Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kondzio950

Kafeteria tylko dla zalogowanych...Kto za, a kto Przeciw.

Polecane posty

Ike no nie koniecznie może zacząć wyzywać za przeproszeniem K U R W I Ć, może też naśmiewać się wciskając jakieś kity itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy na to, żeby przy pomarańczach pokazywało się ip? To je skutecznie oduczy odpisywania samym sobie i dojeżdżania komuś Bogu Ducha winnemu ;) Ike 👄 Nicka zmieniłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adres IP jest raczej prywatny, nie za dobrze by było gdyby każdy go znał, bo może na złość pozmieniać jakieś ustawienia lub wysłać jakieś wirusy...pomarańczowi powinni się logować tak jak czarni to żadna sztuka wcisnąć trzy razy klawisz na klawiaturze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech moderatorzy tylko czarno nickowcom pozwolą pisać przekleństwa bez gwiazek a zobaczycie że pomarańczowa rewolucja upadnie !!! kondzio ty nie gadaj z tym kolesiem ike bo on sie nie zna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem, kto:P:P:P a regres nie wie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,również uważam,że dostęp do dorum powinni mieć tylko zarejestrowani.Jeśli ktoś chce snuć opowieści dziwnej treści,lub obrażać,to tu nie powinien mieć takiej możliwości.Szkoda,że przez to kafe nie jest forum na poziomie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,że przez to kafe nie jest forum na poziomie" a czasami szkoda że nie wiadomo z kim sie gada przez to . widziałem że gdzieś na tym topiku pisał juz o tym zawsze szczery.Po prostu w dyskusji z pomaranczami jest tak że za chwile pod tym samym nickiem pojawia sie jakiś offerma,sedesse czy inny glen i wychodzi z tego nagle dziecinada i to jest do du...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erudytka. Zostań zostań: to mów jakiego herbu i rodu jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie, wie" wie.wie, wie. wie.... wiem że nic nie wiem :P do logopedy marsz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to już pisalem o wszystkim o analu też ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike jaka stopka dopiero teraz zauważyłem marsz do okulisty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsz do okulisty" hahaha:D:D:D razem pójdziemy ;) Ty zajmiesz rano kolejke do rejestracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialem dodac istotnym ? na szczęście tak dzięki czemu nie musisz zmieniać nicka na mało- szczery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×