Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co na to kolezanki

Body-Tite

Polecane posty

Gość tygryskaaaaa
helca, a gdzie robiłaś? U jakiej lekarki? Powiedziałaś na kontroli, co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryskaaaaa
@polca, spokojnie, pewnie zdecydowałaś się na spory zabieg i dlatego dłużej trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrtka_b
Dziewczyny - jak to jest z cenami w Artclinique w Krakowie? Większość z Was pisze o kwotach ok 7000 PLN. Dzwoniłam tam tydzień temu i otrzymałam informację, iż za brzuch bez boków i talii, pociążowy, ok 90cm w pasie zapłacę 14-18 tys. Zbaraniałam, gdyż o takich kwotach nikt tu nie wspominał a miła rozmawiająca ze mną pani na pytanie "dlaczego tyle" odpowiedziała, że tyle body tite kosztuje. Dzięki za wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamondo
hej, czy któras z Was moze napisać ile jest sie posiniaczonym i opuchnietym, bo lato sie zbliza i nie wiem czy zdążę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polca
ja miałam tylko 1 siniak przez 3 tyg około

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydra sommer
Jestem tu po raz pierwszy i chcialabym "pogadac" z osoba/osobami,ktore mialy body tite na uda i okolice kolan.Zabieg ten mialam robiony kilka miesiecy temu.Po zejsciu opuchlizny pojawily sie nierownosci,kolana sa grubsze niz przed zabiegiem,popekane naczynka na calych nogach,no i problem ze zginaniem kolan,co najbardziej mie przeraza.Po zabiegu robilam wszystko zgodnie z zaleceniami a efekt tego zabiegu jest oplakany.Nie bardzo wiem co robic dalej.Czekam na wiadomosci i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzm12
Hej dziewczyny ktora z was miala robion Body Tite na podbrodek i policzki?? Chcialam isc na smartlipo ale slyszalam ze moze nie byc efektow. Poradzcie i ile mam wziasc urlopu cy jak zrobie w piatek to moge isc w poniedzialek do pracy np w duzym golfie ;) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dammessa10000
Polecam wszystkim mniej inwazyjne metody zwalczania tkanki tłuszczowej i cellulitu : SPM DIGITAL. Metoda nie wiedzieć czemu mało znana w Polsce renomowanej niemieckiej firmy Weyergans specjalizującej się w kształtowaniu sylwetki i zwalczaniu cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej. Oczywiście w tej metodzie efekt nie przychodzi od razu - pojawia się co prawda już po pierwszym zabiegu , ale trzeba ich wykonac kilka lub kilkanaście w zależności od przypadku. Jeśli chodzi o mnie , zależało mi na zgubieniu brzucha po ciąży i pozbyciu się rozstępów. Zadziałało a efekt utrzymuje się cały czas bez żadnych efektów ubocznych . Jedynie pojawiły się siniaki po pierwszym zabiegu , ale to norma. Co do zmniejszenia rozmiaru ciała - znajoma skurczyła się po SPM o dwa rozmiary - więc to chyba dobry wynik jak na metodę nieinwazyjną ( zajeło jej to 12 zabiegów - sesji).Polecam ! zabieg był wykonywany w Krakowie w Doris Dorin. Oczywiście niezależnie od zabiegów trzeba o siebie dbać: cwiczyć i sensownie się odżywiać , ale to już wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzm12
Hej dziewczyny ktora z was miala robion Body Tite na podbrodek i policzki?? Chcialam isc na smartlipo ale slyszalam ze moze nie byc efektow. Poradzcie i ile mam wziasc urlopu cy jak zrobie w piatek to moge isc w poniedzialek do pracy np w duzym golfie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydra sommer
do zzm12 mocno odradzam body tite na podbrodek.robilam nogi-koszmar.chcialam zrobic tez podbrodek ale uslyszalam,ze musze nosic opaske uciskowa,wiec noszenie golfa nic nie pomoze.poza tym nie wyglada to tak pieknie jak opisuja a kosztuje duuuuuuuze pieniadze.po kaniulach zistaja duze i obrzydliwe blizny, ktore trzeba pozniej wyciac.u mnie jest jeszcze duzo do poprawienia po body tite. dzisiaj ciesze sie,ze zrezygnowalam z robiena podbrodka.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla555
