Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kondzio950

Kafeteria tylko dla zalogowanych...Kto za, a kto Przeciw.

Polecane posty

Gość oddam sie gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja za piniondze
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem.....
ja też uważam że obojętnie czy ktoś pisze na pomarańczowo czy na czarno jak jest chamem i nie ma nic konkretnego do powiedzenia na dany temat a leczy tutaj tylko swoje frustracje obrażając innych to będzie to robił niezależnie od koloru nicku ...albo masz w sobie kulturę słowa i zachowania albo nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddam sie gratis
materialistka😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddam sie gratis
mnie pierdole was wszystkich pominales:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się z tym zgadzam...niektóre pomarańczki piszą takie głupoty i nie -mają odwagi się za czernić ....:-O ale niestety myślę że to i tak nic nie zmieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przel _otem
pozdrawiam wszystkie podszywy te niegrzeczne również i życzę miłego dnia 🖐️ :)) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddam sie gratis
tez spadam, krwi!!! krwi musze oddac. cze lobuzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowany czy nie i tak będzie obrażał jak będzie chciał " oczywiście a teraz popatrz na tym topiku i odpowiedz mi kto obraża w stylu "jem kupe" ten z czarnym czy z pomaranczowym nickiem ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda niektóre podszywy są przezabawne ale obowiązkowe logowanie na pewno ograniczy chamstwo, którego tutaj coraz więcej... I avatarki powinny być Może od razu logować się PESELem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może od razu logować się PESELem?" niegłupi pomysł :P jesli to miałoby ograniczyć chamstwo i wulgaryzmy to czemu nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przel _otem
a dlaczego tylko PESEL-em jak juz to , imię, nazwisko, adres, stan cywilny, nr konta, buta, listę przebytych chorób, szczepień, .... no i obowiązkowo aktualna fotka :)) :classic_cool: a cooo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły pomysł, w końcu, kiedy ktoś chciałby zaprezentować problem zupełnie anonimowo, mógłby założyć jednorazowy, tymczasowy profil, a dla pitolenia bez sensu i kultury znacznej części by się tego robić nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego tylko PESEL-em jak juz to , imię, nazwisko, adres, stan cywilny, nr konta , buta, listę przebytych chorób, szczepień" nie popadajmy w skrajności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia a o tym nie pomyślałem ;) przyznaje sie bez bicia ;) może to z powodu braku porannej kawy ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CichoBaby
No nie, skoro wcześniej ustaliliśmy, że tylko jeden czarny nick jest dobry (ike), a reszta to zuo, to należy eskalację czarnych nicków powstrzymać, a nie hołubić i epatować. A erupcja chamstwa? No cóż, takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, skoro wcześniej ustaliliśmy, że tylko jeden czarny nick jest dobry (ike) człowiek wchodzi chce popisać o pogodzie i uczuciach a tam wszędzie tylko tak ike jak nie ona sama to piszą o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"należy eskalację czarnych nicków powstrzymać, a nie hołubić i epatować. A erupcja chamstwa?" Pozwolę sobie na ekspresję i komentarz, który nawiąże do zacytowanego procesu myślowego Cichobab. Wspomniany forumowicz zdaje się w zawoalowany sposób nawiązywać do apoteozy wolności słowa, która w istocie swej musi godzić się na margines w postaci wspomnianej erupcji. Przechodząc do istoty i kwintesencji - moje pojmowanie kwestii podpowiada mi, że powinnam niniejszym zasugerować dezaprobatę i demaskowanie takich postaw jak te mieszczące się w procesie erupcyjnym niosącym prąd chamstwa, wulgarności i wylewającej się leksykalnie frustracji :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS Ike, gdybyś nie przebrnęła, informuję Cię, ze w moim powyższym poście o Tobie nie postała ani jedna litera za to nadrobiłaś tą wypowiedzią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wiem. To dla tych, którzy mają tak jak ja. Na ośmielenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×