Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość highhills

szukam salonu depilacji laserowej w Warszawie

Polecane posty

Gość olga898
Jak korzysta łam z depilacji laserowej w Klinice Beauty SKIN pzy ul. Pokornej ( www.beautyskin.com.pl ) . Bardzo profesjonalna obsługa, zabiegi są wykonywane sprawnie, bardzo precyzyjnie. W klinice jest wykorzystywany laser Vectus, który uchodzi za najlepszy na świecie. Dużym plusem są także przystępne ceny (za całe nogi zapłaciłam 500 zł (w innym salonie cena była niemal 100 zł wyższa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimmiii
ja pod tym względem polecam Klinikę Miracki - mają bogaty wachlarz zabeigów, różnego rodzaju. byłam na depilacji laserowej u nich i szczerze mówiąc bardzo dokładnie ją robią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczucia towarzyszące zabiegowi depilacji laserowej to kwestia bardzo subiektywna. Każdy z nas ma inny próg bólu i tyle. Na obszary bardziej wrażliwe typu bikini, pachy można zastosować znieczulenie kremem Emla, dzięki czemu odczucia są zminimalizowane. Jeśli chodzi o sprzęt to zdecydowanie poleam lasery diodowe. Firma nie ma większego znaczenia, grunt aby był to sprzęt certyfikowany, posiadający atesty wymagane w unii europejskiej. Pozdrawiam Abigail Laskowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Serdecznie polecam Wam www.epilira.pl. Byłam zaskoczona, że zabieg przebiegł tak szybko. Nie miałam żadnych podrażnień (bikini). Jedynie przez godzinę odczuwałam lekkie ciepło w miejscu gdzie były usuwane włoski. Największym atutem są ich pakiety http://epilira.pl/cennik-depilacji-laserowej. POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laserowa depilacja jest najbardziej skuteczna i nikt mi nie wmówi, że jest coś bardziej skutecznego. Robiłam pachy, bikini i nogi w klinice epilira w Warszawie. + za ceny + za pakiety + za dokładność i miłe podejście pani Alicji - za to, że musiałam się umawiać 2 razy, bo nie było terminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do pozytywnych opinii o Epilira. Faktycznie czasami bywa problem z terminami ale tak to już jest u najlepszych. Na szczęście Panie pracujące w Epilira są zawsze pomocne i wspólnie ustalamy dogodne terminy i godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Ci polecam Esthetic SPA na Chłodnej. Mają świetny sprzęt, to bardzo nowoczesny i profesjonalny salon z dobrymi specjalistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi laserem Vectus w klinice przy ul. Pokornej przy stacji metra – Beauty Skin ( www.beautyskin.com.pl ). Laser jest bardzo nowoczesny, siłę strumienia dostosowuje się tutaj indywidualnie na podstawie pomiaru poziomu melaniny we włoskach do usunięcia (pani przykłada laser do skóry i wynik pojawia się automatycznie). Koleżanka robiła depilację „zwykłym” laserem i zauważyła, że skóra wcale nie jest gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaggf
Pozytywne mam doświadczenia z kliniką BeautySkin ( beautyskin.com.pl). Robiłam sobie u nich depilację laserową okolic bikini i miałam małego stracha przed zabiegiem, ale obyło się bez bólu czy większego dyskomfortu. A za to jak świetnie wyglądałam potem na plaży, mogłam bez skrępowania zakładać nawet bardziej wyciętą bielizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramiszka
a czy któraś z kobitek była w Klinice Miracki? ja się tam wybieram, nie wiem ile serii będę musiała zrobić ale słyszałam same dobre rzeczy o tym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.bezzobowiazan.eu I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Cosmetix na Muranowie? Dodaję do listy polecanych, sprawdzonych miejsc :) Studio miałam okazję przetestować na własnej skórze i z pełną odpowiedzialnością polecam. U mnie seria 3 zabiegów dała gładki efekt :) Zabieg wykonywany laserem diodowym LightSheer, nie znam się na rodzajach laserów, ale wiem, że to nowoczesna metoda, tu sobie można poczytać http://cosmetix.pl/depilacja-laserowa/. No i skuteczna, co do tego nie mam wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam sobie właśnie poczytać o tym Cosmetixie i od razu pojawił mi się filmik z zabiegu na ich stronie. Widać na nim od razu, że dokładność zabiegu pozostawia wiele do życzenia... Zobaczcie sobie na tym filmiku jak dokładnie jest wykonany zabieg, strzał przy strzale a nie na oślep https://www.youtube.com/watch?v=ry-KXleC3iI To chyba istotne aby każdy fragment skóry z włosami był potraktowany laserem. Mnie to przekonuje dlatego umówiłam się już w tym miejscu na bezpłatną konsultację z próbą laserową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam serie zabiegow w angel factory na ursynowie. maja tam urzadzenie vectus. Ceny pakietowe sa bardzo korzystne i oczywiscie skutecznosc zabiegow gwarantowana. Wraca sie do tego miejsca zp rzyjemnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoja decyzje o zrobieniu zabiegow vectusem podjelam kilka miesiecy temu. Faktycznie nie jest to zabieg bezbolesny, ale do zniesienia. Zdecydowanie bardziej bolala mnie epilacja laserem LightSheer. Na mnie laser zdecydowanie dziala i chcialabym sukcesywnie zwiekszac obszary zabiegowe. Bardzo sie ciesze, ze poddalam sie zabiegom, bo to naprawde relelacyjna sprawa. Mam juz swoja ulubiona klinike i zabiegowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami Dee
Zapisz się w Warszawie do gab.Kosmedica na bezpłatna konsultację+próbę laserową. Wszystkiego dokładnie się dowiesz Maja bardzo dobra opinię na mieście no i są na rynku ponad 10 lat,więc coś w tym jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam kiedyś, że wybieram się na próbę laserową aby się przekonać jak wygląda zabieg depilacji laserowej w wybranym przeze mnie miejscu. Ze względu na to, że byłam bardzo zadowolona z całej konsultacji, a po próbie laserowej było wszystko w porządku, dziś jestem już po pierwszym zabiegu. Miałam zabieg laserem Vectus na bikini. Zabieg był bardzo dokładnie zrobiony. Z pewnością żaden skrawek mojego bikini nie został pominięty :) Do tego w gabinecie panuje tak przyjazna atmosfera, że czułam się tam zupełnie swobodnie mimo iż to trochę stresujący zabieg. Trochę bolało ale czego się nie zniesie aby być piękną. Na chwilę obecną włosy mi wypadły i mam idealnie gładką skórę. Zobaczę co będzie dalej, ale na chwilę obecną jest suuuper. Tu macie namiary na ten salon http://www.esteti-med.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Szymańska
Jeśli chodzi o depilację to warunkiem numer 1 jest sprawdzony gabinet! Nabrałam się kiedyś bo skusiła mnie bardzo niska cena. Czytałam ,że najlepszy jest light sheer duet i szukałam wiadomo jak najniższej ceny. Cena przekłada sie jednak na zab.mimo ze ten sam laser. Robiłam dep.za 99zł. Włosy odrastały. Stwierdziłam ze ide do Kosmedica ,która tak wszyscy polecali mimo ,że ta sama okolica była w cenie 250zł.Chodziło o pachy. DEp za 99zł to 4/5 przyłożeń głowicą,poszłam do kosmedica a tam Pani robiła mi pachy strzelając kilkanaście razy,duża i małą głowicą. Nie warto więc oszczedzć na tym zabiegu. Dep za 99zł to lipa,oszukiwanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2016.12.02 z godz. 14:31 - Generalnie to na moje oko jest to film reklamowy, a nie szczegółowy pokaz całego zabiegu.  