Ja jestem 8 dobę po zabiegu.Robiłam wewnetrzną część ud metoda Body Tite.Nogi sa jeszcze opuchnięte,ale juz w tej chwili moge powiedzieć,ze to była trafiona decyzja.Miałam naprawdę potęzne uda,które niesamowicie dawałay mi sie we znaki szczególnie w okresie wakacyjnym,osoby zorientowane w temacie wiedzą o co chodzi,po prostu ocierały sie o siebie,miałam rany w tych miejscach.Nie miałam oczekiwań z cyklu..chce miec nogi modelki,po prostu marzyłam aby uda przestały sie zlewać.Cel osiagnięty,jestem bardzo zadowolona.Niektóre osoby sa rozczarowane zabiegiem,cóż wydaje mi się że na zadawalajacy efekt ma wpływ wiele czynników.Ja mimo konkretnych ud miałam skóre w naprawde dobrym stanie,dlatego efekt po jest naprawde ok.Podejrzewam,ze rzecz ma sie inaczej wówczas kiedy ta skóra pozostawia wiele do zyczenia...ale to tylko moje gdybania:) Ubranko uciskowe jest naprawdę bardzo wygodne.Po zabiegu pare dni chodziłam naprawde obolała,ale nie zazywałam ketonalu ,nadal nie jestm w pełni sprawna,ale wiem ze z kazdym dniem będzie lepiej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydra sommer
do blabla 555.mozesz napisac w ktorej klinice robilas body tite i ile zaplacilas? moje nogi po BT,przez pierwsze 4 tygodnie tez ladnie wygladaly,ale pozniej zmienialy sie tylko na gorsze.zaplacilam 18tys.zl.wiec spodziewalam sie lepszych efektow.bede musiala wydac jeszcze sporo pieniedzy zeby to poprawic.poza tym troche mnie okaleczono,bo mam ograniczone ruchy kolan.powtarzam,blizny zostaja i trzeba je wyciac.odradzam BT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla555
do hydro somer Ty sobie robiłas całe nogi?? Ja robiłam u Dr.Mocnego w Krakowie Mnie kolana nie bolały i nie bolą,chodze cały czas w uciskowym ubranku w tej chwili juz mam o rozmiar mniejsze. Zobaczymy co będzie dalej. Ja miałam robiona wewnetrzną część ud,przed sama operacją zapytałam o kolana,Doktor zgodził się i powiedziała,ze zobaczy co się da zrobić.Widzę,ze trochę tłuszczu mi i z tamtych okolic ubyło,choc akurat te partie ciała nie miałam tak bardzo otłuszczoną.Nie będe miała blizn po kaniulu bo zaraz po zabiegu wyciał ten kawałeczek skóry. Bardzo mile mnie ta informacja zaskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla555
Hydra,napisałas ze masz ograniczone ruchy kolan...kurcze,współczuje.Mam nadzieję,ze dodatkowe zabiegi wyeliminują taki stan rzeczy. Moj zabieg kosztował 12 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydra sommer
blabla 555 domyslam sie a nawet to wiem,ze jestes od Dr.Mocnego.nie robilas nog,chcesz zrobic tylko reklame.latem poprosilam kuzynke(troch otluszczczona)zeby wybrala sie do art.clinicue na konsultacje,ze niby body tite na nogi i brzuch chce zrobic.Dr.Mocny nogi odrzucil,a o kolanachpowiedzial,ze sie nie sprawdza.zaproponowal zrobienie tylko brzucha.prosila o pokazanie zdjec po body tite i pokazal tylko brzuszki,ktore tez widzialam.mysle,ze jestem jedyna osoba u ktorej robil nogi.szkoda,ze mnie wtedy tez nie odrzucil,bo choc nie byly najladniejsze,to moglam jezdzic na rowerze,kleczec,kucac itp.nogi byly zdrowe. pisze o tym wszystkim,bo chce uchronic dziewczyny przed wydaniem duzych pieniedzy na cos,co sie nie sprawdza, a moze nawet przed kalectwem. brzuszki po body tite widzialam i wygladaly ladnie,ale blizny musialy byc po jakims czasie wyciete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla555
Hydra nie mam zamiaru przekonywac Cię,że faktycznie poddałam sie temu zabiegowi. Szkoda że tu zaglądałam,chciałam po prostu podzielić się z innymi swoimi doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydra sommer
jesli robilyscie body tite,to podzielcie sie doswiadczeniami.ja juz jestem osiem miesiecy po i ciagle bardzo zalamana.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolencja
Witam. Jestem zdecydowana na zabieg body tite. Chciałabym wykonać go w Warszawie w La Perla u dr Radzikowskiej. Czy któraś z Was miała ten zabieg wykonywany u w/w pani? Napiszcie jak wygląda brzuch po roku czasu od zabiegu. Chcę też dowiedzieć się jakie są efekty po odsysaniu tłuszczu z ud. Oczywiście chodzi mi o okres minimum rok po wykonaniu zabiegu. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadne cudo
nie wim czy wiesz,ze w la perla nie radza sobie z body tite i czesto proszony o pomoc jest dr.mocny z krakowa.mocny dobrze radzi sobie z brzuszkami a nogi moze poprawic na gorsze.wiem cos o tym od osoby ktora tam pracuje.radze dobrze sie zastanowic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przeczytaniu mnóstwa opinii i opisów zabiegów, zdecydowałam się na Body Tite na brzuch i talię. Chciałabym ten zabieg zrobić w Krakowie, trochę się boję, że terminy będą tak odległe, że przez wakacyjne upały przyjdzie mi paradować w gorsecie i męczyć się z obrzękami. Tak czy siak, jak tylko skończy się wolne, dzwonię do Kliniki i chcę się dowiedzieć jak najwięcej. Może zaczęłabym już