Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość highhills

szukam salonu depilacji laserowej w Warszawie

Polecane posty

Gość moniczka1274
Uwaga przy wyborze salony do depilacji laserowej. Ja byłam w salonie q clinigue i zostałam poważnie poparzona podczas zabiegu. Oczywiście salon zwrócił mi koszty maści i opatrunków, ale blizna jest bardzo duża, ciężko się goi. Najgorsze jest to że nie wiem czy kiedykolwiek zniknie. Praktycznie zostałam pozostawiona sama sobie. Chciałam poprawić swoją urodę a zostałam oszpecona. Nie wiem czy ryzyko się opłaca, ja nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie tylko Studio Laser, tylko tam zrobią fachowo, mają najlepszy sprzęt, ja byłam prawie 4 lata temu i efekty dalej się utrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość younggirls
no to ja nie będę oryginalna, ale ja też byłam w SL. Moim zdaniem jedno z lepszych miejsc , gdzie się można poddać depilacji laserowej. Dokładnie wszystko i co ważne atmosfera też jest super taka swobodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak z cenami tam? bo wiecie, ja nie chciałabym, żeby ze mnie zdarli, a teraz to jest najlepszy czas na to, żeby się poddawać zabiegom depilacji laserowej jak już po lecie jest.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o byłam tam, świetne miejsce, dobry sprzęt i bardzo miła obsługa. Wszystko na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam medicor http://www.medicor.warszawa.pl/ na ulicy sokołowskiego. Moja znajoma była tam właśnie na laserze i ja też się powoli przymierzam. Mają dobre ceny i do tego bardzo mily personel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepsze jest Studio Laser, wiele lat doświadcznia, wiedzą co robią, plus bardzo fajna i miła atmosfera, warto się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam lecznicę Melitus - doświadczeni specjaliści, mnóstwo zabiegów z zakresu anti-aging, przede wszystkim dużo można się dowiedzieć a nie tylko dawaj kasę i do domu. Jeśli chodzi o depilację laserową zajrzyj na http://www.melitus.pl/pl/Laserowa-epilacja-skory.html dowiesz się czemu u niektórych efekty będą świetne a u innych mogą wymagać czasu ( większej ilości zabiegów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaKa
Jestem w trakcie zabiegów więc z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię. Długo wahałam się z podjęciem tego wyzwania, bo zawsze było coś, ale w końcu zdecydowałam się na pozbycie się zbędnego owłosienia i to była jedna z lepszych decyzji. Zanim wybrałam stosowny gabinet przeczytałam tysiące postów dotyczących laserowej depilacji. Zachęcona pozytywnymi komentarzami wybrałam sieć Laser DeLux. I co tu dużo mówić: myślę, że opinie nie są bezpodstawne. W gabinecie przywitały mnie przemiłe panie kosmetolog, przeprowadziły ze mną wywiad medyczny, a potem przeszłyśmy do konkretów. Zabiegi wykonywane są laserem diodowym LightSheer firmy Lumenis przez wykwalifikowany personel, terminy dostosowuje się do moich możliwości czasowych (rano, południe, wieczór), a do tego wszystkiego można miło pogawędzić z obsługą Przy wyborze salonu nie bez znaczenia były ceny takich usług. W tej chwili jest promocja i depilację możemy wykonać od 99 zł do 199 zł za daną partię ciała. Może i nie jest to mała kwota, ale gwarantuję, że dla tych efektów warto wydać każdą złotówkę (oczywiście jeżeli wcześniej wydawałyście kasę na depilację woskiem, depilatory i inne ustrojstwa do golenia). Zachęcam do skorzystania z oferty, a dla zainteresowanych podaję bezpośredni link do strony salonu: http://www.laserdelux.pl/ Ktoś chętny na dodatkową 20% zniżkę? Z mojego polecenia każda osoba zyska dodatkowy rabat na zabiegi. Chętnych podjąć wyzwanie zapraszam do kontaktu: sweetlemon23@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja chyba nie będę oryginalna, ale dla mnie jednym z lepszych miejsc jest Studio laser. Wielki plus za atmosferę i jakoś wykonywanych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilację light sheer duet zrobiłam najtaniej w epilira. 899 zł kosztował mnie pakiet nielimitowany na łydki a za kolejny zapłaciłam już 700 zł ( bikini głębokie). Jeden zabieg to 169 zł a kolejne 120 . najtaniej, więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny też są bardzo ważne jeśli się mamy gdzies poddać zabiegowi na stronie SL widziałam, że mają bardzo fajne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic_88
