Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

aż mi w brzuchu zaburczało, :D mnie pozostał barszcz ( gorący kubek) i paszteciki ogórek czyli istny relaks na wieczór dobra muzyka i żelazko w ruch pyry powiadasz, czyli już wiemy z jakiego rejonu Polski jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antis
Drogie Mamy i Drodzy Tatusiowie Jestem studentką ostatniego roku kierunku Nauki o rodzinie. Robię badania do pracy magisterskiej na temat postaw wychowawczych samotnych matek i ojców. Jeśli znajdziecie chwilkę to proszę, pomóżcie mi w badaniach wypełniając ankietę: http://www.ankietka.pl/ankieta/46924/postawy-wychowawcze-samotnych-matek-i-ojcow.html Dziękuję z góry za wasze dobre serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Ogóreczku pomoc Ci w prasowaniu...? Bardzo lubie prasowac...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Przywitam sie pozniej bo teraz tylko na momencik z doskoku jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten ciepły wieczór :) maxx - widzę że grzybobranie udane - gratuluje... i ja też miałam na obiadek grzybki ,( dziś zebrane ) ogórek - ja mam takie samo wrażenie ( pranie i sprzątanie ) A ja bardzo lubię prasować, i myć gary... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko kontrolnie :D Uśpię dzieci to się pojawię... :-) Neta nie mam coś dzisiaj... Już mnie krew zalewa-pojawia się i znika... No zobaczcie Evela777 lubi prasować... To zapraszam :-) A tak ogólnie moje Panie wszystkie lubicie prasować, ale żadna do mnie nie wpadnie i nie poprasuje... Kawę stawiam wzamian... No to kiedy wyjazd?? Decydujemy?? Wszyscy będą po wypłacie w week 15-17.. Ktoś tu musi podjąć decyzję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Witajcie:) Zyczcie nam zdrowka bo ja i Ogórek jestesmy chorzy i to na to samo-zatoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Nie wiem czemu ja jakos nie mam wrazenia ze moje zycie konczy sie na praniu i prasowaniu. No, nie gadajcie ze Wy tak macie...? Nie wierze. Zycie jest piekne...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Ho ho, ja jem i to niejedna:classic_cool: Gdybym miala teraz zjesc kolacje i to jedna to bym trzy razy zglodniala do momentu polozenia sie spac. A ze mam swietna przemiane materii to figura elegancka mimo tego ze jem kiedy chce i co chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-) Coś dzieci nie mogłem dzisiaj uśpić... Żeby tylko mi się nie rozłożyły!! A co tutaj tak cicho??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Evela777 coś nie wyglądasz na taką która dużo je :-) Chyba, że znasz ciekawy sposób na trawienie kolacji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Wiem, wiem... Nie wygladam, ale to zasluga tylko i wylacznie superowej przemiany materii. Od zawsze znajome zazdroscily mi tego, nie wiem dlaczego. chyba nie lubie stanu gdy nie mam na cos wplywu. Niektorzy nie wierza mi ez bylam w ciazy:P He he. Z jednej strony podoba mi sie to, bo w koncu moge jesc ile chce i co chce nawet w godzinach nocnych:) Ale juz sie nie chwal Ogóreczku ze mnie zobaczyles...:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chwalę się, ponieważ inni pewnie Cię też zobaczyli :-) Ja próbuję przytyć, ale coś nie mogę... Tak z 86 kg by sie przydało :-) Ale tu cisza.... Chyba kolejny wieczór spędzimy "we dwoje" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Chyba kolejny wieczór spędzimy "we dwoje" :D Mmmmmmmmmmm...;) Brzmi obiecujaco...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja wczoraj padłam, do domu wróciłam po 20.00, dzisiaj ledwo zwlokłam się z łózka ogórek chyba,że to była zmyłka? a z wyjazdem to trafiłeś bo 15 chyba będę w pracy :( evela życzę zdrówka, a co do przemiany to mam to samo, mogę jeść ile chcę i nie grubnę. maxx no nie wiem może i mamy dobre ale dla dobrych innych serc ale co ? dobre serca miłego dnia pomimo wszystko dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
witajcie Samodzielni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×