Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Hejka wieczorkiem :) Widzę że tu wesoło i imprezowo ja dzisiaj też z leksza poszalałam z racji jutrzejszego święta kawa z cytryną pewnie się przyda :D rano Szukam jeszcze pomysła na komary bo okrutnie mnie przy grilu pogryzły :( na nic się nawet zdało to że pachnę jak kiełbaska z rusztu :) Alebazi ja bym Ci potowarzyszyła, ale dzisiaj lepiej jak już zakończę popijanie ten tam tego :) Miłego wieczoru dla Wszystkich S.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Maxx uważaj żeby Ci przez te 400 km rumak nie padł :-D SM - już dziś zaczęłaś świętować - wow - nieźle :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też zglupialem chyba mnie robicie w balona dziewczyny :D ja tez zaczynam urlop(bo przestawiłem ) i nic nie mam w planach narazie pryskam do wyrka cos spiacy jestem i zamierzam spac ile się da dzis a ze upał to spie na adama przywilej samotnika kurde dobranoc jak otrzeźwiejecie to moze sie dowiemy gdzie ten zlot w koncu pa 👄 http://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaaaaaaa no przeciez, to ja tylko pije sobie piwko w tym towarzystwie, a Wy sie gubicie?? Dobra, to jeszcze raz: spotkanie w przyszly weeekend u mnie w Łodzi!!!!Juz bede miala urlop, takze spoko,mozemy balowac do upadlego:D Jejciu, jakie ja tu mam disco polo ... normalnie nie wiem czy mam szanse zasnac:) Dobranoc i ode mnie dla WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Łodzi? Wcześniej przeczytalam, że u mnie ! Ja chyba jednak pijana jestem od samej chcicy na piwo :-( MAXX - a co to za frajda spać samemu na Adama? We dwoje to fajnie ! Przekonasz się jeśli w przyszły weekend będzie nadal upał - tym bardziej, ze na naszych zlotach zwykle jest gorąco :-P Ja już też dobranoc - wanna się zwolniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMODZIELNA MAMO, to dla Ciebie 🌼❤️ 🌼 ❤️ 🌼❤️ 🌼 ❤️ Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego, nadziei w sercu, wiary w samego siebie, trafnych zrządzeń losu, ile gwiazd na niebie, wielu wrażeń i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości, szczęście w swe ręce łap każdego dnia życzy Ci tego ja 👄👄👄 🌼❤️ 🌼 ❤️ 🌼❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I JA I JA TEŻ !!!!!! Myślałam, że będę pierwsza, ale ALEBAZI znów spać nie mogla ;-) SM niech słoneczko się do CIebie co dnia uśmiecha i niech spelnią się Twoje najskrytsze marzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo boli mnie dziś głowa, a przecież ja wczoraj nic nie piłam :-( idę smażyć jajeczniczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać mogłąm,ale obudziłąm sie juz o 7. Oczywiscie z bolem głowy... kurcze,może to coś w powietrzu wisi i dlatego tak cierpimy????? Mam jeszcze ketonal i jeśli bedzie sie powtarzać ból (bo teraz jakos minelo) to nie omieszkam nim sie posilić. Dziwna dzis pogoda, ani to na opalanie ani leniuchowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może gdyby przyszła jednak burza to oczyściłaby atmosferę. A ja mam ochotę ja dziecko pójść i uwalić się na trawę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w TV mowili,ze ta burza niczego nie zmieni,ale ja zmienilam plany, ide sie opalac:P przejasnilo sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy z ogródka - tak jakby z piekła. Gorąc niemożliwy. Dobrze, że mieliśmy pod ręką miski z wodą więc dało się jakoś przetrwać. Ale pewnie słońce nas nieco przypiekło. Wykąpaliśmy naszą wielką suczkę, wypraliśmy jej wielkie posłanie. A ona co zrobiła? - poszła i jeszcze mokra uwaliła się w najbrudniejsze miejsce - czarny piach pomieszany z ziemią i nie chcę nawet wiedzieć z czym jeszcze. Bleeeee Jestem ledwie żywa. Nawet dziecko miało już dość i zarządziło powrót do domu. No i oczywiście od razu zaszło słońce ;-) W sumie to nawet mi to odpowiada bo ALEBAZI już powinna wrócić do domu, a ponadto chcę jeszcze posprzątać psią "budę" Lecę podgrzać obiadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jest jedną z najgorszych rzeczy w życiu czlowieka? - GDY SIĘ ZACHCE KUPĘ ZARAZ PO WYJŚCIU Z WANNY :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Dudzia, widzę że humorek Ci dopisuje, to dobrze. U mnie w domu upał, nadziwic sie nie mogę jak jestem ubrana, a raczej rozebrana:P No i mamy wakacje, a ja nadal mase pracy w pracy:( Ale tylko ten tydzień i idę na zasłużony urlop. Tylko co ja będę na nim robiła????? Kasy na wyjazd brak (jak zwykle) sponsora również:D Widać, muszę się cieszyć tym co mam i ewentualnie pozostawać w sferze marzeń co oczywiście czynię już od wielu lat.... Może wreszcie zlituje się mój anioł stróż i podpowie co i jak dalej żyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×