Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

ogólnie ok. Jestem w dobrym nastroju, jak to zwykle bywa, małe chmurki złych myśli przelatują szybko. Dzieci już zdrowsze, zbawienna moc antybiotyków działa. Wzięłam się za fajna książkę, kolejna z serii Prachetta i świetnie się bawię wieczorami.To miła odmiana po przeczytaniu dokumentu o Kobietach Sahary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w trójce klasowej u syna i u córki tez i mam masę spraw do załatwiania, teraz dzień chłopaka, potem pasowanie na ucznia, bardzo mi się to podoba. Opinia bliskich jest taka,ze zwariowałam i zdecydowanie ze mną coś nie tak. Staram sie trzymacz sowjego zdani, ale czasem nachodza watpliwosci,ze moze oni maja racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak miło, brałam prysznic bo nie było chetniego do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nieuznaje tego.a ja mysle że niezna rużnicy miedzy biciem a czułym klapsem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo tak czule bylo?? rozumiem, że na gg bo tu nic takiego nie zauwazyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie wyczułem jej.i zle się czuje z tym nie zrozumieliśmy się ktoś ją bardzo skrzywdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosew dobranoc przepraszam muszę kończyć na dziś miłych senków napisz na pryw.jak coś jakoś nie mam chęci słuchać oskarżeń jak nic złego nie zrobiłem.a myślałem że to forum jest spoko.nie gniewaj pa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy :) Na reszcie mam neta, a tu jak by cisza. Mam nadzieję,że tu ktoś zajrzy. Chyba,że wszyscy na gg pouciekali Miłego dnia życzę Mama Max pełnego kosza grzybów Mosew, chyba z wyjazdu do Zakopanego nici, bo nie ma chętnych odezwij się na gg 23302023 to może same się tam spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :-) Ja dzisiaj zapracowany dzień-postanowiłem całe mieszkanie obrócić do góry nogami i nie pozostawić drobinki kurzu :-) A co mi tam mam wenę i zaraz się zabieram do pracy :-) Wczoraj jakoś wszystkich wywiało z tego co widziałem, ale piątek i pewnie zrzucaliście stresy po tygodniu pracy w domu czy zawodowej :-) --->samodzielna mama 35 ja się piszę na wyjazd-tańców sobie nie odpuszczę z Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w lesie też tłok... Normalnie wszyscy akurat do tego lasu co ja muszą chodzić... hahaha To teraz grzybki oporządzasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie to najgorsza część :-D, że te grzyby nie mogą rosnąć już oczyszczone... Ja własnie po obiedzie :-) teraz próbuję nakłonic maluchy do spania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam wielką ochotę na spinning pójść nad rzekę, ale nie mam z kim dzieci zostawić... Jakiś szczupaczek by się przydał i powalczyłbym z nim ;-) Ostatnio trzy wyciągnąłem :-) Ktoś jeszcze lubi wędkować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ale w tym roku nie bylem ani razu,brak czasu:) przeważnie na sandacze i okonie chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×