Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kondzio950

Kafeteria tylko dla zalogowanych...Kto za, a kto Przeciw.

Polecane posty

Gość glen b
pomarańcze wam przeszkadzają a co z tymi co maja czarne nicki a konkretnie po kilka czarnych? w zależności od potrzeb raz sa rozkapryszonymi malolatami, raz kochającymi mamusiami, raz karierowiczkami namawiającymi do aborcji a jeszcze innym razem udają podtatusiałych sponsorów. Co z nimi, z tymi "projektantami"? Kpiarz ma rację. Ja tez zostałem zbanowany za wygłaszanie moich poglądów i upodobań kulinarnych a w ogóle to zrobimy pomaranczową rewolucje jak nas zablokujecie. a teraz sobie zjem kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A postępy - wiesz, jak sie jest uniwersalną ... a znasz takie powiedzenie lusia, że jak coś jest do wszystkiego- to jest do niczego ?? także lepiej do tej uniwersalności głośno się nie przyznawać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Je tylko powtórzyłam, żeby się wbiło w pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, dzięki za zwrócenie uwagi na pomyłkę pierwsza porada gratis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pierwsza porada gratis" spodobał Ci sie mój slogan? nie ale chciałam ci zrobić przyjemność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ale chciałam ci zrobić przyjemność Oj to dobrze, bo to dość oklepany slogan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoją jak twoją kolega się nabrał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oj to dobrze, bo to dość oklepany slogan" pretensje do Ike, chciała, żeby zaczęła prosto i łopatologicznie do tutaj obecnych, to pomyślałam, że skoro wszedłeś między wrony, kracz jak one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"twoją jak twoją kolega się nabrał" kolega jest wciaz poczatkujacy, bądźmy wyrozumiałe PS oby nie napisał za dwa lata, ze gdyby wiedział, do czego doprowadzi go zadawanie się z Ike i Luśką, to by się z nami nie zapoznawał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoją jak twoją kolega się nabrał Nie, bo nie po to napisałem, żeby zrobić Ike przyjemność, tylko Lusi przykrość. W końcu czarny nick obliguje i teraz jestem po ciemnej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, bo nie po to napisałem, żeby zrobić Ike przyjemność, tylko Lusi przykrość szybko się uczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichobaby terza musisz uważąć na każde słowo. Budujesz swoją czarną tożsamość kafeteryjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"terza musisz uważąć na każde słowo. Budujesz swoją czarną tożsamość kafeteryjną." Brum, nie mąć w głowie pionierskim poczynaniom, nie każdy po otworzeniu ust zdradza, ze lepiej by było, zeby milczał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, próbujesz na swoim uczniu metody motywacji pozytywnej wzmacniającej? cicho babo:P nie płosz ofiary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochohochoho
Moje ulubienice już nie śpią ! A do garów nie ma kto popędzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick zdrada hart ducha i determinację w dążeniu do obranego celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do garów nie ma kto popędzić ? na ochotnika możesz pędzić ty:) mała strata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochohochoho
nie bądż taka "do przodu" pyskata babo ! Ciekawy jestem czy w życiu też jestes taka bystra ? Nie zwracałem się personalnie do ciebie (to nie błąd) więc dlaczego się tak odszczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie obiad będzie 'na mieście". Gary mają dziś wolne. :D Chyba, że znowy nadejdą czarne chmury. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy jestem czy w życiu też jestes taka bystra to do mnie ??:D nie:D tu postawiłam bota, który za mnie myśli w życiu umiem tylko szydełkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×