Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość highhills

szukam salonu depilacji laserowej w Warszawie

Polecane posty

highhills, jak ja decydowałam się na zabieg depilacji laserowej, to myślałam podobnie. Też nie miałam zamiaru trafić w niekompetentne ręce. Koleżanka poleciła mi gabinet, z którego również skorzystałam. www.royalbeautyclinic.pl/depilacja-laserowa Zdecydowałam się na depilację nóg, niedługo chyba zawitam tam ponownie. Myślałam o depilacji okolic bikini. :-) Efekty naprawdę są świetne, a przecież o to w tym wszystkim chodzi. Weź pod uwagę jednak fakt, że powinnaś odbyć kilka zabiegów, aby depilacja była skuteczna na długi, długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksija
Ja trafiłam dzięki koleżankom do studio Ikona na depilację laserową, polecały mi i obiecywały, że nie będę rozczarowana :) po pierwszej serii depilacji wrażenia super. dało sie poczuć, że zabieg przeprowadzony jest profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicoletta xx
Mój ulubiony salon to Beauty Med, chodzę tam od kilku miesięcy i są naprawdę dobrzy w tym co robią. Koleżanka mi poleciła i teraz dziękuję jej za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa90
Korzystałam z Kliniki Mirackiego na Aleji KEN. Zabieg laserem vectus. Świetna sprawa:) Jest toto skuteczne i naprawde nic nie boli . Taki chłodny wiaterek jest w miejscu depilowanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Klinikę Miracki - bardzo fajne, profesjonalne miejsce - nowoczesny sprzęt, świetni specjaliści i cudowna atmosfera. Kika zabiegów przy pomocy nowoczesnego lasera i wszystko stało się przyjemniejsze - czemu to tak długo się czeka na takie decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeślin depilacja laserowa, to polecam Profemed w Mariocie. Bardzo fajne panie kosmetyczki, które wyjaśnią wszelkie wątpliwości i wiem, że mają dobre urządzenia, nie byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna z Warszawy
A słyszeliście o Beauty Design? Mają salon w Warszawie, jakiś czas temu zdecydowałam się na pierwszy zabieg laserowej depilacji jakimś nowoczesnym laserem o chłodzącej głowicy i jestem zachwycona! Efekt długotrwały, a sam zabieg zupełnie bezbolesny. W porównaniu z konkurencją, naprawdę wypadają świetnie, gdyż mam złe wspomnienia z poprzednich zabiegów w innych gabinetach w Wawie. Polecam Beauty Design wszystkim niezdecydowanym! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Ursynów
Martyna a dawno byłaś w Beauty Design (www.beauty-design.com.pl)? Może spotkałyśmy się w gabinecie bo też od niedawna jestem ich klientką ;) skusiło mnie to, że mają otwarty gabinet do wieczora, a wiadomo jak to bywa w dzień praca, później inne obowiązki i praktycznie inne gabinety są już zamknięte, a Beauty Design wręcz przeciwnie - rozumieją, potrzeby zwykłego zabieganego człowieka. Sam zabieg przebiegł bardzo pomyślnie, oczywiście zero bólu! Niedowiarkom polecam przekonać się samemu, bo i ceny mają konkurencyjne, więc naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka27009
Dziewczyny macie racje! Beauty Design z Warszawy "robi robotę" ;) nie przypuszczałam, że zabiegi potrafią być tak przyjemne i bezbolesne. Odkąd odwiedziłam Beauty Design jestem zachwycona! Atmosfera w salonie jest świetna, posiadają nowoczesny i zupełnie nowy sprzęt. Polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotowłosa79
Polecam gabinety Kosmedica. Mają 2 dogodne lokalizacje : na ul.Mrocznej Wola i Pięknej Śródmieście. Ja uwielbiam gabinet na Pięknej:)jest mały ,nowoczesny z kameralną atmosferą. Można się poczuć jak w domu. Panie są bardzo miłe i zawsze uśmiechnięte, a do tego bardzo profesjonalne. Mają naprawdę odromną wiedzę o zabiegach które wykonują+lata doświadczenia. Chodzę od ok 1 roku na depilację.Maj a laser diodowy light sher duet. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Włosów praktycznie brak.Oczywiście pojawiają się cienkie pojedyncze włosy,ale nie ma porównania z tym czym przyszłam na samym początku. Panie są bardzo dokładne,mówią o wszystkich wskazaniach i przeciwwskazaniach do zabiegu. Tłumaczą jak postępować bezpośrednio po zabiegu i czego unikać w trakcie serii zabiegów. Człowiek wychodząc od nich czuje się w pełni poinformowany o wszystkim. Zabiegi może nie są bardzo przyjemne,ale da się wytrzymać. Warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja mogę polecić Klinikę Miracki. Robiłam tam depilację pach i okolic bikini i jestem bardzo zadowolona! wystarczyły 4 zabiegi - wszystko zależy od tego jak mocne mamy włosy i jak szybko rosną. do tej pory zadnych śladów po włosach nie ma a już kilka miesięcy mineło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem po dwóch zabiegach w salonie Epilira w Warszawie gdzie dostępne są dwie lokalizacje. Jestem zadowolona z obsługi, zabiegi na łydki jak dla mnie są bezbolesne odczuwałam tylko delikatne ciepło, nie miałam też żadnych czerwonych śladów. Zapisałam się również na bikini po zabiegu napiszę swoje wrażenia. Cenowo wydaję mi się również atrakcyjnie, wybrałam pakiet bez limitu na 2 lata oraz skorzystałam z polecenia znajomej dzięki czemu jest 50zł taniej. Poniżej podaje swój kod rabatowy: 9021FB79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauIa
