Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość highhills

szukam salonu depilacji laserowej w Warszawie

Polecane posty

Gość ania niezadowolona
ja mam za sobą pięć zabiegów w salonie w Art Amarant i mimo dobrych opinii w necie u mnie nie ma efektu. Włoski odrastają w takiej ilości jak przed zabiegami. Szkoda tej kasy bo jednak sporo wydałam, robiłam pachy, bikini, łydki. Poszłabym i na szósty zabieg gdyby nie to że z pewnych przyczyn musiałam go odwołać. Planowałam się umówić na kolejny ale wtedy właśnie w 10 tygodniu wyrosły włosy takie jak przed zabiegami, w dodatku wrastają. Nie wiem po co pisać że się jest zadowolonym przed zabiegami albo w trakcie, na moim przypadku widać że to bez sensu. Poczekajcie 10 tygodni po zabiegu i zobaczycie co was czeka jak skończycie serię. Można stracić kilka tysięcy złotych a efektów żadnych. tak, obsługa była bardzo miła i salon czysty i przyjemny ale.. co mi z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w józefosławiu pod wawą jest fajny gabinet - beauty bar - na ogrodowej, gdzie można zrobić depilację laserową w przystępnej cenie. Ja jestem po 3 zabiegach, pewnie jeszcze z 1 lub 2 przede mną i powiem Wam że już teraz nie widzę prawie żadnych włosków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutya676
Mają też niezły sprzęt w http://salonalterego.pl Wykonują depilację tradycyjnie, jak i metodami nowoczesnymi. Czułam się bardzo komfortowo, jako ich klientka. Cennik też przystępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też byłam w beauty bar w Józefosławiu na depilacji laserowej :) jest to blisko, a jednak ceny są korzystniejsze. Tym bardziej, że ja jestem trafiłam u nich na promocję;) ja już sesje zakończyłam i po włoskach nie ma ani śladu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koreneliaaaa
Mogę polecić Klinkę Medycyny Estetycznej fyoung.pl/ , zabiegi wykonywane są laserem diodowym X-LASE PLUS. Są skuteczne i przede wszystkim bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraa123
Klinika Medycyny Estetycznej Forever Young http://fyoung.pl/ ,, to nie tylko salon depilacji laserowej, ale kompleks usług związanych z medycyną estetyczną. Korzystałam z depilacji i jestem super zadowolona. Pozbyłam się nadmiernego owłosienia z nóg, okolic bikini i twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecyowanie jak depilacja laserowa w Warszawie to w Laser Care http://lasercare.pl/pl/depilacja-laserowa-dla-kobiet.html. Mają tam naprawdę rewelacyjny laser po całej serii depilacji pach i bikini po włosach nie ma śladu! Do tego miła obsługa a to też ważne żeby czuć się komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia2345
Klinika medycyny estetycznej ForeverYoung http://fyoung.pl/ , obennie mają letnia promocję na wszystkie partie ciała, dobra cena i skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza3333
Korzystałam z usług kliniki Forever Young. Usuwano mi owłosienie z miejsc intymnych, pachy i nogi. Efekty super! Mają fajne promocyjne rozwiązania, m.in. "pakiet do skutku" tutaj przeczytacie o tym więcej http://fyoung.pl/depilacja-laserowa-warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynkawarszawianka
Dorotta...zalatuje od ciebie reklamą skinconcept na Branickiego z daleka. Byłam tam i moja znajoma tez, oczywiście raz i ostatnie. Załoga bez odpowiednich kwalifikacji, niehigieniczne podejście do zabiegów. Miałam robiony dermapen i po zabiegu mam okropne blizny i plamy. Moja znajoma miała kwasy, prawie wypaliło jej twarz. Przebarwienia po tym zabiegu zostaną jej na bardzo długo i do tego kilka dziur. Omijać szerokim łukiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całego serca polecam zabiegi depilacji w Warszawie w Laser Care. Robią tam depilacje laserową która jest naprawdę bardzo skuteczna! Po 6 zabiegach moja skóra jest idealnie gładka! <3 Jestem zachwycona! Robiłam u nich Depilację bikini i Depilację pach po 6 na każdą partię ciała http://lasercare.pl/pl/depilacja-laserowa-dla-kobiet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja30

Jeżeli chodzi o depilację laserową to ja byłam w SC Beauty Medical w Warszawie gdzie usunięto mi trwale owłosienie po 4 zabiegach urządzeniem Chromatica Platinum XL - laserem diodowym z wyjątkowo skutecznym systemem chłodzącym dzięki któremu w ogóle nie czułam bólu. Warto było wydać pieniądze, żeby się teraz cieszyć gładkimi nogami. Zostały mi jeszcze pachy i bikini, ale na to mam zamiar wybrać sie po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejt

ja na depilacje laserową jeżdże do Piaseczna do salonu Estetyka Day Spa. Najlepsze i najszybsze efekty ze wszystkich salonów z jakich korzystałam. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Ja pracuję już wiele lat na Lightsheer i moje klientki są bardzo zadowolone 🙂 Depilacja laserowa może nie trwa krótko (poprzez odstępy pomiędzy zabiegami,ale wzrostu włosa i odpowiedniej fazy nie przyspieszymy nawet jak bardzo byśmy chcieli) , ale efekt jest naprawdę rewelacyjny długotrwały. Zapraszam na depilację laserową w Warszawie www.depilacja-makijaz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Ja pracuję już wiele lat na Lightsheer i moje klientki są bardzo zadowolone 🙂 Depilacja laserowa może nie trwa krótko (poprzez odstępy pomiędzy zabiegami,ale wzrostu włosa i odpowiedniej fazy nie przyspieszymy nawet jak bardzo byśmy chcieli) , ale efekt jest naprawdę rewelacyjny długotrwały. Zapraszam na depilację laserową w Warszawie www.depilacja-makijaz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi88

Jest bardzo dobra klinika urody w galerii Słonecznej. Na stronie beautyskin.com.pl masz do nich namiar. Duży wybór zabiegów, świetny nowoczesny sprzęt ale przede wszystkim kompetentna obsługa, dobierają zabiegi i rozwiązania pod konkretną osobę i przypadek. Ja dzięki nim uporałam się z wąsikiem, a już straciłam nadzieję że kiedykolwiek się to uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Ja właśnie robiłam na laserze diodowym w loveskinclinic i efekty są świetne 🙂 po kilka zabiegach pozbyłam się wszystkich włosów i już od kilku miesięcy mam spokój 🙂 naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mogę pozytywnie się wypowiedzieć na temat centrum Beauty Skin -beautyskin.com.pl. Mam do nich duże zaufanie jeśli chodzi o epilację Thunderem. Sprzęt high technology bardzo precyzyjny, szybki, tak naprawdę na zabieg muszę się umówić raz na rok i mam problem z głowy, a włosy z nóg 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Byłam w La Guel i mogę polecić z czystym sumieniem. Sama klinika jest bardzo zadbana i widac, że dbają, żeby zachować wysokie standardy, więc nie masz się czego obawiać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelllaa

Ja przeszłam depilację laserową w Elite, dobra klinika medycyny estetycznej. Mają nowoczesne lasery, także zabiegi są naparwde skuteczne, ja już po dwóch zabiegach widziałam poprawę i to znaczną. Ogólnie przeszłam 5 sesji i mam problem z głowy. Może zdecyduje się też na bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaIgda

Jakim laserem miałaś robioną depilacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelllaa

Vectus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×