lekarz mówił że tak ma byc że to normalne , dopiero po paru miesiącach mogłam ocenić efekt i uważam że mam nierówno zrbione i w 2-ch miejscach pod skóra ma takie zgróbienia, gulka czy cos w tym stylu, ja miałam samym body jetem o smart lipo nic nie wiem,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga panno ojejeje
odpuść sobie reklamownie smarta - niewiele on wyszczupli. A body jet owszem. Wiem to po swoich bułkach na udach, po których pozostało wspomnienie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po zabiegu
ja jestem po zabiegu body tite na łydki i jak narazie jestem bardzo zadowolona. wcześniej miałam takie sloniowate łydy, wyglądałm strasznie i chodziłam w dlugich spudnicach, na szczęście w pasie jestem szczupła więc nie wyglądalam źle ale gdy przychodziło lato przezywałam koszmar bo jak tu odłonic grube łydy. Teraz to co innego mam super kształty i gładkie nogi, zastanawiam się nad udami bo lekarz powiedział że body tite usuwa również celulit a ja mam takie buły na udach. zabieg nie boli następnego dnia siedziałam w domu ale normalnie mogłam chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hiiliberta
ja dałam 6 tyś zł bo to zależy ile się tłuszczu odsysa, u mjie wyszło dość sporo bo mialam grube łydy nie wiem dlaczego może to genetyka. nNioe żałuje bo warto bylo, efekt jest zarombisty. nastepnego dnia normalnie chodzilam to nie taka liposukcja jak normalnie jest więc spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany a ja nic nie słyszałam o tej metodzie odsysania tłuszczu. Póki co na stronie IQ Medica czytałam o Vibrolipo i ta metoda mnie przekonywała najbardziej. Ale powiedzcie mi tak z ręką na sercu ( to pytanie do tych, które już są po zabiegu ) czy było warto?? Naprawdę jesteście zadowolone??? Czym ta metoda się różni od pozostałych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz pyszną nazwę
do białej czekolady ja uwielbiam czekoladę zwłaszcza domową robię świetną i uwielbiam jeśc a raczej uwielbiałam jeśc więc oczywiście ze spasłam się jak swinia, dwa lata musiałam się odchudzać przy wzroście 175 cm ważyłam 95 kg:-( no aole ok udalo się teraz waże 70 kg, no i co ćwiczylam ćwiczyłam cwiczyłam bo tak kazali no ico mi z tego ze schudłam jak miałam flakowate cialo wic oczywiście że się odessałam, zrobiłam sobie brzuch i boczki i ekstra jest. wybralam body tite bo ujędrnia skórę ta falar adiowa która się wydobywa z tej glowicy, poczytaj sobie zreszta o tym. Nie wiem jak inne metody vibrolipo tez słyszałam ze jest dobre. t zalezy jaką masz skóre. teraz sa liposukcje nowej generacji ja pojechałam do krakowa do dr Mocnego na zabieg...Dr przystojniacha jest to nawet fajnie ale nic mnie nie bolało nic mi sie potem nie dzialo najbardziej się ciesze że uniiknęłam plastyki brzucha nie chciałam miec blizny a teraz mam płaski jędrny brzuch i takie dwie małe blizny trochę nad bikini ale malutkie nic nie widac ja mam zreszta rozstepy na brzuchu ale co ciekawe po body tite mam o wiele mniejsze to chyba ta fala radiowa tak podziałała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś o body tite
Hej napiszcie coś prosze o tym zabiegu. Czy któras z was robiła tym urzadzeniem podbródek. jak wygląda skóra po zabiegu, czy bolalo? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynasz
Hej dziewczyny Zainteresował mnie ten body tite. Jest wiele pozytywnych opinii na ten temat, ale może zbyt krótko jest na rynku, żeby znalazły się osoby nie zadowolone. Z tego co wiem zabieg ten jest wykonywany w Krakowie i w Warszawie, w klinice Sankowskiego, a to już może dobrze świadczyć o tej metodzie, skoro wykonuje ją tak renomowana klinika. Ja jednak jestem z południa Polski wiec wybrałabym się do Krakowa. Ale najpierw chciałabym zobaczyć zdjęcia, dlatego mam ogromną prośbę do dziewczyn które są po liposukcji body tite, gdybyście mogły mi przesłać fotki przed i po zabiegu. Byłabym bardzo wdzięczna. justynaszmal@gmail.com Z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynasz
Hej dziewczyny Zainteresował mnie ten body tite. Jest wiele pozytywnych opinii na ten temat, ale może zbyt krótko jest na rynku, żeby znalazły się osoby nie zadowolone. Z tego co wiem zabieg ten jest wykonywany w Krakowie i w Warszawie, w klinice Sankowskiego, a to już może dobrze świadczyć o tej metodzie, skoro wykonuje ją tak renomowana klinika. Ja jednak jestem z południa Polski wiec wybrałabym się do Krakowa. Ale najpierw chciałabym zobaczyć zdjęcia, dlatego mam ogromną prośbę do dziewczyn które są po liposukcji body tite, gdybyście mogły mi przesłać fotki przed i po zabiegu. Byłabym bardzo wdzięczna. justynaszmal@gmail.com Z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaszperka
justyna jak ci cos ktos przesle tez bym prosila gibonka1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynasz
