Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

alebazi-z Twoją pamięcią jest ok. :) to ja ostatnio rzadko bywam. Jak już mówiła eweline...życie Poza tym trochę trudno mi się dostać do kompa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Rzadko teraz piszę bo nie mam kiedy. Oprócz należnych dyżurów etatowych dowalili mi jeszcze pod telefonem,no i jeszcze szkoła. Ale zostały mi jeszcze 3 zjazdy,3egzaminy i napisanie ramowego programu szkoły rodzenia i koniec. Tylko! A jak mam wolne to spędzam z Hanią na dworze,albo odwiedzam moje kochane koleżanki no i przez to nie mam czasu myśleć o moim byłym mężu i zniszczonym małżeństwie. Niby już się pozbierałam,częściej się uśmiecham,ale wystarczy czsami jakiś szczegół a łzy lecą mi ciurkiem. Dziś tak było. Sprzątałam w meblach i w filiżance znalazłam obrączkę i pierścionek zaręczynowy. I wybuchłam takim płaczem,że Hania się wystraszyła,zaczęła mnie tulić i mówi"maminka nie płacz,ja cię kocham i nigdy cię nie zostawię". Dlatego właśnie dla niej żyję i dla niej się pozbieram. Ponieważ mąż nie docenił mojej miłości i odszedł po 20 latach,to ja nigdy więcej nie będę go prosić o powrót. A pierścionki wyniosłam do piwnicy do torby,gdzie leży resztę wspomnień w postaci albumów ze zdjęciami,kaset i płyt. Widocznie było to za piękne marzenie o pełnej rodzinie,żeby się spełniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) widzę że humorki dopisują :) oj ja też odpadam , niby nie tak daleko ale wiekowo :) a chodzi o wesele, ale jak to rak pisze wspak :) mnie dzisiaj prześladuje taka stara piosenka http://www.youtube.com/watch?v=HeyX1H3HTVQ&feature=related Dudziu w małym ciele duży duch :) dobrze o tym wiemy , centymetry nadrabiamy w inny sposób :) Alebali , możesz nie pamiętać Margaret , bo my to stara ekipa Margaret miło że zajrzałaś :) Ktosiu ( tzn Mariusz ) tak trzymaj z humorkiem :) a rozweselacza to możesz nam tutaj wrzucić dobrej nocy dla wszystkich :) ja zmykam do łóżeczka bo rano będę nienawidziła budzik jak zadzwoni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziu, jak to jest z Twoim przyjazdem na Śląsk? Rzeknij coś, bo nie wiem czy służbowo, czy lajtowo. W ogóle kiedy, co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samodzielna mama- postaram się częściej zaglądać. A z budzikiem to ja się często gniewam :D aneta z hanią-tak właśnie jest- mamy dzieci i dla nich żyjemy. Nie daj się chwilowym smutkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, ALEBAZI - ma wyśmienitą pamięć więc dajcie spokój :-D ANETA - lepiej brzmisz :-) - pamiętaj takie drobiazgi każdą z nas potrafią zwalić z nóg więc ... nie martw się tym - to zupełnie normalne :-). KARMEL.A - jadę 10-11 marca służbowo do Istebnej. Mam nadzieję choć na trochę spotkać się z SM - ale może być ciężko bo nie jadę sama (jak pierwotnie zakładałam) i będziemy mieli znacznie okrojony czas. Widzę, że same bohaterki na forum - wirtualnie to dużo mają do gadania, a jak chłopak na wesele prosi to wszystkie raczkiem raczkiem :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahahahahah Dudzia rozłożyłaś mnie :D widocznie nie ma Chętnej by sie pobawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak się wszystkie przechwalały jak to one balują, tańcują, szaleją na parkietach ;-) jak to wesele w W-wie albo bliskich okolicach to ja z Tobą idę :-) - ktoś musi uratować honor tutejszego babińca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja - panienka (no powiedzmy) z dobrego domu - miałabym nocować sama z obcym facetem? To by dopiero zahuczało tu i ówdzie ..... Zgroza !!! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i tu Cię mam !!! Zapraszasz niby na wesele, a nocleg proponujesz ??? :-D A to wszystko pewnie za jedyne 100 pierogów, gar rosołu i blachę sernika :-D :-D Spryciarz !!