Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co na to kolezanki

Body-Tite

Polecane posty

Gość MyszkaPauliszka
To bardzo ciekawe. Już kiedyś widziałam materiał o body jet w którymś magazynie. Kto wie może sięzdecyduję. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robiony wczoraj zabieg Body Tite na biodra(znieczulenie ogólne), u Dr Mocnego w Krakowie. Personel przesympatyczny, po zabiegu trzeba leżeć przez ok.3godziny i oczywiście nosić ubranko uciskowe. Ja zniosłam zabieg b.dobrze i już po przebudzeniu z narkozy czułam się bardzo dobrze, jedyne co mnie przeraża to opuchlizna, ale podobno na biodrach zawsze jest jej dość dużo. Pocieszam się, że z każdym dniem ma być lepiej:) Jeśli ktos ma jakieś pytania dotyczace tego zabiegu - chętnie udziele informacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! jestem z Krakowa i zastanawiam sie nad bodytite u dr mocnego, bo slyszalam , ze to dobry lekarz i pacjentki są bardzo zadowolone. chcialabym sie tylko zapytac osob, ktore mają ten zabieg za sobą jaki to jest mniej wiecej koszt. Jestem ogolnie szczupla ale nadmiar tluszczu na udach wewnętrznych doprowadza mnie do szalu;-)no i czy ktos wie , czy mozna placic w ratach? z gory dziekuję i pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale Wy baby...
durne jesteście. Miesiąc jazdy na rowerze po 1,5 h dziennie i macie jędrne uda bez cellulitu. Bezpiecznie i zdrowo. Ale jak się nie chce to niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hiliberta Cena body tite zależy od ilości tłuszcz, który zostanie odessany. A z tego co słyszałam, to w ratach można, ale pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no durna to ja nie jestem!tyle wiem na pewno. jestem osoba niezwykle wysportowaną i moje cialo jest calkiem wyrzezbione (mam to szczescie, ze cellulitu nie posiadam, mimo , ze tu i ówdzie tluszczyk mam, co akurat mi sie podoba;-) jednak moje wewnetrzne uda sa nieproporcjonalne,chce sie tego pozbyc raz na zawsze i miec spokój.(kupowanie spodni to jakis koszmar;-)) chociaz mi ktos powie od jakiej sumy robią taki zabieg... z gory dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka po body tite
Jestem po body tite u Dr Resia i jestem zadowolona, zastanawiam się nad kolejnym zabiegiem, ja po ciąz bardzo przytyłam i schudłam w przeciągu 3 lat 32 kg, ćwicząc na siłkowni stosując dietę nie udało mi się nic zrobić ze skórą, choodziłam na endermologię która nie pomogła, potem na fale radiowe po których zaówałyłam lekką różnicę, w końu zdecydowałam się na liposukcję brzucha, zapłaciłam 7 600 zł, cena w zależn ości od miejsca liposukcji i ilości tłuszczu. Lekarz uprzedził mnie że po liposukcji body tite brzuch będzie odessany i jędrniejszy ale nie wiadomo czy nie uniknę i tak plastyki, po zabiegu okazało się że nawet lekarz się nie spodziewał aż tak dobrego efektu bo skóra tak się ujędrniła że w ogóle nie mam zwisu, jestem zadowolona bo wcześniej miałam taką obtłuszczoną oponkę na brzuchu zwisającą a teraz mam totalnie ale to totalnie płaski brzuch, ja sobie zabieg rozłożyłam na raty w lukas banku więc wogóle nie czuję zeby mnie to szarpnęło finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "pacjentka po body-tite" no wlasnie ja sie zastanawalam nad splatą ratalną. moglabys mi powiedziec jak to zalatwilas?czy trzeba zakladac konto w Lucas banku ?.no i czy jest to oplacalne , ze względu na oprocentowanie... z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sporo kosztuje to body tipe
ehhh szkoda ze tak drogo :( a do tej madrali co nam kaze cwiczyc ;/ kobieto gdyby cwiczenia pomoglyby mi sie w 100% pozbyc mojego brzucha na pewno nie siegalabym po tak drastyczne sroski jak body-tipe. madzianyna ile ty placilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANna beat