Niestety nie dostałam żadnych zdjęć, szkoda, tak czy siak się wybiorę do kliniki tam na pewno mi coś zaprezentują. Z tym że, w takim razie nie wiem co myśleć o Body tite, czy tak mało osób ją robiło, czy wszystkie zadowolone, że nikt już tu nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaszperka
justynka jak sie tam wybierzesz napisz prosze co ci powiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynasz
Ok, z tym ze wybieram sie tam dopiero w lutym, bo teraz nie ma mnie w kraju. Jak sie dowiesz czegos ciekawego to pisz, ja tu czasem zagladam. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUZIAKBRZUCHOLEK
Mam problem. Brzuch 100 centymetrów, no może pare więcej. CZY BOBY TITE da zmniejszenie w obwodzi o 10cm? Czy któs ma lub miał podobny problem i robił ten zabieg. Moze jakis inny, proszę o pomoc. Nie mogę schudnąc, bo nie mam silnej woli, nie raz próbowałam. A chcę poczuc sie lepiej. Prosze o odpowiedź osoby, które znają sie na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswerka
skoro nie masz silnej woli to po chuja ci ten zabieg ? takie zabiegi sa dla osb, ktore maja nagromadzenie tluszczu miejsami, a nieotylosc calego ciala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katya6
Też poszukuję informacji na temat Body tite! jestem po zwykłej lipo i po idiotycznym Body Jetcie- od którego reklamy nie dobrze się tu robi(chyba,że mamy aż tylu debili którzy nie odróżniają tematów!!!)i efekty tragiczne. Dlatego rozważam tę formę jako metodę korekty poprzednich nieszczęsnych zabiegów. Więc proszę życzliwych o dzielenie się prawdziwymi doświadczeniami:))))) A ZAKŁAMANE REKLAMY WYP... Z FORUM!!! NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY,ZE WPISUJĄC BZDURY I NACIĄGAJĄC LUDZI, PONOSICIE ODPOWIEDZIALNOŚC ZA ICH KRZYWDĘ,CIERPIENIE A MOŻE NAWET ŻYCIE...OPERACJA TO NIE WIZYTA U FRYZJERA JEŁOPY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryskaaaaa
Cześć dziewczyny. Ja jestem po Body-Tite u Mocnego. Robiłam brzuch. Jestem zadowolona!! Jak widziałam zdjęcia po tradycyjnej lipo, to mi sie słabo robiło na widok tych opuchlizn i siniorów. Słuchałam tez jezczenia kolezanki na ten temat - ona zrobiła sobie ramiona tradycyjnie. Zaryzykowałam niby, bo w Polsce to nowa metoda i robia to dwie kliniki obecnie. Ale jak sie okazalo, to najbezpieczniejszy najmniej inwazyjny sposób. Nie bardzo boli, nie ma nierówności, niepotrzebna plastyka brzucha i do tego jedrna skórka. Miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia77
A na czym to polega tygryssko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynasz
oooo W końcu ktoś się odezwał :). Tygrysko a ile zapłaciłaś za brzuch? Ile czasu minęło od zabiegu i jak się czujesz? Efekty są widoczne od razu? Ile straciłaś w centymetrach? Przepraszam, że tak bombarduje pytaniami, ale ja za miesiąc też sie poddaje liop, i się waham między laserem a ultradźwiękami, czytałam że przy laserze jest wyższa temperatura, wiec większe ryzyko martwicy tkanki, niż przy ultradźwiękach, ale znowuż o ultra (w tym o body Tite) jest nie wiele informacji i doświadczeń pacjentek. Tygrysko jak byś mogła przesłać na mojego maila (jest ciut wyżej) fotki przed i po zabiegu, oczywiście jeśli takowe posiadasz i nie masz nic przeciwko. Z góry dziękuje, może to mi pomoże podjąć decyzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaszperka
tygrysko, podpisuje sie pod prosba justyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huugvuyh
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie!!!
Witam dziewczyny:) występowałam pod tym nickiem już na forum o slim lipo, gdzie dziewczyna o nicku Maarmoladaa wykonała zabieg BT łydek i kostek. Była podobno zadowolona. Czy miała któraś z Was ten zabieg? Kto wykonuje go w Warszawie? Czy tylko w klinice dr Sankowskiego? Jakie jest samopoczucie bezpośrednio po zabiegu?? I jakie ceny? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziewuszki piszta ...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryskaaaaa
Heja,. Za Body Tite brzucha zapłaciłam niecałe 7 tysięcy, ale rozłożyłam na raty. Jestem już kilka miesięcy po zabiegu i nadal wszystko okej. Rzeczywiście - efekt jędrnej skóry jest :) Teraz planuje uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitkaaaaaaa
Cześc, a na czym polega to Body Tite dokładnie. Rozważam zabieg na brzuch też..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tygryskaaaaa
podasz swojego e-maila, mam kilka pytan moj to gibonka1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepolka
Ja zrobiłam SmartLipo na brzuch, zapłaciłam 2500zł i skóre tez mam ujędrnioną, brzuszek jak ta lala. Nie musiałam brac kredytu. Odłożyłam przez 2 miesiące. Właśnie powiedziałam meżowi ile zaoszczedziliśmy, o, pochwalił mnie za oczszędnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×