robić badania, właśnie, napiszcie, co powinnam zrobić? OB, morfologia, HBS, próby wątrobowe, coś jeszcze? Proszę też o opinię osoby, które miały BT na brzuch, głównie chodzi mi o to CO DALEJ? Bo na przykład po Body Jet trzeba chodzić na masaże i drenaże limfatyczne, czy po Body Tite też? Jak z nierównościami , guzkami itp.? To dla mnie bardzo ważne, bo jeśli mam wywalać drugie tyle kasy na zabiegi pooperacyjne, to się rozmyślę, nie jestem milionerką i z trudem uskładałam kasę na zabieg, w dodatku nie wiem, czy mi te 10 patyków wystarczy. Proszę, napiszcie coś więcej, bo w całym internecie jest bardzo mało opinii na temat tej metody liposukcji. A może jestem za gruba i w ogóle nie ma sensu u mnie ta metoda? Właściwie nadwaga nie jest dla mnie problemem, tylko miejscowo - brzuch i talia, resztę krągłości lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolencja
Jestem po BT na brzuch. Masaże są konieczne również po BT. Nierówności (guzki) byłe, ale u mnie już ich nie ma, a jeżeli jeszcze coś jest to szczególnie mi nie przeszkadzają(miesiąc po zabiegu). Co do kasy wszystko ustala się indywidualnie. Ja płaciłam trochę więcej niż Ty chcesz zapłacić. Generalnie jestem zadowolona, jednak nie szukaj szczegółowych informacji na forum. Radzę zadzwonić i dowiedzieć się u źródła. Miła Pani, która współpracuje z doktorem udzieli szczegółowych informacji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za informację. Trochę mnie zmartwiłaś tymi masażami. Jak dużo i jak często trzeba je robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolencja
Mi lekarz powiedział 2 x w tygodniu, ale jak znam życie to po pierwsze sprawa indywidualna, a po drugie im częściej tym lepiej. Zdecydowanie radzę zadzwonić i o takie szczegóły zapytać. Najlepiej zapisz wszystkie pytania na kartce, a potem dzwoń. Zapewne uzyskasz wyczerpujące odpowiedzi. Oczywiście i tak w celu uzyskania szczegółowych informacji należy umówić się na wizytę kwalifikacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem, już na wizytę się umówiłam, ale chciałam wcześniej odpowiednio się nastawić. Choćby finansowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamondo
Miałam Body tite na brzuch u Radzikowskiej w la Perli. Robiłam 19 sierpnia 2011, wiec już kilka miesiecy temu. Bolało bardzo po, ale to normalne. Myślałam , że mi więcej usunie, ale i tak jest duża zmiana. Faktycznie nie mam obwisłej skóry, jest jedrna. Poazostały mi po zabiegu nierówności i pod skóra po zabiegu miałam zrosty. Zaczęłam masowac jakies 20 dni po zabiegu, bo wczesniej nie dałam rady z bólu. Teraz brzuch juz prawie super. Troche nierównosci, ale chyba tylko ja je widze, zrosty tez puściły. Generalnie jestem zadowolona. A i niedawno zrobiłam sobie lipolize na boczki u dr. kuczyńksiej- troche zeszło, ale podobno boczki najłatwiej schodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, masaże 2 razy w tygodniu, ale przez jak długi czas? Ile tych masaży trzeba sobie wykupić? Boję się, że jak wydam wszystko z konta, to nie wystarczy mi na wczasy :( . Proszę, napiszcie też, czy po Body Tite trzeba dawać sobie zastrzyki przeciwzakrzepowe w brzuch (bo wiem, że po Body Jet tak). Jak długo przyjmuje się antybiotyk? I najważniejsze - jaki rodzaj znieczulenia dostaje się na brzuch? Miejscowe? Zewnątrzoponowe? Czy może narkozę? Ja wiem, że o to wszystko wypytam się lekarza, ale chciałam się wcześniej nastawić, bo może całkiem zrezygnuję z zabiegu, w takim wypadku, po co mam płacić 120 zł za wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamondo
Ja po body tite robiłam sobie zamiast masażu endermologie - zrobiłam 8 , a poza tym na siłowni jest taka platforma wibrująca i na niej leżałam brzuchem. To bardzo przyjemne w porównaniu z endermologia i super masuje. Moża też samemu się masować, ale to nie takie proste, lepiej jak ktos inny to zrobi, nawet niewykfalofikowany masażysta, to wystarczy. Zastrzyki w brzuch były, chyba przez 10 dni, ale to nie boli. Znieczulenie miłam, ale to był taki seductive, że się śpi, ale nie jest nakoza, raczej taki "głupi Jaś" na czas zabiegu. Antybiotyku chyba nie miałam z tego co pamietam, tylko w klinice mi dali przeciwbólowe i antybiotyk dożylnie, ale do domu już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolencja
Po powrocie do domu robiłam zastrzyki przeciwzakrzepowe przez 10 dni + antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×