A ja polecam body jet. Zrobiłam trzy miesiące temu i efekt jest niesamowity. Polecam, zabieg warty każdej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do : to sporo kosztuje to body tipe Ja płaciłam 8000zł. dużo, ale mam nadzieję, że efekty będą niezłe;] Cena raczej dość wysoka, ale dośc sporo ze mnie "ściągneli" tłuszczu:/ po ok.1,8l z każdego biodra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzianyna
i jak tam opuchlizna schodzi ? Podgladalas juz efekty operacji, skora sie ujedrnila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opuchlizna powoli znika, powoli ponieważ zrobił mi sie niewielki krwiaczek:/ nadal jestem na antybiotyku (już 10dni). Wczoraj byłam u Dr Mocnego ściągnąć szwy, i nic nie bolało, no jedynie takie małe pieczenie. Ranki małe, miałam 4 nacięcia, tj. 2 z przodu i 2 z tyłu, każde nacięcie było zszyte dwoma szwami;] Efekt powolutku widać, i jak na razie skóra nie wisi;] Najgorsze, że jest gorąco a musze nosić ubranko uciskowe jeszcze przez 5 tygodni:( ale zdziwiło mnie, że bardzo dobrze przepuszcza powietrze więc jakoś przeżyje, byle by efekt był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madzianyna a powiedz mi prosze czy bralas znieczulenie ogolne? ah no i wyszlo Ci 8 tys za biodra z udami?czy jesli bym wziela np same biodra i minimalne lipo na lydkach to juz jest np 5 tysiecy wiecej bo to juz inna czesc ciala.... oczywiscie jesli sie orientujesz;-) no i pytanko do anna beat gdzie to body jet robilas i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam bod jet
ja jestem po zabiegu body jet i efekt jest beznadziejny. Nie polecam jeśli chodzi o uda! są nierówne i mam taką jedną na lewym udzie nierówność coś jak cellulit, Dr powiedział że to zejdzie a minęły już 3 miesiące i nic, idę do kliniki- Wrocław na poprawkę smart lipo i tylę ale jestem w plecy kupe kasy i znowu musze płacić za poprawke bo do tamtej kliniki juz na pewno nie wrócę, zobaczymy jaki bedzie efekt a lekarz to partacz a nie lekarz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Hiliberta Ja miałam znieczulenie ogólne. Zapłaciłam 8tyś za same biodra, bo to zależy od ilosci tłuszczu, a tego akurat miałam duzoooo słyszałam że normalnie body tite np. na biodra zazcyna się od 4 lub 5 tyś. wiec jeśli masz nie zbyt duzo tłuszczyku to myśle, że cena nie aż tak będzie wysoka jak u mnie, nawet jesli pytasz o dwie partie (np. biodra i łydki). Najlepiej iść poprostu na konsultacje do dr Mocnego (Art Clinique) cena 100 lub 120 zł( nie pamiętam dokładnie) i on obejrzy to co się chce "naprawić" i od razu mówi cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawialam sie takze nad lipoliza w katowicach,bo to tez ludzie bardzo chwala a chyba jest tansze o spore pare tysiecy zlotych.tam tez sie przejde na konsultacje,bo moze akurat w moim przypadku nie jest konieczne odsysanie... Czy ktos tą lipolize poleca bardziej niz body tite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaMiśka
ja polecam body jet. Przed chwilą napisałam o moim doświadczeniu na wątku poświęconym body jet. Jestem dwa tygodnie po. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze body jet mowisz.ja tez o tym myslalam ale tak duzo sie naczytalam o tych grudach tluszczu i nierownosciach ,ze troche mnie to odstrasza.super ,ze u ciebie sie powiodlo ale jesli ja mialabym byc akurat ta ,ktora nie miala szczescia to chyba bym sie zalamala;-)zwlazcza,ze jestem studentka i na poprawki za kolejne tysiaki nie byloby mnie stac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alternatywa dla liposukcji
dla cykorów polecam Aqualix jest to najnowsza lipoliza, czyli wstrzykujemy preparat a organizm sam wydala tłuszcz z organizmu, polecam Dr Resia z Artclinique z Krakowa do którego chodze i super mam efekty bo na liposukcji się po prostu boję, w ogole boje się operacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaMiśka do Hiliberta