Do wakacji jeszcze trochę czasu, a ja chciałąbym pozbyć sie paru kilogramów, żeby móc włożyć jakieś ładne bikini. W zeszłym roku moja koleżanka wspomagała odchudzanie chodząc na zabiegi do Studipo Ikony na Ursynowie. Dokładnie to Magic Slim. Podobno efekty są super i wraz z odrobiną ćwiczeń i dobrym jedzeniem działają cuda. Więc drogie Panie ja idę na to od przyszłego tygodnia i polecam każdemu kto chciałby trochę zrzucić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tererka
depilację robiłam w Klinice Miracki, fajnie, profesjonalnie i widać ze dokładnie. W ogóle bardzo mi odpowiada am atmosfera no i to że widzę ze pieniążki nie są na darmo wydane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorki
Ja robię właśnie depilację w Ikonie na Ursynowie. Koleżanki były robiły,już są po wszystkich seriach i są bardzo zadowolone z efektów. Bardzo przyjazna atmosfera tam panuje, a zabiegi wydają się byc wykonywane bardzo profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź na www.estibook.pl, jest to wyszukiwarka, gdzie znajdziesz ciekawe dla siebie salony oraz kliniki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ammel
no wlasnie ja słyszałam o tej Klinice Miracki dobre rzeczy. i to że np można tam usunąć tatuaż. a to nie wszędzie jest możliwe, nawet w obecnych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka84
A słyszałyście może o klinice BeautyDuty http://www.beautyduty.pl/ ? Mają depilację Vectusem i się poważnie zastanawiam, tylko wolałabym nie iść do niesprawdzonego miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krabc
Cześć!!! Ja robiłam depilację laserową w studio Ikona na Ursynowie. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Po włosach ani śladu, jest to na prawdę bardzo wygodne :) Polecam zwłaszcz przed wakacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreszka
ja skorzystałam z tej Kliniki Miracki - faktycznie dobrze depilują, dokładnie i mają dobre lasery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaass
Bardzo fajn ą ofertę ma klinika Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) mieszcząca się przy ul. Pokornej (około 3 minuty od stacji metra). Wykonywałam tutaj zabiegi kosmetologiczne DermaQuest i efekt jest znakomity. Mają nowoczesny sprzęt, personel jest bardzo przyjazny i pomocny. Przy okazji kupiłam świetną pomadkę Lipsense (w ogóle się nie rozmazuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaas
Id ź do kliniki Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) przy ul. Pokornej 2/U25. Mają znakomite zabiegi laserowe, wykorzystują najnowocześniejszy laser na świecie marki Vectus. Wcześniej robiłam depilację innym laserem i włoski niestety odrastały. Dopiero Vectus pozwolił mi uzyskać trwały efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poddałam się zabiegom w http://www.high-med.pl/ Przychodnia miesci się niedaleko Metra Słodowiec a tym samym blisko od mojego domu. Maja dobre wyposażenie, kadra też przyjazna, otwarta. Czułam się tam od początku bardzo dobrze i bez stresu jeździłam na zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikkkkkkka
Ja depilowałam okolice bikini w Klinice Miracki przy ul. Komisji Edukacji Narodowej. Zabiegów miałam 5, ale trwały dość krótko. I o dziwo nie bolały, bo tego bałam się najbardziej. Nie jest to jakiś miły zabieg, trudno opisać to uczucie, ale nie jest to ból, może bardziej taki dyskomfort. Do depilacji używają lasera Vectus, który jest dużo skuteczniejszy niż inne starszej generacji lasery (tym kierował się wybierając miejsce zabiegu). Jedyny minus to to, że po takim zabiegu nie można korzystać z sauny (którą kocham), ale jakoś to przeżyłam. Teraz mogę bez problemu ubierać bikini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę z czystym sumieniem polecić gabinet medycyny estetycznej QClinique na Ursynowie (http://www.qclinique.pl). Korzystam z ich usług od prawie 5 lat. Panie robiły mi zabiegi depilacji laserowej pach, na łydkach, udach oraz bikini. Efekty były bardzo szybko widoczne i w moim przypadku zabiegów nie trzeba zbyt często przypominać (podobno mam idealne owłosienie do usuwania ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam robioną depilację laserową na pachy, bikini oraz całe nogi w http://cziu.pl/. Z pachami poszło najszybciej bo tylko dwa zabiegi natomiast z nogami zeszło się trochę dłużej (4 zabiegi) ale było warto :) Może ktoś napisze, że to mało zabiegów ale ja mam bardzo grube i ciemne włosy więc już po pierwszym zabiegu 90% mniej włosków...Tak jak uprzedzała Pani kosmetolog, która wykonywała mi zabieg. Zawsze wydawało mi się, że im grubsze i ciemniejsze włosy tym ciężej je usunąć a tu i dla nas w końcu znalazło się perfekcyjne rozwiązanie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usuwanie owłosienia metodą IPL, najlepiej w Pure Clinic w Lublinie!! sprzęt najlepszej jakości, profesjonalna obsługa i przemiła atmosfera! Polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z depilacja laserowa mam dużo doczynienia. Probowałam różne sprzety od IPL do diodowy. Była za kazdym razem masakra jak się cieszyłam z efektu po ipl to za rok wzystko odrosło... Diodówka znów tzw Light sheer strasznie mnie bolała. Robiłam tylko łydki a cierpiałam jak nie wiem , najgorsze było to ze widizałam efekt już po pierwszysm zabiegu ale tez pojawiły sie pzrebarwienia:/:/:/ kolejnym krokiem w desperacji były nowe technologie znalałam salona w warszawie na ochocie gdzie używają sprzetu takiego jak laser ale robią zabiegi bezboleśnie czyli takie Soprano Ice. Nowe miejsce bardzo miła pani kosmetolog Marta i efekty tez już widocznie zobaczymy co bedzie pożniej !!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×