Będe nieoryginalna, ale z czystym sumieniem mogę polecic Studio Laser w Warszawie. Trafiłam do nich jesienią po przestudiowaniu wielu opinii na forach. Mialam bardzo duże problemy z nadmiernym owłosieniem, teraz jestem juz "prawie" gładka :) Robiłam górną wargę, bikini głębokie i po 3 zabiegach byłam tak zadowolona, ze teraz czas na nogi. Jakos przezyje jedne wakacje bez opalania- myślę ze dla takich efektów warto! Ja chodzę do nich na Kakowskiego, obsługa rewelacyjna. Wiadomo, że pewnie zależy na kogo sie trafi, każdy ma tez prawo do gorszego dnia. Na pewno Panie w tym salonie są profesjonalne i widac ,że znają sie na rzeczy. Zawsze potrafia udzielic konkretnej odpowiedzi na każde pytanie i można sie ich o wszystko poradzic. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak też się zgodzę, że tam profeska, no i miła atmosfera, nie czuję skrępowania, a to dla mnie też jest bardzo ważne, żeby dobrze czuć się w gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka aaa
Polecam Q CLINIQUE na Ursynowie - kosmetologa Emilię Rechul. W życiu nie spotkałam tak kompetentnej, pełnej pasji i uśmiechu osoby :) ponadto wyleczyła mnie z moich wszystkich defektów i kompleksów, polecaam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollina66
Ja trafilam ostatnio na fajna promocje na depilacje bikini, miesjce bardzo fajne i mila obsluga. Moge podeslac link http://depi-light.pl/cennik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja studio laser. Byłam, sprawdziłam super miejsce, żeby się poddać depilacji laserowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina886
A maja jakies promocje jak w Depi? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, fajne sa promocje. Bylam ostatnio. A co wybierasz sie? podeslac ci link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina886
No wlasnie chce isc, ale wciaz sie zastanawiam czy nie bede zalowac. I tak szukam i szukam po necie. Zjednej strony ja sie boje a z drugiej strony moja kumpela tam byla i jest zadowlona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris76
Ja mogę zdecydowanie polecić salon Depi - Light przy ul. Wilczej w Warszawie. Nie ma takiego przemiału klientek jak w innych salonach, a Panie podchodzą bardzo indywidualnie do każdej klientki. Salon co jakiś czas prezentuje nowe konkursy oraz promocje. Nie trzeba się zapisywać z misięcznym wyprzedzeniem, zawsze idą na rękę w sytuacjach kryzysowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaaa234
Też polecam, fajny salon. Zobaczcie ich nowy konkursy na fan page'u i promocje do końca września na depilacje malych, średnich i dużych części ciała !! Jestem bardzo zadowolona po zabiegu, nie omieszkam go zrobić na innych częściach ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wam Klinikę Urody Team Beauty też w Warszawie ! W centrum na pl. Konstytucji. Ceny bardzo przystępne. Przy depilacji na kilka partii cena jest niższa. Jestem po 3 zabiegach ale przy moich włosach może być potrzebne nawet do 8 zabiegów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka2014
Polecam Body and Beauty Clinic na Placu Grzybowskim :) Panie są bardzo miłe i co najważniejsze delikatne ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_886
Wlasnie bylam na stronie Depi-Light, musze sie dowiedziec czy w pazdzierniu beda miec jakies promocje. Bo wybralabym sie,ale teraz nie bardzo mam czas :/ a wiem,ze na jesien powinno sie chodzic na depilacje. Interesuje mnie depilacja na uda, lydki. Moze ktos chce isc ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donata86
Ja mogę zdecydowanie polecić salon Depi - Light przy ul. Wilczej w Warszawie. Nie ma takiego przemiału klientek jak w innych salonach, a Panie podchodzą bardzo indywidualnie do każdej klientki. Salon co jakiś czas prezentuje nowe konkursy oraz promocje. Nie trzeba się zapisywać z misięcznym wyprzedzeniem, zawsze idą na rękę w sytuacjach kryzysowych :) https://www.facebook.com/pages/Depi-Light/198782510164753?ref=ts&fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×