a ja mam wrażenie , że kłamstwa o body jet pisze konkurencja i są wyssane z palca. Poznałam też inne zadowolone osoby. Spotkałam je w klinice podczas konsultacji - ja byłam przed one a to miesiąc po, a to dwa tygodnie. I żadna z tych dziewczyn nie miała żadnych zastrzeżeń. Pozprawdzałam informacje w sieci, pogadałam z lekarzami (mój brat jest chirurgiem naczyniowcem, więc nie miałam problemu z dotarciem do odpowiednich osób i wiedzy) ... nie jestem przecież kamikadze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do alternatywa dla liposukcji a ile zaplacilac za te zabiegi? no i czy moglabys mi cos wiecej na ten temat powiedziec?np ile ampulek po ile ml, na jakie czesci ciala i ile razy trzeba takie cos powtarzac... z gory dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quiroz
do "alternatywa dla liposukcji" widze, z sekretarki pana Resia cięzko pracują.... dostajesz za taką autoreklame podwyżke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z aqualixu
ja miałam robiony podbródek zapłaciłam 400 zł za 1 ampułkę i jestem bardzo zadowolona,w zależności ile chcemy się pozbyć tłuszczu, mnie to wystarczyło. Super zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MisiaMiśka
ile ci płaca za reklamowanie body jet? ja się cieszę bo przez takich marketingowców jak ty o mały włos a bym się zdecydowała na body jeta, widziałam siniaki i obrzęk po takim zabiegu nie mówiąc już o asymetrii i grudach na nogach to co lekarz źle to robi? o co chodzi? dlaczego na zachodzie zabieg jest wycofywany? a co z krwawieniem po zabiegu? jak strumień wody ma zamknąć naczynia krwionośne po zabiegu? ja czytałam że bo body jecie są krwotoki i zatory tłuszczowe i że zabieg jest tak samo niebezpieczny jak klasyczna liposukcja. A co jak zabieg nie wyjdzie, jak go powtórzyc przy uszkodzonej tkance która jest twarda i kolejne zabiegi i poprawki są niewykonalne? o tym Pani nic nie pisze? Wstrętny marketing Pani tu uprawia że wstyd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
to jakaś mania cię nęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAINTERESOWANABODYTITE1
do gdzie się odessać nie wiem nic na temat Doktora Gumkowskiego ale mogę ci wysłac klinike w Czechach która robi dużo liposukcji metoda body tite. CZESC,MOGLABYS PODAC NAZWE TEJ KLINIKI W CZECHACH??,JESTEM ZAINTERESOWANA TYM ZABIEGIEM ALE N IE MOGE ZNALESC ZADNYCH INFO O BODY TITE W CZECHACH. A MOZE KTOS MA JAKIES INFO NA TEMAT BODY TITE W CZECHACH??? Z GORY DZIEKUJE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z Myslenic
Hej , jestem po liposukcji ramion Body Tite i jestem bardzo zadowolona. Na diecie bialkowej zreszta ekstra dieta !! schudłam prawie 17 kg., chodze na siłownię ale skóre mam rozciągnięto i nie bardzo chce się skórczyć sama a mam dopiero 35 lat:-( albo aż 35 lat ..no nie wiem. Miałam ślub siostry i ekstra sukienke w kórej dobrze wyglądałam ale moje ramiona przed zabiegiem wyglądały fatalnie a ja chciałam iść z odkrytymi ramionami. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, mam smukłe piękne ramiona, nie wstydzę się już pokazywać odsłoniętych ramion i chodzę w bluzkach topach. Mysle juz o odessaniu boczków bo w żaden sposób nie mogę się ich pozbyć na siłowni. Metoda jest ekstra, nic nie boli, nastepnego dnia już się dobrze czułam. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJagielska1
Nimam nic do Body Teti, ale ja pochwale sie moim szczuplejszym brzuszkiem o - 10cm po Body jet połaczonym ze Smart lipo. www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2221ba79a6d495c3 .html Powyzej zdjecie mojego brzuszyska sprzed zabiegu, a zaraz wkleję mój cudowny brzuszek po zabiegu. Boczki też sa rewelacyjne, dużo chudsze. Zaraz wracam, tylko skopiuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJagielska1
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a131ca7a4fa021bc .html A to już po zabiegu. Jestem szcześliwa osóbką. Przegladam sie w kazdym lustereczku, obok którego przechodzę. Pochwal się swoimi ramionkami, będzie nas wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×