Zabieg robiony jest wg mnie dokładnie - tak jak można coś pokazać w kilkunastu sekundach - i też nie ma czego się przyczepić na dobrą sprawę. Robiłam depilację właśnie w studio Cosmetix i mogę z własnego doświadczenia powiedzieć, że była wykonana bardzo precyzyjnie. Zresztą po efektach mogę to ocenić - nogi są super gładkie, gdyby zabieg był wykonany niestarannie, to chyba miałabym tego konsekwencje w postaci odrastających włosków. Moim zdaniem Twoja wypowiedź to czysty czarny PR, czyżby to konkurencja pani Agnieszki? Ja jak szłam na konsultację i próbę laserową, to nie miałam pojęcia, jak powinien być wykonany zabieg, a terminologia, jaką Ty się posługujesz - "strzał przy strzale" - wskazuje, że raczej wiesz, jak się laserem posługują fachowcy. Jak na "laika" to nie powiem... robi "wrażenie";) U pani Agnieszki w Cosmetix depilowałam nogi i inne części ciała, jest to osoba z doświadczeniem kilkunastoletnim, która naprawdę zna się na rzeczy. Szczerze mówiąc nie rozumiem, jak można tak "oceniać", nie mając własnych doświadczeń. Wiem, że to forum służy w wielu przypadkach reklamie, ale czemu ludzie wypisują takie bzdury pod adresem konkurencji, tego nie rozumiem. Lepiej budować własną markę niż szkodzić konkurencji, nie uważasz? Ja panią Agnieszkę mogę polecić na 300%, bo jest to profesjonalistka i bardzo miła osoba, myślę, że każdy, kto u Niej wykonał lub wykona zabieg, zgodzi się z moją opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Czy macie jakieś doświadczenia z laserem Soprano? Czy któraś z Was jest już po serii zabiegów depilacji tym laserem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubka
W Klinice Miracki mają bardzo dobre lasery - robiłam tam depilację i mam problem owłosienia już dawno za sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata4444
Stosowałam wiele metod na usuwanie niechcianego owłosienia, głównie na policzkach, w okolicach uszu i na brodzie. Tragiczne geny :P Wszystko tymczasowe. Ostatnio jednak byłam w warszawskim Beauty Skin za namową przyjaciółki. Przeszłam epilację laserową, podobno najnowocześniejszymi technikami i po czterech zabiegach jest już spokój. Włoski nie odrastają od dawna. Twarz jest w końcu gładka, naturalna. Miła pani wykonywała zabieg w maksymalnie intymnej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaaaaaa
Dużo czytałam o laserowych technologiach usuwania owłosienia. Zależało mi na trwałości zabiegu, a nie ponoszeniu nieustannych kosztów odnowienia. Według moich obserwacji najlepszy laser w branży posiada warszawski gabinet Beauty Skin. U mnie po 4-5 zabiegach jest spokój z wąsikiem i z włoskami na brodzie. Bardzo się tego wstydziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gillis
zdecydowanie bardziej Ci się opłaci kupienie własnego depilatora laserowego, w sferisie kupowałam za 9 stów, ale kasa i tak Ci się zwróci, co prawda taki zabieg na sobie jest czasochłonny ale jak dla mnie to dużo lepsza opcja iż wizyty w salonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktoś wcześniej pisał, o wiele lepiej decydować się na własne urządzenie ipl, niż na zabiegi w klinice. Ja zakupiłam swojego Panasonica - efekt fajny, a kasa na dłuższą metę się zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak co wlasne to wlasne, ale z drugiej strony fajnie jest miec problem zupelnie z glowy :) rok temu bylam na zabiegu trwalego usuwania owlosienia w Klinice Beauty Skin w Warszawie ktos juz o niej pisal i naprawde moge ja polecic. Sama Klinika budzi wrazenie i sprzet! Pelna profeska a wloskow jak nie bylo tak nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XgrażynaD
Polecam High Med, od dłuższego czasu uczęszczam na depilację do przychodni , znajdującej się na Bielanach. Atrakcyjna cena w kompozycji z wysokimi kwalifikacjami lekarzy, również oferującymi pomoc z zakresu innych dziedzin, polecam z resztą zapoznać się poprzez stronę http://www.high-med.pl/. Po latach wielu zmagań nareszcie udało mi się pozbyć problemów z codziennym goleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×