Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kondzio950

Kafeteria tylko dla zalogowanych...Kto za, a kto Przeciw.

Polecane posty

no rzeczywiście się nie wysiliłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Chociaż oddzielnie pomarańcze ,a oddzielne czarne....Niech sie pomarańczowe wyzywają i robią co chcią ,a jak ktoś chce pomóc doradzić to co problem założyć sobie konto w 3 minuty.?a taki jeden se wejdzie pomarańczowy podszyje się pod kogoś tak jak tu już widziałem pod Regers i myśli, jaki to on nie jest....Ja jakoś jeszcze nie widziałem by czarny wyzywał kogoś od H U J I i C I P i itd....a pamoarańczowy to co trzeci...Skoro taki ktoś dobroduszny by doradzić to niech się zaloguje i by było wiadmo, że ten ktoś w ogóle istnieje ,a nie wejdzie jakiś nastolatek na komputer ponaśmiewa się z czyiś nieszczęść i pójdzie se zajarać z kolegami;);););)i ma w du.... że coś takiegoś napisał i tym kogoś obraził....tak, tak....;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no coś tam widziałem, ale chociaż było śmiesznie bo było wiadomo kto z kim się wyzywa itd....a co to za sztuka jak jeden pomarańczowy napisze do drugiego H.. ci w D... drugi a tobie w blabla...i co wiadomo kto do kogo się rzuca.?Taaa. Pomarańczowy do Pomarańczowego nic więcej:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiarz, gratuluję poczucia humoru bazującego na wyzwiskach, oszczerstwach, niestworzonych zarzutach i werbalizowanych przez frustratów swoich pobożnych życzeniach dotyczących życia nielubianych przez nich wyróznaniacych się tak czy inaczej czarnych nickach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzeciwwwwwww
nie będziemy mieli kim gardzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadaj bo niektóre wpisy są lepsze od naszych gwiazd kabaretowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu nie myślałaś o tym by znacznie skrócić swoje wypowiedzi ? np do : Kpiarz, gratuluję ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o przeklenstwa. Chodzi o to, że po pierwze potrzeba zalogowania utrudnia pisanie od rzeczy oraz o to, że w dyskusji przynajmniej wiaadomo iż rozmawiamy z ta sama osoba. Kolejny atut to mozliwosc porownania jednych wypowiedzi z innymi w celach wiadomych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kpiarz, gratuluję poczucia humoru bazującego na wyzwiskach, oszczerstwach, niestworzonych zarzutach i werbalizowanych przez frustratów swoich pobożnych życzeniach dotyczących życia nielubianych przez nich wyróznaniacych się tak czy inaczej czarnych nickach" Przekonałaś mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie przeszkadzają podszywy, bo wiadomo kiedy ktoś się podszywa ;p a na wyzwiska wysyłane przez pomarańczki nie zwracam uwagi i myślę, że większość się tym nie przejmuje. Fakt - czasem jest śmiesznie, kafe ma poczucie humoru ;p nie jest nudno jak np na wizażu :D ale czasem te przezwiska są bardzo chamskie :O:O więc nie wiem jak byłoby lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórzę za kimś sa plusy i minusy tego rozwiązania. Ja jestem przeciwko z tego względu, że tu nigdy nie wiadomo kiedy samemu sie bedzie pomarańczowym. Zauwaz, że milościwie panujące Panie moderatorki często banuja ludzi za niewygodne poglądy i pisanie czegos co w ich mniemaniu jest "nie na miejscu". Sam wielokrotnie zostałem zbanowany mimo iz nie naruszyłem ani trochę regulaminu a napisałem jedynie coś co im się nie spodobało!!! Poprostu wystarczy napisac pogląd którego moderacja nie podziela i juz jestes pomarańczą. I co wtedy mam nie pisać na kafe bo jebiętej modce coś nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdgfgfgdfdc
Korzystanie z Forum według mnie powinno być tylko dla zalogowanych użytkowników.Nie kiedy czytając czyiś temat widze jakieś wyśmiewiska, żartobliwych cwaniaczków itd. którzy naśmiewają się z czyjegoś życia lub danego problemu....Tacy ludzie nie powinni według mnie tu mieć wstępu....Wkońcu założenie tu konta nie jest przecież żadną sztuką dla chętnego w pisaniu...Koniec Kropka. Przecież kwestia tego, czy dostęp do forum mieliby tylko zalogowani czy nie jest bez znaczenia bo owe cwaniaczki i bluzgatorzy nadal będą zaśmiecać forum tylko jako "zalogowani".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinni pomarańczowo - czarnych zrobić:):):) a tak na poważnie co dla chcącego pomóc probblem się zalogować, chociaż wiadomo z kim się pisze , a nie pomarańczowych Kowalskich:D może pisać ze 30-stu...albo 15 Jowitek:p;) i którego jak się zorjentować który to Kowalski przedtem pisał, a która Jowitka:p;) żaden się nie przyzna ,że jest podszyty...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwaz, że milościwie panujące Panie moderatorki często banuja ludzi za niewygodne poglądy i pisanie czegos co w ich mniemaniu jest "nie na miejscu". Sam wielokrotnie zostałem zbanowany mimo iz nie naruszyłem ani trochę regulaminu a napisałem jedynie coś co im się nie spodobało!!! yhy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lusiu nie myślałaś o tym by znacznie skrócić swoje wypowiedzi ?" Ike, podejrzewałam już wcześniej, że to jest ponad Twoje możliwości, żeby przez niektóre z nich przebrnąć, ale teraz, kiedy sie przyznałaś, to wpisuję na stałe do kanonu! :P "Przekonałaś mnie." Pierwsza porada gratis ;-) "Nie chodzi o przeklenstwa. Chodzi o to, że po pierwze potrzeba zalogowania utrudnia pisanie od rzeczy " Też chciałam to tak jasno ująć ale nie do końca mi wyszło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, podejrzewałam już wcześniej, że to jest ponad Twoje możliwości, żeby przez niektóre z nich przebrnąć masz rację lusiu ciężko przebrnąć przez- dlatego gdyż ponieważ a i sensu nie ma skoro wszystkiego, co będzie dalej dowiadujemy się w pierwszej linijce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny nick rzeczywiści zapobiega pisaniu od rzeczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej by było
gdyby wszyscy pisali na pomarańczowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny nick rzeczywiści zapobiega pisaniu od rzeczy. brum jesteś wyjątkiem od reguły??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, są na tym pięknym świecie ludzie, którzy nie mieli szczęścia dostać od przypadkowego trafu fortuny talentu zwięzłości i jasnego wyrazania myśli. ;-) A postępy - wiesz, jak sie jest uniwersalną ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×