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałaś jeszcze o opiece nad dzieckiem! :) a jeśli mogę być wybredny to zamiast rosołu barszcz czerwony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akurat żadna sztuka - z kartonu Krakus jest najlepszy na świecie - nigdy z buraków taki nie wyjdzie - ten kolor, ten smak .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam krupnik. Mogą być smażone piersi z kurczaczka, albo naleśniki z dowolnym nadzienie lub kotlety z sera zółtego czy jajek. Błyskawicznie robi się pomidorową lub serkową (z serków topionych). A jak masz wielkiego lenia to kup jakoś gotową mieszkankę mrożonych warzyw lub gotowy sos w słoiku np do spaghetti albo kurczak słodko-kwaśny. Wszystko zależy od Waszych smaków i dostępności produktów oraz powera do stania w kuchni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby wszyscy poszli wcinać obiadek ? :) A ja chyba wyjde na spacer rozprostować kości po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret, a czy Ty nie czasem z grodu Kraka? czy mi się źle kołacze w pamięci.. Dudzina - weekend w Istebnej.., hmm, służbowe narty? czyli coś w stylu integracyjnym (vel Karczma Góralska),.. Fajnie. Szkoda tylko, że plan tak napięty, że nie będzie czasu aby się spotkać. Choć z SM masz jakieś plany.. może to poszerzyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście dziś poszaleli, az miło się czytało Dudzia, Ty złośnico:P zamiast mnie wspierać, to dowalasz, a ja myslałam, że starszej pani należy się jakiś szacuneczek;) No i niby taka chetna jesteś na wesele z ktosiem a już sie migasz odległościa;) Ktosiu, Ty to popłynąłeś na głęboką wodę, normalnie Cie nie poznaję. Ja piszę "otwórz się na świat" a tu takie propozycje fiu fiu :D gartuluję!!!! No i widzisz, Margaret jest z Krakowa, być może przyjmie Twoja propozycje (ja oczywiście obgryzam paznokcie z zazdrości bo ja tak bardzo lubie się bawić:( ) Margaret, ja koniecznie musze odświeżyć sobie Ciebie,bo nic a nic nie pamietam o Tobie i to mnie męczy. Umyje tylko wlosy i siadam do lektury, no nie bede znowu wszystkiego czytac, poszukam ktylko kiedy sie pojawiłaś i będę już w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - MARGARET - zaklep sobie termin na wesele bo Ty ostatnim ratunkiem dla 1-2-3-KTOŚ :-) KARMEL.A - jadę na uroczystość mojego klienta - tego co to mnie po Sosnowcu i okolicach obwoził. Myślałam, że będę wracac w niedzielę po południu, ale się okazało, że kupili bilety na południe więc będzie bardzo krucho z czasem. W pierwszej wersji chciałam się spotkać z SM właśnie w niedzielę, ale teraz chyba będzie trzeba się trochę przeorganizować. Moim zdaniem jedynym wyjściem jest wyrwać się w sobotę pod wieczór na jakąś godzinkę lub dwie na szybkie pogaduchy. Jeśli akurat tak zupełnie przypadkiem będziesz przejeżdżać przez Istebną to dołącz do nas koniecznie !!! :-). I bez żadnej dyskusji zabierz ze sobą tę poczochraną Grocholę :-P U nas też piękne słońce (choć ja je tradycyjnie ogladam wyłącznie przez okno biura), ala na dworze 0 stopni :-(. Co oczywiście nie zmienia faktu, że mam większą chęć do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret, to jednak dobrze pamietałam, a sprawdzałam te informacje w kwietniu ubiegłego roku, przed spotkaniem w S-cu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEBAZI - starszej Pani to zawsze należy się szacunek i jeszcze ustąpię nawet miejsca w autobusie. Ale Twoja metryka nie wskazuje jeszcze na aż takie fory :-D :-D A tak przy okazji - nie zakapowałam - dlaczego Ty do czytania musisz mieć umyte włosy? No okulary - to ja rozumiem, babciu :-P. Ale żeby w tej czyności miało znaczenie w jakim stanie ma się kudły? Tylko grzywkę upnij i będzie git :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×