Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weź się koleś idź lecz

Gdzie kupić FAJNE buty sportowe?

Polecane posty

Gość weź się koleś idź lecz

W daichmanie nie kupie bo sa straszne zadne mi sie nie podobaja. W nike, puma itp sa za drogie a ja max w butach chodze 6 miesiecy bo mi sie zniszcza (dużo chodze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź się koleś idź lecz
ooo jak temat nie jest o seksie albo wargach sromowych to nikt nie odpowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź się koleś idź lecz
No ale nawet jak idę do takich markowych to nie ma żadnych fajnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy masz jakąś upatrzoną markę, albo model butów. Bo wiesz jeśli chciałabyś sobie kupić dobrej jakości buty nike, adidas, czy jakiej tam firmy chcesz, a nie chcesz przepłacać to myślę, że możesz sobie zajrzeć na stronę sklepu tanisport.pl tam mają bardzo duży wybór różnych modeli a taniej niż w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likwidacja kafe
na stadionie 10 lecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala czekolada zamawiałaś już w tym sklepie? Faktycznie mają dużo lepsze ceny niż w sklepach. Ostatnio przeszłam się po galerii w Krk i normalnie ceny zmroziły mnie. A nawet upatrzyłam sobie fajne butki i japonki, dlatego zależy mi na opinii jak z organizacją u nich, ile się czeka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stadionu dziesięciolecia już nie ma :P Możesz sobie poszukać w internecie na przykład. A te buty to mają być do jakiegoś konkretnego sportu, czy tak na co dzień po prostu? Oprócz tych najpopularniejszych marek jest jeszcze sporo innych, które też są porządne. Szukałaś np. czegoś z new balance? Buty dla biegaczy, więc chyba i u Ciebie by wytrzymały długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
największy wybór bez wysiłku - w internecie :) jest masa sklepów, np poszukałam wspomnianych przez "dlaciebiewszystko" newbalance'ów i muszę przyznać że szczególnie jeden model mi się spodobał, ten http://www.newbalancesklep.pl/obuwie/kolekcja-damska/rs240bw.html ... Jeszcze jest w kolorze różowym jeśli ktoś preferuje, ale taki niebieski fajnie będzie pasował do jeansów :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowka
Jeśli zależy ci na butach sportowych lepszej jakości i wygodnych to sklepy internetowe mają dobre oferty. Częste promocje zauważyłam na tanisport.pl. Mają duży wybór butów przeróżnych marek. Ja znalazłam tam bardzo fajne buty z Adidasa za niecałe 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjakos
Ja buty sportowe zawsze kupuję właściwie w tym samym miejscu i jak dotąd jestem naprawdę zadowolona.Zajrzyj sobie na http://www.sarafis.pl/ ,nie wiem czy Tobie coś takiego będzie odpowiadać,ale jak dla mnie to jest jedno z fajniejszych miejsc z realnie dobrymi,markowymi butami sportowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tanisport też masz dość bogatą ofertę butów sportowych. no i w przystępne ceny, także warto zajrzeć. osobiście za deichmannem nie przepadam, zauważyłam, że buty od nich zwykle wytrzymują dosłownie jeden sezon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodowocynamonowo, zgadzam się jak bum cyk cyk ;P ;P na tanisport.pl mają buty najlepszych firm i to często w promocyjnych cenach. A co do wymienionych sieciowych sklepów - ja się już niestety nie raz przekonałam, że mimo, iż buty są ładne to i tak bardzo szybko (nawet nie eksploatując ich za bardzo) się niszczą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem fanką metek, jednak co do butów sportowych to uważam, że jednak te produkowane przez znane marki są najlepsze - trwałe i wygodne. Może są nieco droższe, ale z pewnością to dobrze wydana kasa, bo nie jest to zakup jednosezonowy. Faktycznie, najlepiej sobie zamawiać w necie buty, bo jest nieco taniej. Ja akurat chodzę na fit, więc często zaglądam na fitnesstrening.pl, bo mają tam fajne ciuszki i buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jak buty mają być fajne i jeszcze na dodatek sportowe to nie widzę przeciwwskazań do tego, żeby kupić je w necie. Szczególnie, że wybór duży i wszystko w jednym miejscu. A jeśli miałabym już wyliczyć jakieś sklepy to z pewnością taniebuty.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arottka
A ja zawsze kupowalam buty w deichmanie, albo jakies ze sklepu no name. I niszczyły się dość szybko. Zainwestowałam raz i kupiłam sportowe buty nike ze sklepu za 260zł. W zeszłym roku chodziłam w nich od maja do zimy. Teraz wyciągam je w tym roku i istna masakra. Po miesiącu nie nadają się do włożenia. Podeszwa ma dziurę, odchodzi, zrobiła się dziura w pięcie od wewnątrz w tym materiale. I 260 zł do kosza. Za taka kase mialambym 3 pary zwyklych butow i bym na zmiane w nich chodzac czyli jednych nie meczac ciagle to pochodzilabym dwa lata. A tu taka niespodzianka. Moze felerna sztuka nie wiem. Ale jestem zla i tez szukam wlasnie nowych butow i nie mam pojecia jakiej firmy kupic by byc zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w deichmanie kiedyś kupowałam buty - ale w kwestii sportowych nie dokonałam tam nigdy dobrego wyboru :( Dlatego teraz już wiem, że jakiekolwiek buty są nam potrzebne (czy sportowe czy bardziej eleganckie) trzeba wyłożyć większą sumę. Na taniebuty.pl spokojnie można znaleźć solidne buty - często w promocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myhym - no właśnie, dużo trzeba wydać zarówno na buty sportowe, jak i na takie zwykłe - do chodzenia na co dzień. No ale trudno - w butach spędza się wiele godzin dziennie - nie mówiąc już o intensywnym treningu - tak więc obuwie musi być porządne. Jak chodzi o markę to generalnie nie mam ulubionej ale przyznam rację dlaciebiewszystko - NB sprawdzają się bardzo dobrze. No a jeszcze kupując w ich sklepku ma się przynajmniej gwarancję dobrej jakości obuwia i pewność, że to nie jakieś podróbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej poszukaj w necie tam zawsze znajdziesz jakieś fajne buty, jednak ja polecam sklep tanisport.pl bo nazwa rzeczywiście nie jest przypadkowa no i mają duży wybór, do niemal każdego rodzaju sportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna 888
O ButyJana.pl! Jakiś czas temu zamawiałam u Was buty i wszystko spoko,przyszły zgodnie z terminem, tak jak oczekiwałam. Mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ********%24
Kwestia jakości to kwestia ceny i nic tego nie zmieni, za dobry materiał trzeba dobrze zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenn_na
ja ostatnio kupiłam buty w internetowym sklepie http://kidsandmoms.pl/kategoria/11-buty-dla-mam w promocyjnej cenie, są bardzo wygodne i zgrabnie wyglądają na nodze, dobrałam sobie jeszcze koszulkę na ramiączkach i nie musiałam nic za przesyłkę płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaijygh
Zakupy przez neta ekstra sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalen99
Tutaj kupisz fajne sportowe buty: http://air-max.pl/ Air Max’y to hit tego roku :D Nikt im się nie oprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniagenoaaa
słyszałam o tych butach, ale nie wiem czy sama sobie je kupie, jeszcze się waham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×