Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

witam sobotnio, Margaret - ja tam na dzień dzisiejszy preferuję "fajny wiek" mojego szkraba - niecałe 12, bo... śniadanie potrafi zrobić mamusi.. z czego dzisiaj skorzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja też bym chciała żeby mój skarbek już śniadanko mi robił :) Ale za to dziś na dzień dobry miałam najpiekniejszy uśmiech i coś w rodzaju "aggguuuu" :) ;) To my uciekamy na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to każdy wiek ma swój urok :) ale ja tak uwielbiam maluszki- tak gdzieś do 5 lat że za każdym się oglądam jak gdzieś mijam po drodze. A mój syn już raczej chodzi swoimi drogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale takie duże to dopiero fajne muszą być zwłaszcza jak śniadanko mamusi robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich weekendowo dla rodzynka wszystkiego najlepszego z okazji dnia mężczyzny :) dla dużego rodzynka i tego małego :) a dla wszystkich lasek miłego weekendu Dzudzia baluje , a reszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj samodzielna :) Niektórzy zaglądają z doskoku ( tzn. ja ) I ja życzę wszystkiego dobrego panom ( choć jeden rzadziej bywa ) Spóźnione ale szczere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, wróciłam cała i zdrowa i dziś już trzeźwa. Tylko wymordowana ;-) I co ja mam Wam napisać ? ŚLĄSK PODBITY :-D :-D :-D BYŁO CUDOWNIE !!!!!!!!!!!!!!! Mam w moim dużym brzuchu OGROMNE MOTYLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja chcę tam wrócić buuuuuuuuuu Jestem rozbita ....... Idę na drzemkę I powspominać ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUDZIA- to super że wyjazd się udał. Teraz trza odespać :D A reszta forumowiczów pewnie na spacerkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam, ale to był kiepski pomysł z tą drzemką bo jestem nieprzytomna ;-) Ugotowałam sobie zupę mleczną bo jakoś mnie naszło, ale ledwie ją pochłeptałam - nie mogę jeść - za dużo emocji ..... Wiecie, że ja zapomniałam jak to jest być wtuloną w wielkie, bardzo silne i zarazem miękkie męskie ramiona? Na prawdę :-(. Wydaje mi się jakbym nigdy tego nie doświadczyla ;-) Dobra nowina jest taka, że jednak nie pałam nienawiścią do mężczyzn - z nimi może być miło (do wiadomości tych trzech świrusek "z Sosnowca" - tak - to mój śląski przewodnik). Ale nie tylko ..... :-P 50 chłopa i 20 bab - można było wybierać :-D, a do tego seans hipnotyczny, kulig i duuużo procentów. No i obłędna muza, która działa na wyobraźnię i gra emocjami ..... Ci spacerowicze to chyba też muszą być mocno rozgrzani jakimiś trunkami bo nikt przy zdrowych zmysłach nie spaceruje w taką wichurę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to chyba mam coś nie pokolei ;) :) bo ja bylam na spacerku. Trochę wiało ale powietrza nigdy za wiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, nieźle wczoraj byłam przykręcona :-D - jak przeczytałam własny ostatni wpis to się zaczerwieniłam - jak to zabrzmiało !!! A ja po prostu potrzebuję się przytulić, schować przed światem ;-) Dzięki KTOSIU za propozycję - tylko czy Ty masz aż tak długie ręce ? :-D Życzę Wam siły i wytrwałości na czekające nas 5 pracowitych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee znowu jestem nie w temacie ;-) Tak po za tym to witam wszystkich poniedzialkowo ;-) Szkoda ze sloneczko gdzies ucieklo bynajmiej u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze KTOSIU - to się może przydać w najmniej spodziewanym momencie. A ja wczoraj o mały włos nie wylądowałam w Krakowie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHRUPECZKA !!! no jak babcię kocham - to poczytaj !!! I jeszcze może z łaski swojej napisałabyś jak Twoje zdrówko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia - jesteś "zakręcona pozytywnie". Bardzo mi się wesolo zrobiło w sercu na myśl o wakacjach z Tobą ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo widzisz EWELINA - ja mam chyba jednak trochę nierówno pod sufitem i jestem nieprzewidywalna - więc Ty się kepiej dobrze zastanów nad tymi wakacjami :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×