Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kondzio950

Kafeteria tylko dla zalogowanych...Kto za, a kto Przeciw.

Polecane posty

Korzystanie z Forum według mnie powinno być tylko dla zalogowanych użytkowników.Nie kiedy czytając czyiś temat widze jakieś wyśmiewiska, żartobliwych cwaniaczków itd. którzy naśmiewają się z czyjegoś życia lub danego problemu....Tacy ludzie nie powinni według mnie tu mieć wstępu....Wkońcu założenie tu konta nie jest przecież żadną sztuką dla chętnego w pisaniu...Koniec Kropka. Co wy myślicie o tym.?Pozdrowienia dla Każdego;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
ja przeciw, nie chce mi się stale pod jednym nickiem, a jeszcze bardziej nie chce mi sie logować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsumie to i racja , ale co nie ktorzy to naprawde maja tylko jedno wełbie by sie nasmiewac z innych ,bo jakie to oni nie maja piekne zycie:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także skłaniam się ku opinii iż to forum powinno wymagać logowania. Myślę że wymóg logowania sprawił by iż piszące osoby zaczęły by brać odpowiedzialność za co mówią a to z kolei wyszło by z pożytkiem dla wszystkich. Ponadto obecnie 90% tematów i odpowiedzi to tak naprawdę spam i śmiecie, a chyba niewielu z nas lubuje się w grzebaniu w odpadkach. Oczywiście są też wady takiego rozwiązania, ale jak zawsze i w prawie każdej sytuacji trzeba wybrać pomiędzy mniejszym złem. Cenzura? Kto boi się policjanta? Uczciwy obywatel czy przestępca? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda niektóre podszywy są przezabawne ;) ale obowiązkowe logowanie na pewno ograniczy chamstwo, którego tutaj coraz więcej... I avatarki powinny być :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przeciw, ponieważ nie raz uśmiałam się do łez z niektórych podszywów...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem
A co zmieni to ,że ktoś bedzie pisał z zaczernionego nicka? Co zmienia to, że przy czarnym nicku będzie podany adres e-mailowy [ może być przcież przecież fikcyjny]. ? I tak wszyscy są tu anonimowi, nawet jak ktoś sprytny odczyta IP operatora, co to daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie o to samo chciałam spytać co to zmieni że nicki będą czarne ???? wg mnie nic zakładasz kont pocztowych ile chcesz zakładasz czarnych nicków na te konta ile chcesz (tyle co kont) i dalej piuszesz co chcesz dopuki się nie zmienią ludzie to tutaj nie zmieni sie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa plusy i minusy tego
plusy pisania na pomaranczowo to np. mozna anonimowo pisac o swoim problemie jesli ktos wstydzi sie pisac pod swoim stalym nickiem a zakladac ciagle nowy bez sensu. Minusem natomiast jest to, że większość pomaranczowych nickow obraza innych, psuja topiki i za takie cos moderatorzy powinni blokowac im dostep do forum przez zablokowanie IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondzio nie filozofuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tyle innych forów, gdzie obowiązują jakieś (:D) zasady... Urok kafeterii polega na wolności :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak wyglada
racja:P kondzio masz ja? poka fote, bo w zyciu racji nie widzialam regres stuku puku miauuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to idź na każde inne
forum na najpopularniejszym skrypcie php. Tam będziesz miał jak chcesz. Ale za to 1/100 tematów dziennie. A jak chcesz chamstwa to idź na onet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramka z plastikuu
wolnosc dla pomaranczowych ubran czy czarny czy pomarancz zalezy od człowieka nie od ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odszczep sie od onetu
bo zawolam f23:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tyle, że te żartobliwe żarciki co nie których ważniaczków są wręcz powalające...Jak taki jeden anonimowy "Pomarańczowy" napisze Huj ci w Dupe czy idź się powieś to co taki sobą pokazuje.?:/tyle, że tu nie chodzi o takiego cwaniaczka pomarańczowego, tylko o to że mnustwo widziałem takich wpisów przez takich właśnie cwaniaczków, którzy mają swobodny dostęp na forum.Wiem po sobie jak mi odpowidali tacy ważniacy chasmkie odpowiedzi, to nie ukrywając ale mnie to dołowało i denerwowało, że ktoś jest szczęśliwy a tu się naśmiewa z czyjegoś nie szczęścia....Co to za ludzie, to Kosmici a nie ludzie....I myśli taki jeden czy drugi jaki to on ważny nie jest, a gucio prawda takich ludzi to powinni odesłać na bezludną wyspe ,albo na dobra szkołe wychowania od podstaw, to może wtedy czegoś się nauczą....może....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pomaranczowa szarancza !! jest kupa bezmozgowcow!!.Zyjemy w czasach , gdy trodno znalezc, czas dla drugiego czlowieka, ktorego czesto tak bardzo potrzebujemy, lub mamy problem, lub chec jakiego kolwiek kantaktu, z drugim czlowiekiem,czesto zostaje nam , jedynie komputer ,do utrzymywania rozmow z drugim czlowiekiem, a te puste anonimowe wpisy, ze szmaca wszystko, to ludzie bez jaj,warci pogardy przez to ze sa ANONIMAMI, a nikt normalny nie szanuje ANONIMOW...jakie by nie byly.!!!Ja mam taki pomysl ,zeby oni zalozyli sobie taki pomaranczowy topik, i tam niech sie wyzywaja od najgorszych i wzajemnie szmaca, a spokojnych ludzi zostawia w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem
Kondzio, czy jak Ci tam... Nie rozumiem z czym masz problem. Jak Ci ktoś z czarnym nickiem naubliża, napisze "powieś się" itp., to czy takie słowa przyjmiesz z mniejszym bólem, bo napisane przez czarnego? Aresztujesz taką osobę, namierzysz i dasz jej w pysk? Weź Ty się zastanów zanim coś wymyslisz równie głupiego. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicho baby
Jestem przeciw dyskryminacji pomarańczy! Często spotyka się opinie, że "pomarańcze som brudne i śmierdzom", a teraz jeszcze to? Nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELPOLAKO7777
TA RACJA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicho baby
Jezdem brudny i śmierdzem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak taki jeden anonimowy "Pomarańczowy" napisze cH*j ci w D**e czy idź się powieś to co taki sobą pokazuje.?:" Kondziu ale to normalne że pomaranczowy nick tak ci napisze , gdyż to internet i w każdej chwili zamiast Bolkiem może być Lolkiem i nie brać odpowiedzialnosci za to co napisał gdy sytuacja stanie sie gorąca a w dyskusji zabraknie mu argumentów świadczacych o tym ze nie ma racji ;) Najzwyklej na świecie napisze ci "jem kupe" i jest po sprawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przel _otem
no proszę jednak ktoś działa i usuwa głupie podszywy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reqres
jem kupę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przel _otem
ja też :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×