Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość highhills

szukam salonu depilacji laserowej w Warszawie

Polecane posty

Gość haniaa_33
Ja w Depi bylam jakis czas temu i serio jest tam bardzo fajnie. Sprzet profesjonalny i obsluga na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlugo juz tam chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlugo chodzisz do tego salonu? jestes zadowolona? Przeprowadzilam sie i niedaleko mam do Depi-Light, sporo ludzi tam chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakieś 2 tygodnie temu poddałam moje pachy pierwszej depilacji laserowej w instytucie Fleur de Beaute na ul. Nowoursynowskiej 134. Jeszcze nigdy nie miałam podobnego zabiegu, dlatego nie mogę porównać z innym salonem. Po wizycie stwierdzam, że moje odczucia są jak najbardziej pozytywne. Zabieg momentami był nieprzyjemny, ale Pani doktor wykonała go sprawnie i z dbałością o mój komfort. I co najważniejsze - kilka dni temu zauważyłam, że włoski powypadały, czyli rzeczywiście działa :D. Zamierzam umówić się na kolejny :). Miejsce chyba otworzono niedawno, dowiedziałam się o nim przez koleżankę, która poddawała się zabiegom medycyny estetycznej u pracujących tam lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otworzono niedawno i kolezanka jest juz po zabiegach? Ja uwazam, że salon powinien byc sprawdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otworzono niedawno, ale koleżanka poddawała się zabiegom u tamtejszych lekarzy, kiedy pracowali w innych miejscu :) - o to mi chodziło. Ze względu na ten fakt podsunęła mi ten adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj coś kolezanka kreci :P A wczesniej gdzie byl salon? Tez wykonuja inne zabiegi jak w Depi-Light? np. zabiegi z mezoterapi iglowej albo korekacja kształtu nosa czy inne zabiegi. Ja zastanawiam się nas wygładzeniem zmarszczek poziomych na czole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana12
Ja polecam Lasercare. Mają w ofercie prócz depilacji laserowej także kriolipolizę, karboksyterapię i mezoterapię igłową, także jest wiele powodów by go odwiedzić :) Ofertę możecie sobie sprawdzić na http://lasercare.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota1989
Hej dziewczyny. Ja również bardzo długo szukałam dobrego salonu, aby wykonać depilację laserową. Moja przygoda z depilacją zaczęła się niestety od zakupu pakietu na gruponie.... koszmar. Łydki miałam robione 20 min, bikini 15 min... straszne warunki, a klient traktowany przedmiotowo. Ogólnie masówa! Jednak udało mi się trafić do naprawdę profesjonalnego salonu z polecenia koleżanki, w centrum Warszawy na ul. Ogrodowej. Salon nazywa się Estetimed. Moje zdziwienie było ogromne jak przy konsultacji Pani powiedziała, że zabieg na łydki trwa 2h :) Moja przygoda z depilacja dobiegła końca bo efekty są znakomite!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a doradzacie jakies kliniki po prawej stronie Warszawy? jako mama malego dziecka chcialabym miec blisko i byc zadowolona z efektow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha po prawe stronie? Zależy gdzie stoisz :P Jaka dzielnica? Ja jestem zadowolona z Depi-Light, słyszałas o tym salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia353
Ja slyszalam, moja kolezanka jest ich klienkta. Jest bardzo zachwycona obsluga i jakoscia wykonania zabiegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez slyszalam same dobre opinie i uwazam, ze warto odwiedziec w warsawie salon Depi-Light. Bylam u nich na zabiegu korekcji ksztaltu nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam depilacje w Estetimed na Ogrodowej. Efekty które osiągnęłam są spektakularne!!!))W pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście Pachy "wyłysiały" po 4 zabiegach a bikini po 3. Co w moim przypadku po 10 latach męczącego woskowania uznaje za coś niesamowitego Jestem gładka jak lustro a mój mąż przeszczęśliwy) Mogę szczerze śmiało polecić każdej Pani, żadne IPL-e na mnie nie działały a Light Sheer który tam mają wytępił wszystkie niechciane włoski Wkręcam w depilacje laserową juz wszystkie moje przyjaciółki Polecam, nie ma się nad czym zastanawiać tylko działać i zapomnieć raz na zawsze o maszynkach))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulak23
Maszynki to juz przezytek. Byl okres depilatorow...pozniej wosku...teraz depilacji laserowej. I to jest najlepsze rozwiazanie. Najbatrdziej trwale. Ja tez chodze do Depi-Light, osobiscie bardzo polecam. Perfekcyjnie wykonuja zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilacja laserowa w Warszawie: po długich poszukiwaniach, jako najlepszy salon mogę wskazać Estetimed przy ul orgodowej. Bardzo dobry sprzęt, wykwalifikowane kosmetyczki, bardzo przytulny salon oraz świetna lokalizacja. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja też polecam Estetimed, chodzę tam od kilku miesięcy na pachy i na łydki i już nie będę szukała innego salonu. Ten został polecony mi przez koleżanki, które miały tam zabiegi i widzę, że nie tylko ja jestem zadowolona ;) Panie, które tam pracują są przemiłe, bardzo profesjonalnie podchodzą do każdej klientki, więc czego chcieć więcej, wszystko na plus!! Estetimed znajduje się na ul. Ogrodowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bikini trochę boli;p A łydki jakoś da się przeżyć, u ,mnie praktycznie lekki dyskomfort tylko wystąpił, na szczęście. Robiłam w Bejda Medical. Mają dobry sprzęt, u mnie trzy serie na nogach już poskutkowały. No ale to wszystko zależy od rodzaju włosia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo wrazliwa skóre i we wcześniejszym salonie mnie poparzono, dopiero jak trafilam do Depi-Light to poznałam co to jest prawdziwa depilacja laserowa. Zaopiekowano się mna tak jak należy. Plus dla nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, jak na depilacje laserowa to tylko doe Depi-Light. Aczkolwiek maja tam swietne zabiegi na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalam wlasnie, ze maja zabieg korekcji ksztaltu nosa. Ktos mial? Bo chce wyslac swojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to tez jest plus salonu, ciezko jest znalesc dobry salon. W ktorym sie znaja na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez polecam salon Depi-Light. Warto odwiedzic w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka947
Polecam ci sprawdzić Depi-Light słyszłałam wiele pozytywnych opinii od znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamcia66
Korzystam z usług Depi-Light i jestem zadowolona, miła obsługa, wszystko dobrze wykonane, na pewno z nich nie zrezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinapp
Moim zdaniem najlepszą ze wszystkich firm wykonujących depilacje laserową, najlepsza jest Depi-Light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaKst
Polecam depi-light, miła obsługa i idealnie wszystko zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domurat55
Według mnie w porządku firmą jest depi-light, byłam dopiero na pierwszym zabiegu, ale jestem z niego zadowolona, czekam teraz na kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, a ja polecam Gabinet Kosmetyki Laserowej znajdują się przy samym metrze Politechnika, jak ktoś by był zainteresowany to ich strona www.kosmetykalaserowa.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×