Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Taaak, myślisz, że z Grocholą to tak prosto się umówić na sobotę!! Dudzina, tam w kalendarzu już wszystkie terminy zajęte.. Choć temat wart przemyślenia. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz - przecież Istebna to takie piękne miejsce. Proponuję żebyś zrobiły sobie taki mały wypadzik. Może spotkacie kogoś znajomego? :-D I jeszcze chciałam dodać, że słońce to jedno, ale największą frajdę to ja mam gdy tu jest tłumnie i gadka się kręci - wtedy czuję Waszą bliskość i nie jest mi samotnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale że która Pani tutaj niby taka "starsza" jest :D a po za tym, przepraszam bardzo - to że proponuje wesele czy obiad to chyba tylko świadczy o tym że kulturalny chłopak ze mnie :) Baa nawet Eweline już załączniki dostała! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne - nie dość, że kulturalny to jeszcze miły, szarmancki, przystojny, mądry, bystry i nade wszystko skromny :-D :-D Ty lepiej sie tak nie reklamuj bo sie moze okazac, ze na to wesele 20 panien zjedzie zeby dotrzymac Ci towarzystwa :+D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia tu coś ściemnia :D Taki sam /a przynajmniej/ podobny wierszyk układałem dziś Ewelinie więc coś mi się tu nie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, znikam na jakąś godzinkę bo dziecko pojechało na chatę do kumpla i muszę go odebrać. A Wy tu sobie dalej trajkoczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czytam i nie widzę gdzie ten wiersz. za to widzę co tu nawypisywałam o tej starszej pani ALEBAZI - jak umyje włosy i odzyska wzrok to mnie jak nic udusi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturalny to jeszcze miły, szarmancki, przystojny, mądry, bystry i nade wszystko skromny - to mi na prawde nie wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, okulary, to ja moja droga potrzebuje tylko do pisaniai czytania ale nie przed kompem :D Zreszta, to wszystko powinnaś już o mnie wiedzieć jak i to co powyżej napisałaś "przy najbliższej okazji spotkania uduszę cię" żebyś wiedziała, Ty małpiszonie:P Juz nie jesteś małpeczką-koniec tej miłości między nami.Jak Kuba Bogu itd itd itd :classic_cool: Natomiast włosy muszą lsnić czystościa własnie przed kompem, bo przecież, tu tyle osob będzie mnie obserwować;) Masz racje Margaret,było bardzo dawno temu i bardzo szybko Cie odnalazłam,bo juz na pierwszej stronie:D teraz sobie doczytam małe co nie co, bo w domu byłam juz przed myciem osławionych przez Dudzię włosów;) Ktośiu, Ty naprawdę uważaj możesz się teraz nie opędzić od NAS i co to będzie... :D Eweline, naprawdę dotarły wreszcie do Ciebie te załączniki??????????? Koniecznie musisz to potwierdzic osobiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, spoko - dwoch facetów poradzi sobie z każdą ilością Kobiet :) Ewelina może to potwierdzić! Ba, nawet w odp zwrotnej dostałem inne załączniki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Eweline, juz potwierdziłaś, ale chyba faktycznie najważniejsze, że doszły te rozweselacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszły doszly i to najważniejsze, a że szły i szły :) no cóż -daleko miały albo "poczta kijowa" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba jest zdolny i obrotny chłopak - on sobie z Kobietami poradzi :) Ewelina, nie marudź! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia - wszystko się może zdarzyć, niczego nie można na tym etapie wykluczyć.. Jak echem po górach będzie się niosło wołanie, to wyjrzyj z karczmy, bo nie chcę by z nadmiaru wibracji głosowych lawina zeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Eweline, nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała, ale cóż... siła wyższa nie pozwala :D Ale maseczkę już nałożyłam, tak na wszelki wypadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups Eweline, chyba popełniłam nietakt:( Bardzo Cie przepraszam-mam nadzieję że mi wybaczysz?????????????? Ja już sie wyłączam z kompa, lece do mojej pracy domowej-bede kleiła pudełeczka i oglądała seriale:) Dobranoc wszystkim i spoojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×